Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Göl Orman Mekanları Neresi?

Ekranların en sevilen dizilerinden bir tanesi olmaya aday olan Kefaret dizisi çok yakında FOX Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Göl Orman Mekanları Neresi? gibi sorular dizi hakkında en merak edilen sorulardan bir tanesi oldu. Sizler için bu konumuzda Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Göl Orman Mekanları Neresi? sorularına yanıt bulacağız.Kefaret Dizisi Göl Orman Nerede

Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur gibi önemli isimlerin yer almış olduğu Kefaret dizisinin çekim yerleri dizi severler tarafından merak konusu haline geldi. Pek çok dizi setinde de kullanılmakta olduğu gibi Kefaret dizisinin çekim yeri olarak da İstanbul tercih edildi. İstanbul’da bulunan doğal ortamlardan olabildiğince yararlanılmaya çalışıldı.

Kefaret dizisi yeni bolumdeki orman evi nerede resimleri

Kefaret dizisi yeni bölümünde Sude’nin babası Sabri ile geldikleri ve sahibi oldukları orman evine gidildi. Sude burayı çok seviyormuş. Ormanların içinde bulunan ev nerede? İstanbul’a yakın bir yerde bulunan bu ev nerede, adresi bilgileri nerede? Bilgileri araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

kefaret dizisi orman evi nerede

 

Kefaret dizisi Kadıköyde çekiliyorKefaret dizisi 3. bölüm 6 Aralık pazar akşamı çekimlerin yapıldığı park bahçe neresi diye merak edenler için: Kefaret dizisinin son bölümü Kadıköy’de bulunan sahil parkında çekiliyor. Zaten dikkatli izleyiciler oturdukları banktan da anlamışlardır.

Kefaret dizisi çekim yerleri Zeynep’in intihar etmek istediği yer neresi?Kefaret dizisi çekim yerleri Zeynepin intihar ettiği yer

Kefaret dizisi nerede çekildi sorusuna Zeynep’in geçmişte yaşadıkları bu havuzlu güzel villayı da eklemek gerek:Kefaret dizisi nerede çekildi

Kefaret dizisi havuzlu villanın daha önceki dizilerde de kullanıldığı ve çekimler yaptığını hemen hatırlayabilirsiniz. Geçen sezon Kanal D de yayınlanan Hizmetçiler dizisindeki havuzlu villa ile Kefaret dizisinin havuzlu villası aynı mekan.Kefaret dizisi havuzlu villa

Kefaret Dizisi Mekanları Neresi?

Kefaret Dizisi Nerede ÇekiliyorYapımını 25 Film’in üstlenmiş olduğu yönetmen koltuğunda ise Mesude Erarslan’ın oturmuş olduğu dizi fragmanının yayınlanması ile büyük merak uyandırdı. Dizinin konusu kadar çekim yerleri de izleyiciler tarafından merak edildi. Dizi çekimlerinde Semt olarak ise Ortaköy, Sarıyer ve Nişantaşı gibi elit ve lüks semtler tercih edilirken doğal güzelliği olan mekanlardan da sıkça yararlanıldı. Dizi setinde çekimler hız kesmeden devam etmektedir.

Göl Orman Nerede?

Pek çok dizinin pek çok sahnesine yer sahipliği yapmış olan Göl Orman doğal güzelliği ve yemyeşil doğası ile izleyicileri adeta büyülemiş durumda. İzleyicilerin pek çoğu bu doğal ortamın nerede olduğunu nasıl gidilebileceği araştırmaya başladı. Kefaret dizisinde de kullanılmış olan Göl Orman yine İstanbul’da yer almaktadır. Hangi semtte bulunduğu henüz resmi sitelerden tarafından açıklanmamıştır.Kefaret Dizisi Mekanları Neresi

Kefaret Dizisi Setine İzleyici Olarak Gidilebiliyor Mu?

Hemen hemen tüm dizi setlerinde de olduğu gibi Covid-19 sebebi ile büyük önlemler alınmakta ve hem kamera önü hem de kamer arkasında yer alan tüm kişiler büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Olası bir virüs bulaşmasını önlemek amacı ile de dizi setlerine seyirci kabul edilmemektedir.

Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Göl Orman Mekanları Neresi? sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkında başka merak ettiği bir şey olursa rahatlıkla yanıtlayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Kefaret Dizisi Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Hangi Kanalda? konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Avatar Yasemin şimşek

  Çok severek izliyoruz emeğinize yüreğinize sağlık..Kefaret dizisinin 13 Haziran bölümündeki Arzunun kaldığı köy nerede adı nedir bilgi rica ediyorum hayalim öyle bir köyde yaşamak lütfen bilgi rica ediyorum..

 2. Bir soru için bu kadar uzun cevap niye…
  Ayrıca üst üste aynı satırlar neden yineleniyor.
  Bir de istenilen cevap verilmiş olsa neyse.
  Netice olarak eksi puanlık açıklamalar bunlar.
  Hiç kusura bakmayın.

  Eleştiriyi yapıcı olarak bulmanız dileyle (umarım).

  • Aynur hanım merhaba kefaret dizisi ve diğer bütün diziler birçok farklı mekanda çekim yapıyor. Bu nedenle dizinin nerede çekildiğini sadece bir satırla ya da paragrafla cevap vermek çoğu zaman zorlaşıyor. Bu nedenle dizinin farklı yerlerini mekanlarını söylemek için konu uzayıp gidiyor.

Etiketler