Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (2020)

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı… Kefaret dizisi 2017 yılında yayınlanmak üzere hazırlıklara başlamıştı. Ancak sonradan alınan kararla rafa kalkan dizi tozlu raflardan tekrar masaya konuldu ve hazırlıklara başlandı. Kefaret dizisi 2017 yılında oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu ve Gülçin Santırcıoğlu yer alıyor. O zaman da oyuncu kadrosu tam değilmiş zaten. Tekrar yayınlanma kararı alan Kefaret dizisinin konusu aynı mı bilinmez ama adı aynı olduğu için aynı gibi düşünülüyor.  kefaret dizisi resimleri

Kefaret dizisi yapımcılığını 25 Film’in üstleniyor. Kefaret dizisi senaristliğini Mahinur Ergun yaparken yönetmen koltuğunda Selin Demirdelen oturacak. Kefaret dizisi konusu da şimdilik belli değil. Kefaret dizisi Fox TV de yeni sezonda yayınlanacak. Kefaret dizisi kadın başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay ile anlaşma sağlandı. Ancak erkek başrol oyuncusu için hala görüşmeler devam ediyor. Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendiğinde konumuza ekleyeceğiz.Kefaret dizisi oyuncu kadrosu

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kefaret dizisi oyuncu kadrosu; Nurgül Yeşilçay,
Mert Fırat- Sinan
Yurdaer Okur- Ahmet
Özge Özacar- Meltem,
Mine Kılıç-Arzu,
Efe Deprem,
Lavinya Ünlüler- Elif ,
Göktan Oktay Göztepe,
Ayberk Aladar,
Ege Kökenli- Nil (diziden ayrıldı),
Enis Yıldız,
Tolga Güleç- Zeki,
Defne Günay,
Umut Öztok,
Nihan Durukan,
Metin Yavuzoğlu
Ayşegül Cengiz- Minevver,
Birol Denizci,
Eray Eserol,
Şener Günay,
Mustafa Uzunyılmaz- Remzi,
Yusuf Atala,
Hakan Yufkacıgil,
Ayşe Tunbaoylu,
Ezgi Dinçer- Polis Nursel…

kefaret dizisi Zeynep kimdir

Nurgül Yeşilçay- Zeynep

Kefaret dizisinde Zeynep rolünü canlandıracak olan Nurgül Yeşilçay kimdir? Kefaret dizisinin başrol kadın oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay’ın yılların eskitemediği Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Nurgül Yeşil 1976 Afyon doğumludur. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Üniversiteye devam ederken İkinci Bahar dizisinde Gülsüm rolünü oynadı. 2002 yılında Asmalı Konak dizisinde Bahar Karadağ rolü ile meşhur oldu.

Nurgül Yeşilçay Kefaret dizisi Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı dizi filmler;
1998- Herşey Çok Güzel Olacak-Hemşire,
2001-Şellale- Nergis,
2002- Mumya Firarda- Fatıma,
2002- Asmalı Konak-Bahar Karadağ,
2003- Asmalı Konak:Hayat- Bahar Karadağ,
2004- Anlat İstanbul- Uyuyan Güzel Saliha,
2005- Eğreti Gelin- Kostak Emine,
2005- Belalı Baldız- Arzu Parlak,
2006-Ezo Gelin- Ezo,
2007- Ademin Trenleri-Hacer,
2007- Yaşamın Kıyısında- Ayten,
2008- Vicdan- Aydanur,
2009- 7 Kocalı Hürmüz-Hürmüz,
2010- Aşk ve Ceza- Yasemin,
2011- Çınar Ağacı- Sonay,
2011- Sensiz Olmaz-Feryal,
2013- Aşk Kırmızı- Nazlıgül,
2013- İşler Güçler-Nurgül Yeşilçay,
2014- Gece- Süsen,
2014- Paramparça-Gülseren,
2014- Pek Yakında- Hemşire,
2016- İkinci Şans- Yasemin,
2016- Muhteşem Yüzyıl Kösem-Kösem Sultan,
2018- Gülperi- Gülperi,
2020- Mahalleden Arkadaşlar dizi filmlerinde rol aldı. Tecrübeli oyuncu yeni dizisi Kefaret oldu.

mert firat yeni dizisi kefaret

Mert Fırat- Komiser Sinan

Mert Fırat 1981 yılında Ankara’da doğdu. İsveçte radyo ve televizyon eğitimi almıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisinde Bora karakterini canlandırdı. Mert Fırat instagram hesabı https://www.instagram.com/mert_firat/

kefaret sinan kimdir

Mert Fırat’ın rol aldığı dizi filmler;
2000 – Bizim Evin Halleri (Bora)
2006 – İşte Benim
2007 –  Yersiz Yurtsuz (Hüseyin)
2006-2009 – Binbir Gece (Burak)
2009-2010 – Kapalıçarşı (Arda)
2011 – Bir Ömür Yetmez (Ali)
2013-2014 – İntikam (Emre)
2015 – Serçe Sarayı (Kadir)
2017 – Yol Ayrımı
2017 – Aşk ve Gurur (Kenan)
2017 – Aşk ve Gurur (Kenan)
2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Serhan)

yurdaer okur kimdir kefaret dizisinde

Yurdaer Okur- Ahmet

1974 Rize doğumlu olan Yurdaer Okur Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü kazandı. Daha Sonra M.S.Ü Devlet Konservatuvar’ında yüksek lisans yaptı. Bu zamana kadar bir çok dizide rol alan oyuncu genellikle kötü adam karakterlerini canlandırmıştı.

kefaret Ahmet kimdir

Yurdaer Okur’ın rol aldığı bazı dizi filmler;
2010- Sakarya Fırat- Kerküklü Süleyman,
2012- Karadayı,
2015- Yeter,
2017- Direniş Karatay,
2018- Hakan Muhafız,
2019- 7. Koğuştaki Mucize,
2019- Sevgili Geçmiş,
2020- Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı.

lavinya unluer kimdir yeni dizisi_2

Lavinya Ünlüer- Elif

Lavinya Ünlüer Kefaret dizisinde rol alacak. Kefaret dizisinde Elif çocukken kaçırıldı ve 5 yıl sonra bulundu. Elif’i kaçıran adam Zeynep’e doğruları anlattı ve Elif’i ona verdi. Elif gerçek annesi kim, gerçek babası kim bu soruları kendine sorarken hayatı değişir.  2011 İstanbul doğumlu olan Lavinya Ünlüer ilk kez 2014 yılında yayınlanan Reaksiyon dizisinde rol aldı. Henüz 9 yaşında olan oyuncu 1.25 metre boyunda, 22 kilodur. Lavinya Ünlüler’in rol aldığı dizi filmler; Reaksiyon, Bana Sevmeyi Anlat, Ufak Tefek Cinayetler, Benim Tatlı Yalanım dizi filmlerinde rol aldı. Lavinya Ünlüer instagram hesabı https://www.instagram.com/lavinyaunluer/  Lavinya Ünlüer Kefaret Dizisi Elif Kimdir konumuzu ziyaret ediniz.

ege kokenli yeni dizisi kefaret rolu bilgileri

Ege Kökenli- Nil

Ege Kökenli Kefaret dizisinden ayrıldı.  1993 yılında Kırklareli’de doğdu. Haliç Üniversitesinde konservatuvar eğitimi aldı. Daha 11 yaşında iken 2004 yılında Star TV’de yayınlanan En İyi Arkadaşım dizisinde rol aldı. Sonrasında Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Anadolu Kaplanı, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, Güneşin Kızları ve Çiçek gibi dizilerde rol aldı. Ege Kökenli son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterine hayat verdi. Ege Kökenli instagram hesabı; https://www.instagram.com/kokenliege/

kefaret dizisi nil kimdir

goktan oktay goztepe kefaret dizisinde rol alacak

Göktan Oktay Göztepe

Göktan Oktay Göztepe 2004 doğumludur. Hande Aytar ajansa kayıtlı olan oyuncu daha önce hiçbir dizi de rol almadı. İlk kez Kefaret dizisinde oynayacak. Göktan Oktay Göztepe futbol oynamaktadır.

efe deprem kimdir kefaret dizisi oyuncu kadrosunda yer aldi

Efe Deprem

1982 İstanbul doğumludur. Sürgün Hayatlar, Gonca Karanfil, Yer Gök Aşk ve Eve Dönüş, Sevimli Tehlike, Badem Şekeri 2 dizi filmlerinde rol aldı. Efe Deprem instagram hesabı https://www.instagram.com/efedeprem/

ozge ozacar kimdir kefaret dizisi

Özge Özacar- Meltem

1993 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. 2015 yılında Küçük Tatlı Yalancılar dizisinde rol aldı. Lise Devriyesi, Oyunbozan, Sevgili Geçmiş dizilerinde rol aldı. Özge Özacar instagram hesabı https://www.instagram.com/ozgeozacar/

kefaret Meltem kimdir

mine kilic kimdir kefaret dizisi

Mine Kılıç

Mine Kılıç 1986 Mersin doğumludur. Mine Kılıç Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk dersleri aldı. Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda kamera önü oyunculuğu dersleri aldı.  Al Yazmalım, Beni Böyle Sev, Aile İşi, Bana Sevmeyi Anlat, Zümrüdüanka dizilerinde rol aldı. Mine Kılıç instagram hesabı https://www.instagram.com/klcmne/?hl=tr

ayberk aladar kimdir kefaret dizisi

Ayberk Aladar

Kefaret dizisinde rol alan Ayberk Aladar 1992 doğumludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur. Umutsuz Ev Kadınları, Doksanlar, Komşular, Avlu, Kefaret dizi filmlerinde rol aldı.  Ayberk Aladar instagram hesabı https://www.instagram.com/aladar.ayberk/

enis yildiz kefaret dizisi

Enis Yıldız

Enis Yıldız Kefaret dizisinde rol alacak. Enis Yıldız 1972 doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Medcezir, Merhamet, Poyraz Karayel Eve Dönüş ve Cesur Yürek dizi filmlerinde rol aldı.

tolga gulec kefaret dizisinde_1

Tolga Güleç

Tolga Güleç Kefaret dizisinde rol alacak. 1981 İskenderun doğumlu olan Tolga Güleç Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Tolga Güleç Hatırla Sevgili, Öyle Bir Geçer Zamanki, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Leke ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı.

defne sener gunay kefaret dizisinde rol alacak

Defne Günay

Defne Günay Kefaret dizisinde rol alıyor. Defne Günay 1976 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalışmaya başladı. Defne Günay Cinlerle Periler, Müjgan Bey, Zahir dizilerinde rol aldı.

umut oztok kimdir yeni dizisi kefaret

Umut Öztok

Kefaret dizisinde rol alacak olan Umut Öztok ilk dizinde başarılı olmak için gayret edecek. Umut Öztok Mandalina Ajansa kayıtlıdır. Umut Öztok daha önce Migros reklamında rol alacak.

nihan durukan kefaret dizisinde

Nihan Durukan

Kefaret dizisinde rol alacak olan Nihan Durukan 1975 doğumlu. Şahika Tekand Studio Tiyatro Eğitimi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Tiyatro eğitimi aldı. Binbir Gece, Mnadıra Filozofu ve son olarak Ev Yapımı dizi filmlerinde rol aldı.

metin yavuzoglu kefaret dizisinde

Metin Yavuzoğlu

Metin Yavuzoğlu Kefaret dizisinde oynayacak. Metin Yavuzoğlu 1971 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kara Melek ve Ona Bakma Bana Bak dizi filmlerinde rol aldı.

aysegul cengiz kefaret dizisinde rol alacak

Ayşegül Cengiz

Ayşegül Cengiz Kefaret dizisinde rol alacak. 1974 Antalya doğumlu olan Ayşegül Cengiz İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Üniversite eğitimi sırasında da tiyatro topluluğunda yer aldı. Sonrasında da bir çok tiyatro da yer aldı. Ayşegül Cengiz Öyle Bir Geçer Zamanki, Merhamet, Aşkın Kanunu, Analar ve Anneler dizilerinde rol aldı.

birol denizci kimdir kefaret dizisi

Birol Denizci

Birol Denizci Kefaret dizisinde rol alacak .Birol Denizci Sevinç Meltem Ajansa kayıtlıdır. 49 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Vuslat, Çukur, Zalim İstanbul, Tutunamayanlar, Seksenler, Hercai, Babil, Naim Süleymanoğlu dizi filmlerinde rol aldı.

eray eserol kimdir kefaret dizisinde

Eray Eserol

Eray Eserol Kefaret dizisinde rol alacak. Eray Eserol 1967 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde oyunculuk ve sahne dersleri veriyor. Tiyatro oyununda yönetmenlik ve reji asistanlığı yaptı. Eray Eserol Behzat Ç dizi filmlerinde rol aldı.

sener gunay kefaret dizisinde

Şener Günay

Şener Günay Kefaret dizisinde rol alacak. Tam Adı Demet Şener Günay olan oyuncu 1976 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalışmaya başladı.

Mustafa Uzunyilmaz kefaret dizisinde

Mustafa Uzunyılmaz- Şerif

Kefaret dizisi kadrosuna Mustafa Uzunyılmaz katılıyor. Mustafa Uzunyılmaz Kefaret dizisinde Şerif rolünü canlandırıyor. Mustafa Uzunyılmaz 1960 Trabzon doğumlu. İstanbul Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kaygısızlar dizisi ile tanındı. Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Salih Kuşu ve Tutsak dizi filmlerinde rol aldı.

Mustafa Uzunyılmaz- Şerif

Kefaret dizisi kadrosuna Mustafa Uzunyılmaz katılıyor. Mustafa Uzunyılmaz Kefaret dizisinde Şerif rolünü canlandırıyor. Mustafa Uzunyılmaz 1960 Trabzon doğumlu. İstanbul Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kaygısızlar dizisi ile tanındı. Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Salih Kuşu ve Tutsak dizi filmlerinde rol aldı.

yusuf atala kefaret

 Yusuf Atala

Yusuf Atala Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna katıldı. kefaret dizisinde Sinan’ın ablasından hoşlanan bir beyi canlandıracak. Sinan’ın ablası da yıllar sonra kendisinden birisi hoşlandığı için çok mutlu olacaktır. Kefaret dizisindeki rolü henüz açıklanmasa da yeni bölümde dizi de görülüyor. Yusuf Atala kimdir? 1957 İstanbul doğumlu olan oyuncu Marmara Üniversitesi basın yayın bölümü mezunudur. Sunuculuk ve spikerlik alanında eğitmenlik yapmaktadır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde izlediğimiz oyuncu Yusuf Atala Çiçek Taksi, Süper Baba, Uzaylı Zeki, Yaprak Dökümü, Doktorlar, Servet Avcısı, Pis Yedili, Yamak Ahmet dizilerinde rol aldı.

hakan yufkacigil kefaret dizisinde

Hakan Yufkacıgil

Kefaret dizisi kadrosuna katılan Hakan Yufkacıgil kimdir? Hakan Yufkacıgil 1980 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.Eve Düşen Yıldırım, Uzun Yol, Filinta, Gece, Yasak ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol aldı.

yse tunaboylu kefaret dizisinde

Ayşe Tunaboylu

Kefaret dizisi oyuncularına Ayşe Tunaboylu katıldı. Ayşe Tunaboylu kimdir? Ayşe Tunaboylu 1962 doğumlu. İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Aliye, İffet, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Ağacı, Her Yerde Sen, Yeni Hayat dizilerinde rol aldı. Ayşe Tunaboylu şimdi de Kefaret dizisinde oynayacak.

kefaret dizisi Ezgi dincer kimdir

Ezgi Dinçer- Polis Nursel

Kefaret dizisinde rol alan Polis Nursel rolünü canlandıran oyuncunun adı Ezgi Dinçer Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna katılan Ezgi Dinçer’in tam adı Selcen Ezgi Dinçer. Ezgi Dinçer Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk kez Beni Bırakma dizisinde rol aldı. Ezgi Dinçer instagram hesabı https://www.instagram.com/s.ezgidincer/?hl=tr

Cemre Melis Cinar Kefaret dizisinde

Cemre Melis Çınar- Avukat Berna Dündar

Kefaret dizisi oyuncu kadrosuna katılan Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar Kefaret dizisinde Avukat Berna Dündar rolünü canlandıracak. Cemre Melis Çınar son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi rolünü canlandırmış ve korkunç bir anneyi oynamıştı. Kırmızı Oda dizisindeki mükemmel oyunculuğunun ardından Kefaret dizisindeki Avukat Berna rolü ile akıllarda yer edinmeye hazırlanıyor. Cemre Melis Çınar 1991 Ankara doğumludur. Marmara Üniversitesi Televizyon bölümü mezunudur. Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter, Kaçak Gelinler, Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol aldı.

kefaret dizisi oyuncu kadrosu

Kefaret Dizisi Konusu; daha önce masalsı bir hayata sahip olan ancak bir anda aldığı nefes dışında her şeyini kaybeden Zeynep’in hikayesi gözler önüne seriliyor. Tanıtımda ayrıca Sinan Komiser ve Ahmet’in ormanda yaptıkları arama sonucunda neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Kefaret dizisi oyuncu kadrosu kadın başrolü Nurgül Yeşilçay oldu. Erkek başrol oyuncusu Mert Fırat oldu. Sizce Kefaret dizisi erkek başrolü kim olmalı? Kefaret dizisi başrol oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay’ın partneri olarak kimi görmek istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Kesinlikle Nurgul Yeşilçayın oğlunu Ömer Koçak oynamalı çünkü aşırı benzerlik var bakmak istiyenler bakabilir.

  2. Kesinlikle caner cindoruk olmalı

    • Kardeşim sen ne diyorsun Nurgül Yeşilçayla Caner nasıl olur? Yakışmazlar Nurgül ondan daha büyük ayrıca başka bir projede Nurgülun damadini oynadi Caner. Şimdi asla sevgili oynayamazlar! Biraz mantikli olun Özcan Deniz olabilir mesala

  3. Aman sakin Murad Yildirim partner olmasin artik onlar eşit duramaz aşk ve ceza dizisinde baya iyiydi ama Nurgül daha yaşli gözukecek hem Murad Yildirim Ramo dizisinde yer aliyor. Özcan Deniz daha yakişacak Nurgüle. MyyKösem 2 sezondeki oyunculari da dahil edin yalvaririm🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  4. Nurgül Yeşilçayin yeni partneri Özcan Deniz olmasini isterdim fakat o başka dizide oynuyor. Aslinda beni en çok ilgilendiren şey Nurgül Yeşilçayin partneri değil çoçukleri. Eğer dizide Nurgülun
    çoçukleri varsa Kösem dizisindeki oyunculardan seçin Doğaç Yildiz, Ece Çeşmioğlu, Ridvan Aybar gibi isimlerden biri seçin. Umarim Nurgül Yeşilçayi tekrar onlarla görmek isteyenler çok benim gibi

Etiketler