Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz, İzleyici Yorumları Beğendiniz Mi?

1 Yorum 8 kez izlendi

Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz, İzleyici Yorumları Beğendiniz Mi? Kefaret dizisi ilk bölümü ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Kefaret dizisi yayınlandıktan sonra nasıl buldunuz?  Kefaret dizisini izlediniz mi, beğendiniz mi? Sorularını öncelikle kendi yorumlarımız ile cevaplandıracağız. Kefaret dizisin izleyici yorumları olarak yorum kısmında sizlerin yorumlarını isteyeceğiz.

kefaret dizisi zeynep catiya cikti

Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz?

Kefaret dizisi 25 Film imzalı olarak yayınlanıyor. Kefaret dizisi yönetmenliğini Mesude Erarslan yaparken senaryosunu Mahinur Ergun ve Melih Çam yazıyor. Kefaret dizisi oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem yer alıyor. Kefaret dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile yayınlanmaya devam ederken dizi ile ilgili ilk yorumlarımızı sizlerle paylaşalım.

Kefaret dizisinde kızı kaybolan bir ailenin dramı konu ediliyor gibi görülse de aslında yine içinde yasak aşkların olduğu bir dizi izliyoruz. Zeynep kızı Elif’in kaybolmasının ardından derin bir üzüntüye kapılırken Ahmet Çınarlı yani Elif’in babası üzüntüsünü gösteremeyen birisi. Ahmet Meltem’le yasak aşk yaşamaktadır. Ahmet yaşadığı yasak aşk yüzünden Elif’in kaçırıldığını biliyor. Ancak elinden bir şey gelmiyor. Bunu polise de açıklayamadan kendi kızı Elif’i bulmaya çalışır.

kefaret dizisi sinan komiser

Meltem’in eski eşi Zeki Elif’i kaçırdı ve Meltem’i tehdit etti. Sonrasında Ahmet’i arayamadan kaza yaptı ve ağır yaralandı. Zeki intikam için Elif’i kaçırdı ve Meltem’i bu şekilde korkutmaya çalıştı. Kefaret dizisi konusu itibariyle yine Türk ailesini yansıtmıyor. Ancak kızı kaybolan ailenin dramı olarakta izleyicilerin dikkatini çekecektir. Kefaret dizisinde bazı sahneler ailecek izlenecek şekilde değil. Ancak şimdi her dizi bu şekilde olduğu için normal karşılıyor artık çoğu izleyici bu sahneleri.

kefaret dizisi meltemin eski esi zeki elifi kacirdi

Kefaret Dizisi İzleyici Yorumları

Kefaret dizisini izleyen siz seyirciler olarak sizlerinde yorumları çok önemli. Kefaret dizisini izlediğiniz de Zeynep’e üzüldünüz mü? Kızına ve çocuklarına değer veren bir anne diğer yanda karısını aldatan yine de ailesinden kopamayan bir baba var. Diğer yandan ise hem Zeynep’e yakın arkadaş gibi görünen hem de kocasını ondan alan Meltem var. Sizlerin bu konudaki düşünceleri neler? Zeynep kızının acısını yaşarken Meltem bu suçluluk duygusu ile ne hisseder? Zeki kaza sonucu öldü diye duyulsa da bunun gerçek olmadığını biliyoruz. Zeki yakın zamanda ortaya çıkarak Meltem’i yine korkutacak mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

kefaret dizisi zeynep catidan dusecekmi

Kefaret Dizisini Beğendiniz mi? Tutuldu mu?

Kefaret dizisini beğendiniz mi? Kefaret dizisi tutuldu mu? Kefaret dizisinde Zeynep Ahmet’ten boşandı ve sonrasında Meltem ve Ahmet evlenmeden aynı evde yaşamaya başladılar. Ahmet yine de her zaman eski karısı Zeynep’i Komiser Sinan’dan kıskandı. Ama kızları Elif 5 yılın ardından hala bulunmadı. En sonunda psikolojik travmalar yaşayan ve kızına dair tek bir haber alamayan Zeynep çatıya çıktı. Zeynep kendini atacak mı? Yoksa kızı ile ilgili bir haber gelecek ve ona dair umutları yeniden doğacak mı? Kefaret dizisini beğendiniz mi? Kefaret dizisi tutuldu mu? Kefaret dizisi yorumlarınızı aşağı yazınız. 

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler