Kendi Düşen Ağlamaz Bilge Kimdir? Batuhan Ekşi Bilgileri

18.10.2023
63

Kendi Düşen Ağlamaz Bilge kimdir? Yakından tanıtacağız. TRT 1’in sevilen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’ın senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı yazmaktadır. Başrolünde Eylül Tumbar ile Enes Koçak’ın yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Bilge karakterini Batuhan Ekli canlandıracaktır. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz Bilge karakterini ve Bilge’yi canlandıran oyuncumuz Batuhan Ekşi’yi yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Bilge Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Bilge, ana karakterler arasındadır. Sonradan dahil olmasına rağmen önemli bir karakter olan Bilge, diziye renk verecektir. Bilge karakteri Kendi Düşen Ağlamaz dizisine İtalya’da eğitim alan başarılı bir pasta şefi olarak dahil olmuştur.Kendi Düşen Ağlamaz Bilge Kimdir? Batuhan Ekşi

Kendi Düşen Ağlamaz Bilge Karakterine Kim Hayat Veriyor?

Başarılı pasta şefi Bilge karakterine Batuhan Ekşi hayat verecektir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin kadrosuna yeni katılan Batuhan Ekşi’yi yakından tanıtacağız ve Batuhan Ekşi kimdir? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Sosyal medya hesapları nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına sizler için cevap vermeye çalışacağız.

Batuhan Ekşi Kimdir?

13 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Ekşi, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Batuhan Ekşi, aynı zamanda Akademi 35,5’ta Vahide Perçin’den oyunculuk dersleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Sihirli Annem dizisi ile geçen oyuncumuz, aynı zamanda profesyonel olarak binicilik yapmaktadır. Duygu Şahbudak menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan başarılı oyuncumuz en son Arka Sokaklar dizisinde rol almıştır.

Batuhan Ekşi Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2023 – Kendi Düşen Ağlamaz (Bilge) (TV Dizisi)
2023 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)
2022 – Sevmek Zamanı (TV Dizisi)
2019 – Kardeş Çocukları (Onur) (TV Dizisi)
2018 – Elimi Bırakma (Tarık Yelkenci) (TV Dizisi)
2017-2018 – Kalbimdeki Deniz (Mustafa) (TV Dizisi)
2015 – Yaz’ın Öyküsü (Ege) (TV Dizisi)
2015 – Göç Zamanı (Yusuf) (TV Dizisi)
2013 – İntikam (Anıl) (TV Dizisi)
2013 – Medcezir (Doruk) (TV Dizisi)
2012 – Göç (Yusuf) (TV Dizisi)
2011 – Sihirli Annem (TV Dizisi)

Batuhan Ekşi Resmi İnstagram Hesabı

Kendi Düşen Ağlamaz dizisine yeni katılan oyuncumuz Batuhan Ekşi, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 193 gönderisi ve 322 bin takipçisi bulunan oyuncunuz Batuhan Eşki’nin Instagram kullanıcı adı: @eksibatuhan’dır.

Batuhan Ekşi Resmi Twitter Hesabı

Başarılı oyuncumuz on Twitter kullanıcı adı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz Batuhan Ekşi, Instagram’da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. 2011 yılının ağustos ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Batuhan Ekşi’nin resmi Twitter hesabı: @batuhaneksi.

Batuhan Ekşi Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Batuhan Ekşi’nin sevgilisi de merak edilmiştir. Bekar olduğu bilinen oyuncumuz Batuhan Ekşi, daha önce film yönetmeni Ece Samlı ile birlikteydi. Fakat, ünlü Çifte ilişkisi ihanet sebebiyle bitmiştir. Batuhan Eşki, geçtiğimiz yıllarda ise sektörden uzak olan bir isimle magazine düşmüştür. Ancak, oyuncumuz bu ilişkisini gözlerden uzak yaşadığı için devam edip etmediği hakkında bir bilgi yoktur.

Batuhan Ekşi Kıyafetleri (Kendi Düşen Ağlamaz Bilge Karakteri)

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Batuhan Ekşi, kısa sürede sektörde yükselmiştir. Oyuncumuz Batuhan Ekşi, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Batuhan Eşki’nin Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi ile detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Bilge kimdir? Bilge karakterini canlandıran oyuncumuz Batuhan Ekşi’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..