Kefaret Dizisi Melis Kimdir? Can’ın sevgilisi (Senay Dede)

Bir kaç gün sonra 5. bölümü ile yayınlanacak olan Fox Tv‘nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kefaret dizisinde son zamanlardan dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Melis oldu. Dizide Can’ın sevgilisi olan Melis karakteri oldukça merak edildi. Bizde sizler adına bu konumuzda Kefaret dizisi Melis karakterini size tanıtacağız.

Kefaret Dizisi Melis Karakteri

Melis, babası ile birlikte yaşamaktadır. Zeynep’in oğlu olan Can ile birbirlerinden hoşlanmaktadırlar. Can her canı sıkıldığında Melis’in evine gider, Melis onu çok sevdiği için bu durumdan rahatsız olmaz. Bir türlü tam anlamıyla sevgili olamasalar bile bu ikili çok iyi anlaşmakta ve her zaman birbirlerinin yanında olmaktadırlar. Bakalım ilerleyen günlerde Melis ve Can ikilisi izleyiciler tarafından sevilecek mi?Kefaret Dizisi Melis Karakteri

Kefaret Dizisi Melis Kimdir?

Kefaret dizisinde hem karakteristik özellikleri ile hem de güzelliği ile dikkat çeken Melis karakterine hayat veren oyuncumuz da merak edildi. Melis karakterine hayat vermekte olan oyuncumuz Senay Dede’dir. Konumuzun ilerleyen kısmında ise sizlere Senay Dede hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte Senay Dede hakkındaki tüm bilgiler..

Senay Dede Kimdir?

Senay Dede KimdirSenay Dede, 20 Ağustos 2005 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşta oyunculuğa başlamıştır. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ve modellik de yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Ölene Kadar dizisi ile yaşayan oyuncumuzun menajeri ise Yusuf Güney Gün Menajerlik üstlenmektedir. Genç oyuncuma mesleğinde başarılar dileriz.

Senay Dede’nin Yer Aldığı Diziler

2020 – Kefaret
2018 – Şahin Tepesi
2018 – Bizim İçin Şampiyon
2017 – Ölene Kadar

Senay Dede’nin Resmi İnstagram Hesabı

Senay Dede'nin Resmi İnstagram HesabıSenay Dede, sosyal medya hesaplarında ve resmi instagram sayfasında aktif bir kullanıcıdır. Gerek yer aldığı projelerden gerek de günlük yaşamından kesitleri instagram hesabında paylaşmaktadır. Senay Dede’nin resmi instagram hesabında 6 gönderisi ve 419 takipçisi bulunmaktadır. Senay Dede’nin resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @senayydd

Kefaret Dizisi Melis Kimdir? sorusu ve Senay Dede Kimdir? sorusu gibi pek çok soruya yanıt vermeye çalıştık. Sizin de Melis karakteri ve Senay Dede hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncuların tamamına ise  Kefaret Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler