Kemal Doğulu Doya Doya Moda Yarışmasından Neden Ayrıldı Yerine Kim Gelecek

Doya Doya Moda yarışması TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken yayın hayatına başladığı günden itibaren jüri koltuğunda oturan Kemal Doğulu artık programda yer almayacak. Kemal Doğulu Doya Doya moda yarışmasından neden ayrıldı? Kemal Doğulu’nun yeni projesi ne olacak? Doya Doya Moda yarışmasında Kemal Doğulu’nun yerine kim gelecek? Bu soruların cevaplarını sizlerle konumuzda paylaşmak istiyoruz.

doya doya moda yarismasi kemal dogulunun yerine kim gelecek

Doya Doya Moda Yarışması Kemal Doğulu Neden Ayrıldı?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışması jüri koltuğunda Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Sevilerek takip edilen moda yarışmasında önemli jürilerden birisi olan Kemal Doğulu yarışmadan ayrıldı. Doya Doya Moda yarışması yayın hayatına başladığı günden beri jüri koltuğunda oturan Kemal Doğulu yarışmadan neden ayrıldı? Kemal Doğulu’nun yarışmadan ayrılması ile ilgili resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte internette çıkan söylentileri sizlerle paylaşalım.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu 2021 yılbaşından itibaren yayın yapacak olan Exxen platformunda Kemal Doğulu’nun yeni bir program yapacağı söyleniyor. Kemal Doğulu’nun yeni programının adı henüz belli olmasa da yine moda üzerine olacağını biliyoruz.

kemal dogulu doya doya moda yarismasi yeni juri kim

Kemal Doğulu Yeni Projesi Programı Nedir?

Kemal Doğulu Doya Doya Moda yarışmasından ayrılınca hayranları yeni projesini merak etti. 2021 yılında yayın başlayacak olan Exxen platformunda moda programının olmasını isteyen Acun Ilıcalı Kemal Doğulu ile anlaştı. Resmi açıklama yapılmamış olsa da kulislerdeki dedikodulara göre Kemal Doğulu Exxen de yeni bir moda yarışması ya da moda programı yapacak. İsmi ve programın detayları belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz.

Doya Doya Moda Kemal Doğulu’nun Yerine Kim Gelecek, Yeni Jüri Kim?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasından Kemal Doğulu ayrıldı. Kemal Doğulu’nun ayrılması ile boş kalan jüri koltuğuna kim oturacak? Doya Doya Moda yarışması yeni jüri üyesi kim olacak soruları sorulmaya başlandı. Şimdilik jürinin kim olacağı ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Doya Doya Moda yarışması yeni jürisi açıklandığında konumuza ekleyip sizleri bilgilendireceğiz.

Doya Doya Moda ivana sert juri oldu

Güncelleme: Doya Doya Moda yarışmasında bir süredir konuk sanatçılar geliyor ve Kemal Doğulu’nun yerine boş kalan koltuğu dolduruyorlardı. Kemal Doğulu’nun yerine gelen jüri üyesi kesinleşti. Doya Doya Moda yarışması yeni jürisi İvana Sert oldu. İvana Sert Doya Doya Moda yarışmasında büyük ses getirecektir.

doya doya moda yarismasindan neden ayrildi

Kemal Doğulu’nun Doya Doya Moda yarışmasından ayrılması sizce doğru bir karar mı? Sevilen jüri üyesi uzun zamandır Tv8’de Moda yarışmalarında jüri üyeliği yapıyordu. Programdan ayrılması ile Doya Doya Moda yarışması reytingleri etkilenir mi? Kemal Doğulu’yu Doya Doya Moda yarışmasında mı görmek istersiniz yoksa yeni bir moda yarışmasında tek başına yer almasını mı istersiniz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Türkan BAŞBUĞ

    Doya doya modada Kemal Doğulu olmazsa ben artık izlemem onun orda olması yarışmacılara ciddiyet seyirciye seyir zevki ve neşe katıyor 23 Aralık 2020 Kemal Doğulu yoktu programdan zevk almadım onun yokluğu çok belliydi ayrılmasın bence hafta içi çok güzel geçiyordu pandemi döneminde üzgünüm😪😞

Etiketler