Kefaret Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Fox TV ekranlarında 22 Kasım pazar akşamı başlayan kefaret dizisi hangi günlerde tekrar bölümleri yayınlayacak yeniden ne zaman ekrana gelecek bu konuda meraklı izleyicilere cevap vermek için bu konuyu oluşturduk. Kefaret dizisinin tekrarları ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Fox TV yayın akışına bakarak sizlerle güncel olarak paylaşacağız. Öncelikle Kefaret dizisi hakkında bilgileri ve dizinin tekrar günlerini saatlerini sizlere yazmak istiyoruz.

kefaret dizisi yayin tarihleri saatleri

Kefaret Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Kefaret dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Kefaret dizisi ilk bölümle oldukça yüksek bir izlenme oranına ulaşarak herkesi şaşırttı. Pazar akşamı diziyi izleyemeyen ya da Kefaret dizisinin tekrarlarını yeniden izlemek isteyenler için konumuzda detaylı olarak bilgilendirme yaparak Fox TV yayın akışından sürekli güncelleyeceğiz. Konumuzu takip edebilir, güncel içerikleri ve yayın akışına sayfamızdan takip edebilirsiniz. İşte Kefaret dizisinin tekrarları ne zaman sorusuna yanıt verelim.

kefaret dizisi tekrarlair hangi gun saat kacta
Kefaret Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayın Akışı;
Kefaret Dizisi 22 Kasım Pazar Yeni Bölüm yayınlandı.
Kefaret Dizisi Tekrarı 23 Kasım Pazartesi 00.15
Kefaret Dizisi Tekrarı 24 Kasım Salı 03.00
Kefaret Dizisi Tekrarı 25 Kasım Çarşamba 00.15
Kefaret Dizisi Tekrarı 26 Kasım Perşembe 01.45
Kefaret Dizisi Tekrarı 27 Kasım Cuma 02.30
Kefaret Dizisi Tekrarı 28 Kasım Cumartesi 16.30

Kefaret Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

FOX TV’de yayınlanan Kefaret dizisi ilk bölümüyle 22 Kasım pazar akşamı saat 20.00 da ekrana geldi. Kefaret dizisinin 1. Bölüm tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra yine pazar akşamı saat 22.30 da FOX TV’de ekrana geldi. FOX TV’de hafta içi ekran dolu olduğu için gündüz kuşağında ve gece yarısından sonra Kefaret dizisinin tekrarları yayınlanmaya devam edecek. Kefaret dizisinin tekrarları hangi günler saat kaçta ekrana gelecek bu konudaki detayları Fox TV yayın akışından bakarak sayfamıza ekleyeceğiz ve sürekli güncel tutmaya çalışacağız.

kefaret dizisi bilgileri

Kefaret Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kefaret dizisinin ilk bölüm tekrarı pazar akşamı saat 22.30 da ekrana gelmişti. 24 Kasım Salı günü Kefaret dizisinin bir bölümü tekrarı 03.00’te ekrana gelecek. 25 Kasım çarşamba gecesi de 00.15 de yine FOX TV’de yayınlanacak olan Kefaret dizisinin tekrarları hafta içi ve hafta sonunda devam edecek. Hafta içi gece yarısından sonra hafta sonu ise gündüz kuşağında Kefaret dizisinin tekrar bölümleri ekrana gelmeye devam edecek.

kefaret dizisi erken final yapar mi

Kefaret Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Konumuzla ilgili yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Ekrana oldukça iyi bir giriş yapan Kefaret dizisi ile ilgili oyuncu kadrosu konumuzdan tüm oyuncuları görebilir, Kefaret dizisi oyuncu kadrosu konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kefaret dizisi nerede çekiliyor konumuza da göz atarak dizinin çekim yerleri hakkında detaylı bilgileri resimleri ile birlikte görebilirsiniz.

Etiketler