Kefaret Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tutuldu Mu?

Kefaret Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tutuldu Mu? Kefaret dizisi Fox TV ekranlarında 22 Kasım pazar akşamı yayınlanacak. Kefaret dizisi pazar akşamları nasıl bir reyting mücadelesi verecek? Kefaret dizisi reytingleri nasıl? Kefaret dizisi AB TOTAL reytingleri sıralamasını sizlerle paylaşalım. Kefaret dizisi reytingleri izlendi mi tutuldu mu?

Kefaret Dizisi Reytingleri Nasıl? AB TOTAL Reyting Sıralaması

Kefaret dizisi 11 Nisan 2021 pazar günü reyting sonuçları:
TOTAL’de 4.56 reytingle 6.
AB’de 3.09 reytingle 10.
ABC1’de 4.55 reytingle 5.olmuş.Kefaret dizisi 11 Nisan reyting sonuçları

Fox TV ekranlarının yeni dram dizisi olan Kefaret 25 Film yapımcılığında yayınlanırken Yönetmenliğini Mesude Eraslan yapıyor. Kefaret dizisi senaryosunu Mahinur Ergun ve Melih Çam yazıyor. Kefaret dizisinde Zeynep müzik öğretmenidir. Doktor eşi Ahmet ile birlikte yeni tayinlerinin çıktığı yerde mutlu huzurlu bir ömür planlarken 5 yıl içerisinde her şeylerini kaybederler. Sinan Komiser Zeynep’i sevmektedir bu yüzden işini de kaybeder. Zeynep’in tek destekçisi Sinan kalmıştır. Zeynep ve Sinan el ele vererek kaybettikleri her şeyi geri almaya çalışırlar.

Kefaret dizisi izlendi mi tutuldu mu

Kefaret dizisi konusu bu şekilde iken başrol oyuncuları Yurdaer Okur, Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat. Kefaret dizisi reytinglerini AB TOTAL reyting sıralamasını sizlerle paylaşacağız. Reyting bilgilerini her hafta konumuza ekleyeceğiz. Kefaret dizisi reytinglerini etkileyecek faktörlerin bir kısmını yorumlayalım birlikte.

Kefaret dizisi pazar akşamı yayınlanıyor. Pazar akşamı reytinglerde üst sıraları alan yapımlar bulunuyor. Kefaret dizisinin yayınlandığı pazar akşamı diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlar da Kefaret dizisini etkileyecek. Kefaret dizisi rakiplerinin güçlü olması onun için dezavantaj. Pazar akşamları diğer kanallarda TV8 Masterchef, Show TV Arıza, Star TV Menajerimi Ara, Atv Maria ile Mustafa, Fox TV Öğretmen dizi ve programları yayınlanıyor.

kefaret dizisi izleyici yorumlari

Kefaret Dizisi İzlendi Mi Tutuldu Mu?

Kefaret dizisi rakipleri oldukça güçlü olsa da dizinin oyuncu kadrosu arasındaki uyum, konunun seyirciye geçebilmesi gibi faktörlerde çok önemli. Kefaret dizisi oyuncu kadrosu başarılı isimlerden oluşuyor. Fox TV de yayınlanacak olan dizinin reytinglerini sizlerle paylaşırken izlenip izlenmediğini tutulup tutulmadığını reytinglerinden anlayacağız. Peki Kefaret dizisini siz izliyor musunuz? Kefaret dizisi sizce tutuldu mu? Dizinin konusunu nasıl buldunuz?

Kefaret Dizisi İzleyici Yorumları Beğenileri Eleştirileri

Kefaret dizisinde Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) çocuklarına kavuşmak için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz. Kefaret dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın ”Biz neyin kefaretini ödüyoruz.” sözü akıllarda yer bıraktı. Mutlu bir hayatları varken her şeyini kaybeden Zeynep ve Ahmet’in hayata karşı verdikleri mücadele çok zorludur. Bakalım bu mücadeleyi birlikte mi kazanacaklar yoksa Sinan Zeynep’in elini tutacak ve birlikte mi mücadele edecekler.

kefaret dizisi reytingleri bilgileri

Kefaret dizisi konusu  tanıdık ve yayınlanan dizilere benziyor. Ama diziyi izlenir kılan konusu kadar oyuncuları ve yayınlandığı gündür. Kefaret dizisi yayın günü bir zor bir gün olsa da izleyici beğenirse diğer dizileri reytinglerde geçebilir. Ancak dizi izlemez ve beğenmese Kefaret dizisi kısa sürede final kararı alabilir. Kefaret dizisi izleyicisi olarak sizler  dizi hakkında ne düşünüyorsunuz. Kefaret dizisi izleyicileri olarak sizlerin de yorumları bizler ve kanal için çok önemli. Kefaret dizisi hakkında sizlerin yorumları nasıl? 

 

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Yasemin Kök

    Nurgül Yeşilçay’ın muhteşem oyunculuğu başta olmak üzere herkesin ellerine emeklerine sağlık. Ben çok beğendim.

Etiketler