Kefaret Dizisi Zeynep’in Kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer

Kefaret Dizisi Zeynep’in Kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer… Kefaret dizisinde Sude ve Elif isimleri ile bilinen Lavinya Ünlüer kimdir? Kefaret dizisi pazar akşamları Fox TV de yayınlanmaya devam ederken dizide rol alan çocuk oyuncu merak edildi. Kefaret dizisinde rol alan Elif isimli çocuk oyuncuyu Lavinya Ünlüer canlandırıyor. Lavinya Ünlüer kimdir? Kefaret dizisi Lavinya Ünlüer Elif rolü karakteri bilgilerini konumuza ekleyelim.

lavinya unluer kefaret dizisinde

Kefaret Dizisi Elif (Sude) Kimdir?

Kefaret dizisi 25 Film imzalı olarak yayınlanırken başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem ve Mine Kılıç yer alıyor. Kefaret dizisinde Elif ilk bölümde kaçırılmıştı. 3 yaşındayken kaçırılan Elif 5 yıl aradan sonra bulunuyor. Elif ailesi ile birlikte okula giderken benzin istasyonunda kaçırılıyor. Abisi ile arabada otururken tuvaletim var diyerek arabadan inen 3 yaşındaki Elif kaçırılıyor ve yıllarca bulunamıyor.

kefaret sude kimdir

Zeynep kızını arıyor 5 yıl boyunca. İntihar edeceğim diye binanın üstüne çıkınca da Elif’i kaçırıp kendi çocuğu gibi büyüten Sabri insafa gelip Zeynep’e söylüyor. Sabri Elif’i alıp ölen kızı Sude’nin yerine koyar ve onu kendi kızı gibi büyütür. Zeynep kızı Elif’i buluyor ancak Zeynep artık 8-9 yaşında bir kızdır ve ona gerçekleri anlatmak kabullendirmek kolay değildir. Babası zannettiği insan babası değildir. Annesi yokken birden bire annesi olmuştur. Üstelik adını bile Sude zannetmektedir. Kefaret dizisinde Sude gerçek adına hayatına kavuşmaya başlasa da  Bu yüzden Elif büyük bir duygu değişikliği yaşar duruma alışması zaman alacaktır.

Sude Zeynep’in Kızı Elif Değil Mi? Gerçek Elif Sude mi?

Bazı yorumları da sizlerle paylaşmak isterim. Lavinya Ünlüer’in canlandırdığı Sude rolü gerçekten Zeynep’in kızı Elif değildir deniyor. Hatta babası Sabri hasta olduğu için Zeynep kendi kızı yerine koysun ve Sude’yi sahiplensin diye böyle bir şey dediği söyleniyor. Sizce bu doğru mu? Zeynep’in kızı Elif Sude değil mi? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

kefaret dizisi sude elif kimdir

Kefaret Lavinya Ünlüer Kimdir?

Kefaret dizisi Elif rolünü canlandıran oyuncu Lavinya Ünlüer kimdir? 3 Haziran 2011’de İstanbul’da doğan oyuncu çocuk yaşlardan itibaren kamera karşısındadır. Lavinya Ünlüer 3 yaşındayken ilk kez Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle kameraların karşısına geçmiştir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mila rolüyle meşhur oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterine hayat verdi. Şimdilerde 9 yaşında olan Lavinya Ünlüer küçük yaşına rağmen bir çok dizi filmde rol almıştır.

Lavinya Ünlüler’in Rol Aldığı Dizi Filmler;
Bana Sevmeyi Anlat,
Ufak Tefek Cinayetler- Mila,
Benim Tatlı Yalanım- Kayra,
Kefaret- Elif rollerini oynamıştır.

sude zeynepin kizimi

Lavinya Ünlüer İnstagram Hesabı

Lavinya Ünlüer çocukluktan beri ekran karşısındadır. Bu yüzden fazlaca takipçisi bulunuyor. Sosyal medya hesabı annesi tarafından yönetilen Lavinya Ünlüer’in menajerliğini de annesi yapmaktadır. Lavinya Ünlüer instagram hesabı https://www.instagram.com/lavinyaunluer/  İnstagram hesabında 400.000’e yakın takipçisi bulunuyor. Oyuncu Lavinya Ünlüer’i nasıl buluyorsunuz? Sizce Zeynep’in gerçek kızı Sude’mi? Elif Sude mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler