Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz, İzleyici Yorumları Beğendiniz Mi?

42 Yorum 511 kez okundu.

Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz, İzleyici Yorumları Beğendiniz Mi? Kefaret dizisi ilk bölümü ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Kefaret dizisi yayınlandıktan sonra nasıl buldunuz?  Kefaret dizisini izlediniz mi, beğendiniz mi? Sorularını öncelikle kendi yorumlarımız ile cevaplandıracağız. Kefaret dizisin izleyici yorumları olarak yorum kısmında sizlerin yorumlarını isteyeceğiz.

kefaret dizisi zeynep catiya cikti

Kefaret Dizisini Nasıl Buldunuz?

Kefaret dizisi 25 Film imzalı olarak yayınlanıyor. Kefaret dizisi yönetmenliğini Mesude Erarslan yaparken senaryosunu Mahinur Ergun ve Melih Çam yazıyor. Kefaret dizisi oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem yer alıyor. Kefaret dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile yayınlanmaya devam ederken dizi ile ilgili ilk yorumlarımızı sizlerle paylaşalım.

Kefaret dizisinde kızı kaybolan bir ailenin dramı konu ediliyor gibi görülse de aslında yine içinde yasak aşkların olduğu bir dizi izliyoruz. Zeynep kızı Elif’in kaybolmasının ardından derin bir üzüntüye kapılırken Ahmet Çınarlı yani Elif’in babası üzüntüsünü gösteremeyen birisi. Ahmet Meltem’le yasak aşk yaşamaktadır. Ahmet yaşadığı yasak aşk yüzünden Elif’in kaçırıldığını biliyor. Ancak elinden bir şey gelmiyor. Bunu polise de açıklayamadan kendi kızı Elif’i bulmaya çalışır.

kefaret dizisi sinan komiser

Meltem’in eski eşi Zeki Elif’i kaçırdı ve Meltem’i tehdit etti. Sonrasında Ahmet’i arayamadan kaza yaptı ve ağır yaralandı. Zeki intikam için Elif’i kaçırdı ve Meltem’i bu şekilde korkutmaya çalıştı. Kefaret dizisi konusu itibariyle yine Türk ailesini yansıtmıyor. Ancak kızı kaybolan ailenin dramı olarakta izleyicilerin dikkatini çekecektir. Kefaret dizisinde bazı sahneler ailecek izlenecek şekilde değil. Ancak şimdi her dizi bu şekilde olduğu için normal karşılıyor artık çoğu izleyici bu sahneleri.

kefaret dizisi meltemin eski esi zeki elifi kacirdi

Kefaret Dizisi İzleyici Yorumları

Kefaret dizisini izleyen siz seyirciler olarak sizlerinde yorumları çok önemli. Kefaret dizisini izlediğiniz de Zeynep’e üzüldünüz mü? Kızına ve çocuklarına değer veren bir anne diğer yanda karısını aldatan yine de ailesinden kopamayan bir baba var. Diğer yandan ise hem Zeynep’e yakın arkadaş gibi görünen hem de kocasını ondan alan Meltem var. Sizlerin bu konudaki düşünceleri neler? Zeynep kızının acısını yaşarken Meltem bu suçluluk duygusu ile ne hisseder? Zeki kaza sonucu öldü diye duyulsa da bunun gerçek olmadığını biliyoruz. Zeki yakın zamanda ortaya çıkarak Meltem’i yine korkutacak mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

kefaret dizisi zeynep catidan dusecekmi

Kefaret Dizisini Beğendiniz mi? Tutuldu mu?

Kefaret dizisini beğendiniz mi? Kefaret dizisi tutuldu mu? Kefaret dizisinde Zeynep Ahmet’ten boşandı ve sonrasında Meltem ve Ahmet evlenmeden aynı evde yaşamaya başladılar. Ahmet yine de her zaman eski karısı Zeynep’i Komiser Sinan’dan kıskandı. Ama kızları Elif 5 yılın ardından hala bulunmadı. En sonunda psikolojik travmalar yaşayan ve kızına dair tek bir haber alamayan Zeynep çatıya çıktı. Zeynep kendini atacak mı? Yoksa kızı ile ilgili bir haber gelecek ve ona dair umutları yeniden doğacak mı? Kefaret dizisini beğendiniz mi? Kefaret dizisi tutuldu mu? Kefaret dizisi yorumlarınızı aşağı yazınız. 

Yorum yaz

42 Yorum

 1. Kefaret dizisini çok beğenerek izliyorum ve etrafimda da çok izleyen var herkese de izlemesini tavsiye ediyorum pazar gününü iple çekiyorum lütfen dizimizi sonlandirmayin dizideki karakterler de rollerini çok güzel yapıyorlar dizinin müzikleri süper filmin çekildiği mekanlar da harika oyuncuların ışığı da güzel sinan ve zeynep in aşkı da yaşlarına göre çok masum yani kısaca dizimizi bitirmeyin lutfen

 2. Dizinin son bölümünü izlemeden yorum yazıcam.Akıllı görünen doktor herşeyi yapabilecek Arzuya nasıl güvenip Elif’i götürüyor bu kadar da salaklık olmaz!

 3. Dizi ve oyuncular harika , sadece Nurgül Yeşilçay in saçlarını değiştirmeleri lazım , sacları orta yönden ayırıp iki tarafa doğal bir şekilde dalga verilsin , lütfen. Şimdiki saç modeli onu çok olgun gösteriyor , lütfen natürel bir saç yapın,

 4. lütfen 20 daireli apatrmanımız adına yazıyorum şu kötü günlerde yüzümüzü güldüren güzel birşey olsun sinanla zeynep evlensin sudeyi svlat edinsinler meltem de yalanlarının cezasını çeksin lütfen… lütfen… lütfen… bizleri şu kötü günlerde mutlu edin.

 5. Dizi, konusuyla diğer dizilerden farklı olduğu için izlemeye başladım.
  Fakat, iki haftadır senaryoda kale gibi korunan evden, bakıcıların ve çalışanların bulunduğu evden çocukların, bu haftada Zeynep karakterinin kimse görmeden evden nasıl çıkıp kaybolduğu saçmalığına bir izah bulamıyorum.

 6. Avatar Nur Haktanır

  Nurgül Yeşilçaydan başka bir baş rol kadın oyuncu bulunamadı mı ? İnanılır gibi değil. Kadın sürekli bağrış çağrış, konuşmayı bilmiyor. Kulakları tırmalayan sesi de cabası Hele Mert Fırat’ın Ufak Tefek Cinayetlerdeki muhteşem performansından sonra onu 10 basamak geri götüren bir partner ile rol çabaları. Yazık. Oynadığı dizilerde rolünün hakkını vermek bir yana diziyi seyreden seyirciyi de asabi ruh haliyle geriyor. Onunla olan sahneler bir an önce geçsin diye dua ediliyor. Dizinin konusu ve ilerleyişi ilginç ama maalesef rahatsız edici unsurlar var

 7. Avatar Seyircilerden Biri

  Ben diziyi bekleyerek ve beğenerek izliyorum. Evet, başlarda biraz sabretmek gerekti karekterlerin ve hikayenin oturması için; ancak bu en iyi yabancı dizilerde de bu şekildedir: ilk başta her şey dağınıktır ve toparlanması haftalar alır, bu sırada da seyirci; dizi ve karekterleri ile ilgi kurmaya başlar.

  Bununla beraber; Nurgül Yeşilçay da, Mert Fırat da çok iyiler ve kimyaları tutmuş. Ayrıca, Nurgül Yeşilçay’ın Mert Fırat için “yaşlı” olduğunu yazan kişilere tesüf ediyorum; hem artık 20lerinde ya da 30larında olmayan bir kadının Mert Fırat gibi birine layık olmadığını ima ettikleri için, hem de bu iki karekterin arasındaki derin bağı anlamadıkları için. Zaman herkes için geçer ve bazı kadınlar yaş aldıkça güzelleşir, bence Nurgül Yeşilçay öyle bir kadın ve Mert Fırat ile ekran kimyaları çok iyi. Ayrıca 2 çocuk Annesi, çileler çekmiş bir kadın olması gerekiyor Zeynep karekterinin; daha genç biri inandırıcı olmazdı bence.

  Sesi ve bağırmaları da beni rahatsız etmiyor Nurgül Yeşilçay’ın; Anneler bağırır. Ses tonunun mükemmel olmayışı da karekterlerine gerçeklik katıyor bence.

  İki eleştirim var dizi ile ilgili:

  1. Yan karekterlerin -özellikle: meltem, nil ve arzu- oyunculukları gereksiz yere kalabalık ve yorucu.

  2. Arka fondaki müzik de aynı şekilde çok kalabalık, fazla yüksek sesli ve fazla stresli.

  Bunlar dışında gayet keyifli bir dizi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 8. Zülfü Livaneli nin eserinden uyarlanmış diye seyredeyim dedim hayal kırıklığına uğradım. Senaryo paramparça, kim ne amaçla ne yapıyor belli değil, olaylar ve karakterler kendi başlarına birer mini dizi oluşturmuş öyle gidiyor…Nurgül Hanım gitgide oyunculuk kabiliyetini kaybediyor (aslında hiç varmıydı o da belli değil), maalesef büyük mavi gözlerinden başka seyirciye sunacağı başka bir şeyi yok gibi…
  Ha birde çocuğunu bulmak için kendini öldürmeye kalkan bu anne nin diğer çocuğu ile uzaktan yakından bir ilgisi yok…Gerçekten yazık olmuş emek ve paraya, çok yakında “Final” geliyorrrr…

 9. Doktor doktor baksana şu bandajı açsana. Demedinmi be hasta nerede buyara nebiçim kurşun yarasıymış. Yönetmende filimden vazgeçmiş heralde

 10. Başta çok sevememiştim. Son iki haftadır dizi güzelleşti ve en sevdiğim dizi oldu.

 11. Nurgül Yeşilçay. Berbat.hele sürekli olarak bağırarak. Konuşması. Çekiliymiyor.ses tonunu hic yorumlamasam daha iyi. Sinan’ un ablası da feci çirkin. Huyu da öyle.. Seyredilecek gibi değil.

 12. Avatar Ömür Yıldırım.

  Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat’ı n karşısında yanlış bir seçim. Çok yaşlı kalıyor. Onun için hiç seyretımiyorum. Ablak gibide bir yüze sahip olmuş. Rolünde çok yüzünün büyüklü göze çarpıyor.

 13. Dizçi zülfü Livaneli nin romanından esinlenmiş olduğu için ilgimi çekti. Sanirim devam etmeyeceğim. Nurgül Yeşilçay ‘in ses tonu, bağıntısı çok yoruyor. Yoruluyorum…

 14. Nurgül Yeşilçay berbat.zavallı suratı tef gibi olmuş…sesi çok kotu..acli insan o kadar bağiramaz..5 sene geçmiş..SİNAN karakteri de ezik..o cadı suratlı abla Şirret. Nurgül arasında ne mutluluğu arar acaba..salak.

 15. Dizi konusu güzel ancak; sürekli geçmiş tekrarı flashback ler baymaya başladı. Sayın yönetmen, seyirci zaten geçmişte olanı biliyor sürekli aynı sahneleri tekrar tekrar izlemenin ne anlamı var? Anlıyorum dizi uzasın diye yapıyorsunuz ama seyirci kaybı yaşayacaksınız… Bi de boşanmış bir çifti kadın ya da erkek alı koyması mantık dizimini sekteye uğratıyor.

 16. Yaaa bi insanların aklıyla dalga geçmeyin. Zülfi livaneli gibi büyük bi ustanın romanından esinlenip yazılan hikaye ancak bu kadar rezil edilir.. Kadın sanki manzara izliyor gibi oturuyor güya atacak kendini arkasına bile bakmıyor , onca insan da arkasında bekleyip bi yakalayamadı hele bi de telefon mesajına sen bak demesi Fırat ında sanki telefonu alırken ürkekce uzanması,haaa Annenin(zaten o ifadeleri çok başarısız) kendini haber almak için intihar girişimi ama haber gelince telefona bakmaması tam komedi.. Kim çekiyor bu dizi yaaa ben bile daha iyi yönetmen olurdum…kadın 5 yıldır deli gibi uğraşıyor sonra o parktaki ifadesi, çocuğu büyüten adam izlenip yaklanmıyor sanki izi belli değil de fidye isteyen biri gibi telefonla yok şunları yap vb o zaman adam niye anneye haber veriyor kızın sağ diyee yaaa bu kadar komik bi senaryo pessssssss

 17. Avatar Devrim Ünal

  Oyuncular harika ama hikayenin işlenişi sıkıcı.Vurucu sahneler yok merak uyandırmıyor.Bu tip dizilerde ilk bölüm LER anlaşılır akıcı merak uyandırıcı olmali.Ama bu dizi herşeyi izleyiciye izah etme hali içinde ve bu durum sıkıcı yapiyor diziyi

 18. Avatar Hasan kılıç

  Zülfü livaneli imzası
  Çok belli ediyor konu güzel sürükleyici ancak geçmişe çok fazla git gel var beynim yandı

 19. Dizi o kadar saçma ki dna testi hiç akıllarına gelmiyor sanki, milletin aklıyla dalga geçiyorlar

 20. Avatar Alper Kurtin

  Dizi güzel ama arka planda çok yüksek müzik sesi var. Bu yüzden konuşmaları duymak zor. Ve müzik sürekli konuşmaların içinde..

 21. Dizi güzel izlenir.Nurgül Yeşilçay dışında tüm oyuncular çok başarılı.Nedense Nurgül Yeşilçayin oyunculuğu hiç inandırıcı değil.Hep aynı ifade.Bundan önceki dizilerin devamı gibi oynuyor.

 22. Şu Nurgül Yeşilçay görünce irite olan bir tek ben miyim acaba ?kadın bana çok itici geliyor sırf bu yüzden diziyi izlemem..

 23. Avatar Bahadır tosun

  Güzel dizi ama geriye dönük görüntüleri hoş deyil filmin yarı zamanı geçmişteki görüntülerle doldurup dizinin kimyası bozuluyor hoş deyil geçmişi göstermek nedir ya dakikalarca bir dizide hepsinin geriye dönük görüntüleri oluyor cinayeti çözen gerçek hikayeyi çözen dedektif gibi saçmalık ya buda moda oldu ben dizinin akışına bırakın ya geride olanı göster ileri git geri gel diziyi seyreden bile şaşırıyor neresi başı neresi sonu saçmalamayın adam gibi dizi çekin

 24. Güzel bir dizi 2 inci bölümü merekla bekliyorum

  • Dizi daha önce Atv de oynayan yeter dizisine benziyor oyuncular hic olmamış hele Ahmet yeter den ćıkmış gelmiş aynı karakter le oynuyor tam bir fiyasko ćok kalitesiz bir dizi tüm dizi izleme aşkım bittiii

Etiketler