Kenan İmirzalioğlu Kim Milyoner Olmak İster’in Yeni Sunucusu Oldu

13.09.2019
565

Kenan İmirzalioğlu Kim Milyoner Olmak İster’in Yeni Sunucusu Oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Yeni sezonu kısa süre sonra başlayacak olan dizi de bir ayrılık yaşandı. Sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım bu sezon Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yer almayacağını hayranlarına instagram hesabından duyurdu.

Kim Milyoner Olmak İster’in boşalan sunucu koltuğuna oturacak kişi merakla beklenirken alınan bilgilere göre yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu olacak. Yaz boyunca Kenan İmirzalıoğlu hangi projede yer alacak diye merakla beklerken çıkan haberlerin hepsi asılsın mı çıktı? Kenan İmirzalıoğlu gerçekten de Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sunucu olacak mı?

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu Olacak Mı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni sezonda Kenan İmirzalıoğlu yer alacak mı? Yarışmayı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunmasını eminizki çoğu izleyici isteyecektir. Hatta adını duyunca o koltukta onu hayal ettik ancak resmi açıklama gelmedi henüz.

Kenan İmirzalıoğlu bu sezon Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu olacak mı? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından Murat Yıldırım’ın ayrılmasından sonra yeni sezonda sunucu koltuğunda kim olacak? Gelen haberlere göre de yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster koltuğunda Kenan İmirzalıoğlu oturacak. Kenan İmirzalıoğu’ndan ve  yapımcılardan resmi bir açıklama gelmedi henüz bu yüzden bu haber kesin diyemeyiz. Bu haber netleştiğinde ilk bu konumuzdan öğreneceksiniz. Siz Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunmasını ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Kenan Işık 21 mart 2014 ‘te beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı ve hala tedavisi süren Kenan Işık’ın yerine bu zamana kadar yarışmayı başka isimler sundu. Bir süre her gün bir ünlünün sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sonra Selçuk Yöntem sunmaya başladı. Selçuk Yöntem’in de başarıyla sürdürdüğü Kim Milyoner Olmak İster yarışması bir süre onunla devam etti. Sonrasında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrıldı yeni sunucusu Murat Yıldırım oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu da Murat Yıldırım olmuştu ama yeni sezonda işler beklendiği gibi olmadı. Sezon sezonunda seyirciye yeni sezon için veda eden Murat Yıldırım sezon tatilinde gelen Ramo dizisi teklifini kabul etti. Murat Yıldırım Ramo dizisinde başrol oynayacak ve bu yüzden de Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrılmak zorunda kaldı.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Sunucusu Kim Olacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu zamana kadar bir çok sunucu geldi geçti. Son olarak sunuculuk yapan Murat Yıldırım’dan önce de yarışmayı Selçuk Yöntem sunuyordu. Gelen bir başka haber ise yeni sezon sunucusunun tekrar Selçuk Yöntem olacağı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sezon sunucusu olabilecek bir kaç isim olduğu için çok merak ediliyor.

Kenan İmirzalioğlu Kim Milyoner Olmak İster 2020 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları için TIKLAYIN

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.