Kelime Oyunu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? (Teve2)

45 Yorum 266 kez izlendi

Teve2’nin sevilen yarışma programı ‘Kelime Oyunu’ neden yok niçin yayınlanmıyor ne zaman yayınlanacak gibi meraklı sorulara yanıt verelim. Kelime Oyunu Teve2 de 7 Haziran pazar günü yayınlanan son bölümü ile sezon finali yaptı ve yaz tatiline girdi. Kelime Oyunu uzun bir yaz tatili yaptıktan sonra yeni sezonunda Eylül 2020 de yeniden başlayacak.

Kelime Oyunu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor

Kelime Oyunu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Uzun yıllar boyunca çeşitli kanallarda Ali İhsan Varol’un sunumu ile ekrana gelen ve çok sevilen yarışma programı Kelime Oyunu 7 Haziran 2020 akşamı yayınlanan ay finali bölümüyle (770. bölüm) sezon finali yaptı. Program kısa bir yaz tatili arasından sonra yeni bölümleriyle Teve2 de izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Kelime Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

7 Haziran günü sezon finali yapan ve tatile giren Ali İhsan Varol’un sunmuş olduğu Kelime Oyunu ekranların en sevilen yarışma programlarından birisi. Ali İhsan Varol kendine has üslubu ile seyircileri çok iyi motive ediyor. Yarışmacılar heyecan içinde çok zevk aldıkları bir yarışma deneyimi yaşıyor. Kelime Oyunu bir süre yaz tatili yaptıktan sonra Ağustos ayında yeniden çekimlere başlayacak.

Ali İhsan Varol Kelime Oyunu sezon finali yaptıKelime Oyunu Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu mu?

Kesin tarih verilmese de Kelime Oyunu muhtemelen Eylül 2020 de yeniden başlayacak. Yaz tatili süresinde ekrana eski bölümlerinin tekrarları ile gelecek olan yarışma 770 bölümü geride bırakmıştı. Ekranda en uzun süre devam eden yarışma programlarından birisi olma yolunda ilerleyen Kelime Oyunu Eylül 2020 tarihinde yeni sezonuyla devam edecek.

Kelime Oyunu Final mi Sezon Finali mi? 8-9-10 Haziran Kelime oyunu neden yok?

Teve2 de kaldığı yerden devam edecek olan Kelime Oyunu yine sunucusu Ali İhsan Varol’un müthiş performansı ile yoluna devam edecek. Kelime oyunu final değil sezon finali yaptı. 8-9-10 Haziran tarihlerinde Kelime oyunu neden yok bitti mi sorusunu merak edenlere hemen yazalım. Ali İhsan Varol Kelime Oyunu programı sezon finali yaptı ve yaz tatiline girdi.

Yorum yaz

45 Yorum

 1. Dört gözle bekliyoruz, kelime oyunu ne zaman başlayacak.
  Lütfen bir yanıt verin, telefon edince bir cevapta vermiyorsunuz.
  Sabırsızlık içindeyiz.

 2. Her akşam büyük bir keyifle izlediğiniz kelime oyunu neden yok .lütfen bir açiklama yapılsın

 3. bittimi kapattıldı mı özledik oo kelime oyunu oo ali ihsan varol özledik be gökhan karlı

 4. Şu tarihte bu tarihte diyorsunuz hep boş yazıyorsunuz başladığı yok
  Tv 2 de şımardı artık dalgamı geçiyor insanlarla
  Başlayacaksa başlatsın insan biraz tutarlı olur ya
  bugün yarın bugün yarın izleyiciyle dalgamı geciyorlar
  .

 5. Ali ihsan varol ve kelime oyunu bir bütündür ve ben bu bütünü çok özledim lütfen başlasın

 6. Avatar Sıradan olmayan biri

  TV de adam akıllı bir şey yok bir tek Kelime Oyunu muz vardı o da sezon finali yapmış. Umarım yakın zamanda başlar. Ali İhsan Varol u ve Kelime Oyunu nu çok özledik.

 7. Avatar Nermin Arslan

  Kelime oyunu ve Ali İhsan Varol u çok özledik, lütfen tekrar başlasın, seyredilebilir tek programdı

 8. Kelime oyununu dört gözle bütün aile bekliyoruz. Lütfen hemen başlasın. Severek izlediğimiz bir program. Sabırsızlanıyoruz.

 9. Tek takip ettiğim programdı, yokluğunu ciddî şekilde hissediyorum, başlasın artık lütfen

 10. Kelime Oyunu ve Ali İhsan Varol’u çok özledik. TV’de izlediğim tek program. Lütfen en kısa zamanda başlasın.

 11. Kelime oyunu özellikle Ali İhsan Varol’un kusursuz sunumuyla yeniden başlamalı. Reyting isteyen kanallar, sesimizi duyun!

 12. cok ilgiyle ailece seyredebildigimiz mukkemmel bi yarisma programi cok ozledik dort gozle bekliyoruz kendi dalinda bir numara

 13. Avatar Ümit Deniz

  Sizi zevkle izliyor ve heyecanla bekliyoruz Lütfen bir an önce başlayın k aliteli yarışma programlarını çok özledik.

 14. Avatar Aynen ozkan

  Lütfen başlayın oğlum engelli çok seviyor daima takip ediyor ş an once baslayin tesekkurler ailecek bekliyoruzu an üzüntüden bir

 15. Avatar Aynen Ozkan

  Benim oğlum engelli devamlı kelime oyununu seyrediyor yok oluncaya büyük bir boşluğa düştü lütfen çabuk gelin tesekkurler

Etiketler