Kefaret Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

FOX TV‘nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kefaret dizisi, yayın hayatına başladı ancak istenilen başarıyı elde edemedi. Dizinin reytinglerini arttırmak amacı ile diziye yeni karakterler dahil edildi. Dizi severler dizide yeni gördükleri karakterleri araştırmaya başladı. Bizde sizler için Kefaret dizisine yeni dahil olan oyuncu ve karakterleri sizlere tanıtacağız. Kefaret Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Kefaret Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Kefaret dizisi Pazar akşamları saat 20.00 da FOX TV ekranlarında yerini almaya devam eden dizinin baş rollerinde Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat yer almaktadır. Son bir kaç bölümde dizinin reytinglerinde düşü olduğu için diziye yeni isimler dahil edildi. Diziye yeni dahil olan isimler de seyircilerin dikkatinden kaçmadı. 27 Aralık’ta yayınlanacak olan bölümde dizide karşımıza 3 yeni isim çıkacak. Dizide yayınlanacak olan yeni bölümde Kadir, Ayşe ve Alp karakterleri karşımıza çıkacak. Bizde sizler adına bu 3 karakteri ve karakterlere hayat veren oyuncularımızı tanıtacağız.

Cemre Melis Cinar Kefaret dizisinde

Cemre Melis Çınar- Avukat Berna Dündar

Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna katılan Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar Kefaret dizisinde Avukat Berna Dündar rolünü canlandıracak. Cemre Melis Çınar son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi rolünü canlandırmış ve korkunç bir anneyi oynamıştı. Kırmızı Oda dizisindeki mükemmel oyunculuğunun ardından Kefaret dizisindeki Avukat Berna rolü ile akıllarda yer edinmeye hazırlanıyor. Cemre Melis Çınar 1991 Ankara doğumludur. Marmara Üniversitesi Televizyon bölümü mezunudur. Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter, Kaçak Gelinler, Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol aldı.

kefaret dizisi Ezgi dincer kimdir

Ezgi Dinçer- Nursel Polis

Nursel Polis rolüyle Kefaret dizisine Ezgi Dinçer katıldı. Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna katılan Ezgi Dinçer’in tam adı Selcen Ezgi Dinçer. Ezgi Dinçer Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk kez Beni Bırakma dizisinde rol aldı. Ezgi Dinçer instagram hesabı https://www.instagram.com/s.ezgidincer/?hl=tr

Kefaret Dizisi Kadir Kınar Karakteri (Yusuf Atala)

Kefaret Dizisi Kadir Kınar Karakteri (Yusuf Atala)Kadir Kınar karakteri, bir taksi şoförüdür. Sinan’ın ablası olan Münevver ise Kadir Kınar karakterine ilgi duymaktadır. Kadar karakterine ise hayat verecek olan oyuncumuz Yusuf Atala’dır. Yusuf Atala, 4 Mart 1957 yılında doğmuştur. Marmara Üniversitesi Basın Yayın bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılından bu yana oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir. Pek çok başarılı projeye adını yazdırmıştır. Pis Yedili, Araf Zamanı, Yaprak Dökümü ve Servet Avcısı gibi dizlerde yer almıştır. 2020-2021 yıllarında ise Kefaret dizisi Kadir karakteri ile ekranda seyirci karşısına  çıkacaktır.

Kefaret Dizisi Ayşe Çandır Karakteri(Ayşe Tunaboylu)

Kefaret Dizisi Ayşe Çandır Karakteri(Ayşe Tunaboylu)Ayşe Çandır karakteri Kefaret dizisinde Sude’nin bebekliğinden  bu yana bakıcılığını yapmış yaşlı bir bakıcıdır. Ayşe Çandır karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Ayşe Tunaboylu’dur. Ayşe Tunaboylu, 28 Mart 1962 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1986 yılında tiyatro oyunlarında, 1997 yılında ise dizi ve filmlerde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Yeni Hayat, Umutsuz Ev Kadınları ve Aliye gibi pek çok dizide yer almıştır. Ayşe Tunaboylu’nun resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aysetunaboylu1

Kefaret Dizisi Alp Hasanoğlu Karakteri(Hakan Yufkacıgil)

Kefaret Dizisi Alp Hasanoğlu Karakteri(Hakan Yufkacıgil)Alp Hasanoğlu karakteri ise, Zeynep’e yardım eden kişilerden bir tanesidir. Aynı zamanda da Sabri’nin mali müşaviridir. Alp karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da Hakan Yufkacıgil‘dir. Hakan Yufkacıgil, 1 Ocak 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almış ve oyunculuğu çok beğenildiği için 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali – En iyi erkek oyuncu seçilmiştir. Yasak, Eve Düşen Yıldırım, Akasya Durağı ve Ekmek Teknesi gibi dizlerde yer almıştır. Hakan Yufkacıgil’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @hakanyufkacigil

Kefaret Dizisine Yeni Gelen Oyuncuları size tanıtmaya çalıştık. Sizin de Alp, Ayşe ve Kadir karakterleri ile ilgili sorularınız olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi de ayrıca beklemekteyiz. Kefaret dizisinde yer alan tüm oyuncuları ise  Kefaret Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuzda bulabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler