Kefaret Dizisi Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Hangi Kanalda?

1 Yorum 116 kez izlendi

2020-2021 sezonunda başlayacak olan dizilere bir yenisi daha eklendi. Kefaret isimli dizi 25 Film tarafından hazırlanacak. Bizde bu konuda Kefaret Dizisi Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Hangi Kanalda? hakkında bilgiler vereceğiz. 2017 yılında duyurulan ancak çekimlerine ve hazırlıklarına bir türlü başlanmayan Kefaret dizisinin oyuncularını kadrosunu konusunu hangi kanalda ne zaman başlayacak gibi detaylı bilgileri bu sayfada sizlere duyuracağız.

Kefaret dizisi hakkında bilgiler: Kefaret dizisinin yapımcılığını 25 Film üstlenecek. Özellikle film konusunda oldukça iddialı olan 25 film geçtiğimiz yıllarda yayınlanan hadi be oğlum, dünyanın en güzel kokusu ve hadi inşallah gibi filmleri sinemaseverlerle buluşturmuştu. Kefaret dizisinin senaryosunu Mahinur Ergün üstlenecek. Kefaret dizisinin yönetmen koltuğunda ise Selin Demirdelen oturacak. peki yeni sezonda ekrana gelecek kefaret dizisinde kimler oynayacak?

Kefaret Dizisinin Oyuncuları kimler?

Kefaret dizisinin oyuncu kadrosuna baktığımızda ilk karşımıza çıkan isim Nurgül Yeşilçay olacak. Genellikle dizileri pek tutmayan Nurgül Yeşilçay’ın son başarılı dizisi Gülperi, Hercai dizisi çıktıktan sonra apar topar final yapmıştı. O günden beri herhangi bir dizi veya filmde rol almayan Nurgül Yeşilçay 2020-2021 sezonunda ekrana gelecek kefaret dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu.

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay son olarak Gülperi dizisinde rol almıştı. Daha önce Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinde ve Paramparça gibi dizilerde gördüğümüz Nurgül Yeşilçay Kefaret dizisinde başrolde yer alacak. 26 Mart 1976 tarihinde Afyon ilimizde doğan Nurgül Yeşilçay 2001 yılında Anadolu üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuş bir dizi oyuncusudur.Kefaret dizisi oyuncuları kimler 2020

Nurgül Yeşilçay ilk olarak ikinci Bahar dizisinde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Daha sonra ise Asmalı Konak dizisi ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Nurgül Yeşilçay Asmalı Konak dizisinden sonra ciddi bir kariyer elde etti ve birçok dizide filmde yer aldı. 2020/2021 sezonunda ise Kefaret dizisinde oynayacak olan Nurgül Yeşilçay bakalım başarılı bir iş çıkaracak mı.

Kefaret Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kefaret dizisi daha önce de haberlere konu olmuş ve 2017 yılında yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı ve ANS yapım tarafından hazırlanacak bir dizi olarak duyurulmuştu. Hatta oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu ve Melisa Sözen gibi isimlerin de geçtiği Kefaret dizisi o tarihlerde bir türlü fırsat bulup yayınlanamadı. 2018 yılında rafa kalkan ve o günden beri bir türlü fırsat bulamayan kefaret dizisi coronavirüs sonrasında yayınlanacak olan yeni dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Kefaret dizisi oyuncuları Nurgül YeşilçayKefaret Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Nurgül Yeşilçay dışında diğer oyuncuları henüz kesinleşmeyen Kefaret dizisinin erkek başrolü ve yardımcı oyuncuları belli olunca buraya ekleyeceğiz. Bir Kore dizisinden uyarlama olacak olan Kefaret dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. 2020 yılının sonlarına doğru başlaması beklenen kefaret dizisinin oyuncu kadrosu ve detaylı bilgileri kesinleştikçe bu sayfada sizlere duyurmaya çalışacağız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Yalvaririm Nurgül Yeşilçayin yeni rolu Gülperi yada Gülseren gibi olmasinnnnnn biraz bayani da oynasin

Etiketler