Kendi Düşen Ağlamaz Erkek Başrolü Serkan Kimdir? Enes Koçak

26.06.2023
609

Kendi Düşen Ağlamaz erkek başrolü Serkan kimdir? Serkan karakterini canlandıran oyuncumuz Enes Koçak’ı yakından tanıtacağız. NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı’nın yazdığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin erkek başrol oyuncusu Enes Koçak’tır. Enes Koçak, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Serkan karakterini canlandırmaktadır. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz Serkan karakterini ve Serkan karakterini canlandıran oyuncumuz Enes Koçak’ı yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan Karakteri Kimdir?

Kendi Düşen Ağlamaz Erkek Başrolü Serkan Kimdir? Enes KoçakEmre Kabakuşak’ın genel yönetmenliğini üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Serkan karakteri dizinin başrolünde yer almaktadır. Maddi durumu kötü olan ve ailesiyle yaşayan Serkan, bir tamirci dükkanında usta olarak çalışmaktadır. Dükkana gelen son model arabayla dolaşırken Alize ile çarpışmıştır. İkili birbirinden hoşlanmamaktadır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde Serkan ile Alize arasında bir yakınlaşma olacaktır.

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Serkan karakterine sektörde yeni olan oyuncumuz Enes Koçak hayat vermektedir. Seyirciler yakışıklı oyuncumuz Enes Koçak’ı da merak etmiştir. Bizlerde oyuncumuzu yakından tanıtacağız ve Enes Koçak kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Özellikle hangi diziyle tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Enes Koçak Kimdir?

Sektore yeni olan oyuncumuz Enes Koçak, 24 yaşınım içindedir ve 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Enes Koçak, 2022 Miss&Mr Model yarışmasında birinci olmuştur. Özellikle Miss&Mr Model’de birinci olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Enes Koçak, İcon Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Hakim dizisi ile geçen oyuncumuz ertesi yıl Kraliçe dizisinde Burak karakterini canlandırmıştır. Yakışıklı oyuncumuz özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki performansıyla geniş kitlelere ulaşmaya devam etmektedir.

Enes Koçak Yer Aldığı Diziler

Kendi Düşen Ağlamaz (Serkan Bıçakçı, 2023)
Kraliçe (Burak, 2023)
Hakim (Volkan, 2022)

Enes Koçak Resmi Instagram Hesabı

Sektöre yeni olan başarılı oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 29 gönderisi ve yaklaşık 100 bin takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Enes Koçak’ın resmi Instagram hesabı: @eneskocak__

Enes Koçak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 24 yaşının içinde olan oyuncumuz Enes Koçak, evli değildir. Enes Koçak’ın hayranları oyuncumuzun sevgilisini de merak etti. Fakat Enes Koçak özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Daha önce başına yansıyan sevgilisi de olmamıştır. Bu nedenle oyuncumuz Enes Koçak’ın hayatında birinin olup olmadığını bilinmemektedir. Kısacası oyuncumuz Enes Koçak, bekardır ve bilinen sevgilisi yoktur.

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan – Enes Koçak Kıyafetleri

2022 yılında Miss&Mr Model yarışmasında birinci olan Enes Koçak, yakışıklılığını herkese kanıtlamıştır. Enes Koçak, sektörde yeni olmasına rağmen yakışıklılığı ve tarzıyla beğeni toplayan isimler arasına girmiştir. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Enes Koçak’ın günlük yaşamında ve özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz erkek başrolü Serkan kimdir? Serkan karakterini canlandıran Enes Koçak’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.