Kefaret Dizisi Erken Final mi Yapacak? Reytingleri Nasıl?

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Kefaret dizisi reyting oranları nasıl, dizi izleniyor mu, sıralaması nasıl, erken final yapan ne zaman final yapacak gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz. Kefaret dizisi erken final mi yapacak? Kefaret dizisinin reytingleri nasıl? detaylı yanıtları konumuzda bulabilirsiniz.

Kefaret Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Kefaret, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanmış bir dizi olarak Fox TV ekranlarında Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat gibi yetenekli oyunculardan kurulu kadrosuyla yoluna devam ediyor. Kefaret dizisinin reyting oranları beklentilerin üzerinde seyrediyor. Kefaret dizisi ilk bölümlerde 5 ve 6 oranlarındaki Total reyting de pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başardı. Kefaret dizisi bu başarısını devam ettirir mi bilmiyoruz ama şimdilik erken final ihtimali bulunmuyor. 5-6 oranında Total reytingler bir dizinin devam etmesi için yeterli görünüyor.

Kefaret dizisi biter mi final yaparmi

Kefaret Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl?

Kefaret dizisi yayınlandığı ilk hafta almış olduğu 5- 6 Total reyting oranı ile reyting listesinde 4. Sırada yer alırken sonraki haftalarda 6 oranına ulaşan Kefaret 3. sıraya yükseldi. Kefaret dizisinin bu reyting sonuçları onu sezon sonuna kadar devam edebilir bir dizi haline getirdi. Çok büyük bir aksilik olmazsa Kefaret dizisi Fox TV ekranlarında 2021 yılının mayıs ayına kadar devam edecek diyebiliriz.

Kefaret Dizisi 2. Sezon Olacak mı Devam Edecek mi?

Kefaret dizisinin almış olduğu 5- 6 hatta 7 oranına yaklaşan Total reyting sonuçları sezon sonuna kadar devam eder mi? Reytingler yükselir mi azalır mı bilmiyoruz. Ancak bu orandaki bir dizinin ikinci sezon içinde kesinlikle şansı bulunuyor. Reyting oranlarının gidişatına bağlı olarak nisan mayıs aylarında Fox TV Kefaret dizisi hakkında bir karar vererek 2. Sezon da devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Kefaret dizisi eğer yüksek orantılı reytinglerine devam ettirebilir de kesinlikle ikinci sezonda da yani 2021-2022 yıllarında da FOX TV’de devam edecek.

Kefaret dizisi resimleri

Kefaret Dizisinin Konusu Nedir, Neyi Anlatıyor Hikayesi Ne?

Kefaret dizisinin konusu ise şöyle; Zeynep Nurgül Yeşilçay beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet ile yeni tayin oldukları kasabada hayatları güzel bir şekilde devam ederken sonraki 5 yıl içinde her şeyini kaybeder. Zeynep’in hayatında bir tek Sinan komiser kalır.  Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.

kefaret dizisi erken final yaparmi

Bu konumuzda Kefaret dizisi erken final yapar mı dizinin reyting sonuçları nasıl gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Kefaret dizisi şimdilik erken final yapacak diziler arasında bulunmuyor. Almış olduğu reyting oranlarına bakarak Kefaret dizisinin sezon sonuna kadar kesin olarak devam edeceğini söyleyebiliriz. Kefaret dizisi 2021 yılında da almış olacağı reyting oranlarına bakılarak sonraki sezon için devam edip etmeyeceği kanal tarafından tespit edilecek.

Sizlerde Kefaret dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Kefaret dizisinin oyuncu kadrosu hakkındaki konumuza göz atabilir, Kefaret dizisi nerede çekiliyor, hangi mekanlarda kullanılıyor soruların yanıtını yine sitemizden öğrenebilirsiniz. Kefaret dizisini nasıl buldunuz izlediniz mi, beğendiniz mi devam etmesini ister misiniz? Bu konular hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

7 Yorum

 1. Güzel bir dizi oyuncular da öyle ama zeynep in sinana olan davranışları beni sıkmaya başladı 🙁

 2. Mer Fırat ve Yurdaer doğulu muhteşem
  Tabıı kı Nurgul yesılçay o kadar doğal rol yapıyorlar ki sanki gerçek pazar günlerini merakla bekliyorum
  Kesınlıkle devamı olsun ltfff

 3. Avatar Nesrin Nurettin

  Eşimle beraber izliyoruz hiç yerimizden kalkmadan çok güzel bir dizi nurgül yeşilçay çok iyibir anne tutumu çok iyi devametsin istiyoruz şu anda eniyi dizi

 4. Çok beğendiğim, heyecanlı ve duygusal bir dizi, tüm duyguları başarılı bir şekilde aktarıyor.

 5. Dizi kadrosu hikayesi ve tum ekibiyle tum ailemiz.tarafindan merakla takip edilmekte.Devam.etmesini.isteriz

  Saygilar

Etiketler