Kenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Senaristi

07.08.2019
227

Çok yakında Kenan ile Mercan isimli yeni dizi ekrana gelmek için hazırlıklara başlayacak. Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden birisi olan ve çektiği diziler ile gündemden hiç düşmeyen Ay Yapım’dan 2019-2020 yeni sezonu için yeni bir dizi daha geliyor. Dizinin adı Kenan ile Mercan Dizisi olarak belirlendi. Dizinin tüm detaylarını dizioyuncu.com da sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Kenan ile Mercan Dizisi geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan Kuzgun ve Çukur dizilerinin de yapımcı firması olan Ay yapım tarafından hazırlanacak. Kenan ile Mercan Dizisi senaryosunu ise usta senarist Sema Ergenekon’un kaleme alacağı açıklandı. Ay yapım Kenan ile Mercan Dizisi isimli yeni dizi projesini 2019-2020 sezonunda anlaşacağı bir kanala büyük ihtimalle Star tv ye satacak. Kenan ile Mercan dizisinin oyuncu kadrosu ve diğer tüm bilgilerini sizlere yazalım kısaca.

Kenan ile Mercan Dizisi oyuncu kadrosuKenan ile Mercan Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kenan ile Mercan Dizisinin tüm oyuncu kadrosunu ve karakterlerini buraya ekleyeceğiz yeni bilgiler ve haberler geldikçe. Kenan ile Mercan Dizisinin başrolü için iki önemli isimle Ay yapımın görüşme halinde olduğu belirtiliyor. Daha önce Trt1 ekranlarında yayınlanacağı belirtilen Arıza isimli diziyle adı anılan Kenan İmirzalioğlu’nun Ay yapım ile anlaşıp Kenan ile Mercan Dizisinde başrol oynayacağı iddiası ortaya atıldı. (Arıza Dizisi Bilgileri) Ayrıca Tv8 de dizi yapacağı açıklanmasına rağmen bu diziden vazgeçen Cansu Dere Kenan ile Mercan Dizisinin diğer baş rolü olabilir. Özellikle dizinin adından dolayı (Kenan ile Mercan Dizisi) Kenan İmirzalioğlu dizi için ikna edilebilir. Kenan ile Mercan Dizisinde Kenna İmirzalioğlu Kenan rolünde Cansu Dere de Mercan rolünde oynayacak büyük ihtimalle.

Kenan ile Mercan Dizisinde kenan imirzalıoğlu baş roldeKenan ile Mercan dizisi Kenan Kimdir? (Kenan İmirzalioğlu)

Kenan ile Mercan Dizisinin büyük ihtimalle baş rol oyuncusu Kenan İmirzalioğlu olacak. Kenan ile Mercan Dizisinin kadrosu ve karakterleri kesinleştikçe detaylı bilgileri buradan yazmaya devam edeceğiz.

Kenan ile Mercan dizisi Mercan Kimdir? (Cansu Dere)

Kenan ile Mercan Dizisinde Mercan karakteri olarak karşımıza çıkacak isim büyük ihtimalle Cansu Dere olacak. Büyük bir kapışmaya ve aşka konu olan Kenan ile Mercan Dizisinde Cansu Dere ile Kenan İmirzalioğlu baş rolü paylaşacak.Kenan ile Mercan Dizisinde Cansu Dere baş rolde

Kenan ile Mercan Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim?

Kenan ile Mercan Dizisi dizisinin detayları kesinleşmeye başladı. Kenan ile Mercan Dizisinin yapımcısı Ay yapım şirketi oldu. Son olarak Kuzgun ve Çukur gibi dizileri çeken Ay yapım yeni sezonda herkesin konuşacağı ve büyük ses getirecek bir dizi hazırlığında olduğunu duyurmuştu. Kenan İmirzalioğlu’nu ikna eden ve Cansu Derenin de Tv8 de yayınlanması beklenen dizisini erteleyen Ay yapım bu sezon büyük bir bomba hazırlıyor. Kenan ile Mercan Dizisi senaristi kim diye merak edenler için hemen belirtelim. Kenan ile Mercan Dizisi Senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınacak. Başarılı senarist Sema Ergenekon daha önce bir çok dizide (Son dizisi Gülperi) hikaye yazmıştı.

Kenan ile Mercan Dizisi Kenan İmirzalıoğlu'nun partneri Cansu DereKenan ile Mercan Dizisinin konusu hikayesi nedir?

Sema Ergenekon’un kaleme alacağı Kenan ile Mercan Dizisinin büyük bir aşk hikayesinin yanı sıra hem mafyanın hem de büyük bir aksiyonun içinde olacakları kapışma tarzı bir aksiyonlu aşk dizisi olacak. Daha önce Ezel dizisinde izlediğimiz tarza yakın bir biçimde Cansu Dere ile Kenan İmirzalioğlu Kenan ile Mercan Dizisiyle izleyenleri büyüleyecek. 2019-2020 sezonunda büyük ihtimalle Star tv de ekrana gelecek olan Kenan ile Mercan Dizisinin diğer tüm oyuncu kadrosu belli oldukça ve kesinleştikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Kenan ile Mercan Dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Kenan ile Mercan Dizisinin kanalı büyük ihtimalle Star tv olacak. Geçtiğimiz sezon bir çok dizisi biten ve bir çok günü boş kalan Star tv Kenan ile Mercan Dizisinin yayınlanacağı kanal olacak. Pazartesi günü Söz dizisini, Perşembe günü Avlu dizisine ve Cuma gününde de İstanbullu gelin dizisini final yapan Star TV Kenan ile Mercan Dizisinin kanalı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu konuda gelişme olduğunda hemen dizioyuncu sayfamıza ekleyeceğiz.

Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Dere Ezel dizisinde birlikte oynamışlardıKenan ile Mercan Dizisi nerede çekiliyor seti neresi? Hangi il ilçe Köy?

Kenan ile Mercan Dizisinin çekimleri nerelerde yapılacak, Kenan ile Mercan Dizisi hangi ilimizde ilçemizde ve köyde çekilecek bu konuda senarist Sema Ergenekon’un yazacağı senaryo doğrultusunda hareket edilecek ve dizinin oldukça güzel mekanlarda ve sıra dışı yerlerde çekilmesi gündemde. Özellikle uzun süreli çekim planlayan ve dizi için özel bir set kurulacağı, Beykoz’daki eski kundura fabrikası dışında dış çekim mekanlarının kullanılmasına hatta farklı şehirlerin de dizide yer alacağına ihtimal veriyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Yeni dizisi Cansu Dere ile olacak“Kenan ile Mercan” dizisi 2019-2020 yeni sezonda büyük ihtimalle Star tv de yer alacak. Sema Ergenekon’un yazacağı dizinin başrollerinde Cansu Dere ile Kenan İmirzalioğlu yer alacak. Diziyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Detaylar geldikçe sayfamız güncellenecektir.

YORUMLAR

  1. RONİA dedi ki:

    BU İKİLİ TUTAR, BEKLEYİP GÖRELİM….