Kefaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka Bilgisi Fiyatı

37 Yorum 1.313 kez okundu.

Kefaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka Bilgisi Fiyatı… Kefaret dizisi yayın hayatına başladı. Dizi de yer alan oyuncuların kıyafetlerini resimlerini ve fiyatlarını konumuza ekleyerek sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Kefaret dizisi başrol oyuncuları Yurdaer Okur, Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay, Özge Özacar’ın dizide giydikleri kıyafetleri resimleri ile konumuza eklenecektir.

Kefaret Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka Bilgisi Fiyatı

Kefaret dizisi 25 Film imzası taşırken oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem yer alıyor. Kefaret dizisinde yer alan oyuncuların Kefaret dizisinde giydikleri elbise, gömlek, pantolon, palto, kaban, çizmenin marka fiyatları konumuza eklenecektir. Kefaret dizisinde yer alan yan rollerdeki oyuncuların kıyafet resimlerini yorum kısmından yazarsanız bilgilendirme yaparız.

27 Aralık Kefaret dizisinde Nilin giydiği kıyafet gömlek27 Aralık Kefaret dizisinde Nil karakterindeki Ege Kökenli’nin giydiği kıyafetin markası: mervecisko

Kefaret dizisinde Zeynep’in giydigi kaban markasi Kefaret dizisinde son bölümde Zeynep’in giydiği kaban markası Fever.

Kefaret dizisinde Nil’in giydigi beyaz gomlek ve kahverengi sort markasi Sazaga Kefaret dizisinde Nil’in giydiği beyaz gömlek ve kahverengi şort markası Sazaga

Kefaret dizisinde Ege Kokenli Nilin giydigi ceket Kefaret dizisinde Ege Kökenli’nin (Nil) giydiği ceket Nocturne marka, fiyatı 626₺, etek Naia 330₺, çanta Bera Design marka ve fiyatı 1296 lira.

kefaret dizisi zeynep nurgul yesilcayin pantolonu ayakkabisi

Kefaret Dizisi Zeynep Nurgül Yeşilçay’ın Kıyafetleri

Kefaret dizisi kadın başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay dizi de Zeynep rolünü canlandırıyor.  Zeynep kızını 5 yıl önce kaybetmiş bir annedir. 5 yıl sürekli kızını aramış ancak bulmamıştır. Kızını bulmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Zeynep evliyken çocukları ile mutlu zengin bir hayat sürerken giydiği elbiseler modern ve şıktı. Özellikle doğumgününde giydiği elbisenin marka fiyatı bilgilerine ulaşınca konumuza ekleyeceğiz.

Kefaret dizisi nurgul yesilcayin kiyafeti elbisesi

Zeynep’in Ahmet’ten ayrıldıktan sonra kıyafetleri değişti. Lüks hayatı bırakıp kendi çalışıp para kazanan birisi oldu. Bu yüzden de daha çok gündelik ve uygun fiyatlı kıyafetler giydi. Kızı kaybolduğu içinde kıyafetlerini önemsemiyor artık. Salaş bol kazak pantolon tarzı kıyafetler tercih ediyor.

kefaret dizisi meltem ve zekinin kiyafeti

Kefaret Dizisi Meltem Özge Özacar’ın Kıyafetleri

Kefaret dizisinin genç güzel oyuncusu Meltem karakterini canlandıran Özge Özacar. Meltem Ahmet’in yasak aşkıydı. Zeynep ile Ahmet ayrılınca Meltem Ahmet’in evine taşındı birlikte yaşamaya başladılar. Meltem ingilizce öğretmeni. Fiziği güzel genç bir öğretmen. Ahmet’i etkilemek içinde güzel, dekolte kıyafetler giyiyor. Ahmet’in çevresinde mini elbiseler giydi. Meltem’in elbiselerini, geceliklerini sizlerle paylaşacağız.

kefaret dizisi sinanin ahmetin kabani paltosu

Kefaret Dizisi Sinan Mert Fırat Kıyafetleri

Kefaret dizisinde Başkomiser Sinan rolünü canlandıran oyuncu Mert Fırat diziden spor tarzda giyiniyor. Sinan pantolon tişört gömlek ya da kazak gömlek tarzında giyiniyor. Spor tarzda giyinen oyuncunun tarzı genç izleyicilerin dikkatini çekecektir. Sinan’ın kıyafetlerini resimlerini ve fiyatlarını paylaşmak için araştırıyoruz.

kefaret ahmetin pantolon kazak gomlegi

Kefaret Dizisi Ahmet Yurdaer Okur Kıyafetleri

Kefaret dizisinde Ahmet rolünü canlandıran oyuncu Yurdaer Okur doktordur. Bu yüzden de daha olgun ve klasik tarzda giyiniyor. Modern ve pahalı kıyafetler kazak, pantolon, kaban, ceket giyinen Ahmet’in kıyafetlerinin resimlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Kefaret dizisinde Ahmet’in kıyafetlerini marka resimlerini fiyat bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

kefaret dizisi mert firat sinanin gomleg fiyati

Kefaret dizisinde rol alan oyuncuların kıyafetlerini resim fiyat bilgilerini konumuza eklemeye çalışacağız. Sizlerde merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmında anlatırsanız araştırıp fiyatlarını ekleyebiliriz.

Yorum yaz

37 Yorum

  1. 10 ocak 2021 de Nurgül yeşilçay’in kızlarla video çekerken giydiği beyaz pantolon deri mi kumaş mi ? Hangi markanın ürünü?

  2. Avatar Sevilay uysal

    Kefaret dizisi 7. bölümde Nurgül Yeşilçay’ın giydiği taba rengi gömlek kaban nereden,hangi mağazadan…

  3. 3 Ocak 2021 deki. bölümündeki turuncu kababan markası ogrenebilirmiyim çok hoşuma gitti teşekkür ederim

  4. Sonbölümde Ayşe’nin giydiği yeşil yakadan bağlamalı gömleğin markasını yazarsanız çok sevinirim teşekürler

  5. Son bölümde Ayşenin giydiği yeşil yakadan bağlamalı gömleğin markasını yazarsanız çok sevinirim

  6. Nurgül Yeşilçay son bölümdeki kırmızı kazağı ve pantolonu markası nerde satıldığı yazarsanız sevinirim

  7. Zeynep’in kocasından ayrıldıktan sonra giydiği salaş bol kazakların markası ve fiyatını lütfen açıklar mısınız ???

  8. Kefaret dizisi meltem karakterinin ilk bölümde giydiği kırmızı ekose gömleğin markası nedir acaba?

Etiketler