Kef Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Ne Zaman Başlayacak?

11.11.2019
582

Es Filmden 2020-2021 sezonu için yeni bir dizi çalışması daha başladı. Kef isimli dizinin yeni sezonda ekrana geleceği ancak tv kanalı mı yoksa internet dizisi mi olacağı konusunda ise henüz tam karar verilmediği ifade ediliyor. Peki Kef Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Ne Zaman Başlayacak? bu konularda detaylı bilgileri sizlere sunacağız bu konumuzda..

Kef Dizisi Oyuncuları Konusu KanalıES Film’den 2020 yılı için yeni dizi – KEF

Kef dizisi ile ilgili detyalı bilgileri oyuncularını yapımcısını yönetmeni ve senaritiyle ilgili detaylı bilgileri sizlere yazacağız burada. Dizinin yapımcısı Kim? Kef dizisi daha önce ‘Filinta’, ‘Aslan Ailem’, ‘İsimsizler’, ‘Halka’ ve ‘Payitaht Abdülhamid’ gibi başarılı dizilere imza atan ES Film tarafından hazırlanacak. Es film özellikle Star tv veya TRT için hazırladığı diziler ile ön plana çıkmaya başladı, buradan hareketle Kef dizisinin TRT ekranlarında yayınlanacağını söyleyebiliriz. Ancak henüz kesin değil, eğer tv de yayınlanırsa büyük ihtimal bu TRT1 olur..

Kef dizisinin Senaryosunu kim yazacak? 2020-2021 yıllarında ekrana gelmesi beklenen Kef dizisinin senaristliğini Toprak Karaoğlu’nun yapacağı, Kef dizisinin yapımcılığını ise Yusuf Esenkal’ın üstleneceğini öğrendik. Başarıl ıve usta bir senarist olan Toprak Karaoğlu kaliteli işlere imza atan bir senaryo yazarıdır. Umarız Kef dizisi de izlenesi kaliteli bir dizi olacaktır.

Kef Dizisi Oyuncuları KimlerKef dizisi Ne Zaman hangi kanalda yayınlanacak? 2020 yılında yayına girmesi planlanan ‘Kef’ dizisinin hazırlık aşaması devam ediyor. Kef dizisinin bir tv kanalında mı yoksa internet üzerinden bir portaldan mı yayınlanacak şimdilik belli değil. Eğer kanal olursa Es filmin sürekli çalıştığı TRT veya Star tv olabilir, internet olacaksa genellikle Blu tv veya Puhu tv üzerinden yayınlanıyor Türk dizileri, Netflix olacağını sanmıyorum.

Es filmden Kef Dizisi geliyorKef Dizisi Oyuncuları belli olunca buraya yazacağız ancak şimdilik belli olan bir oyuncu olmadığı için yazamıyoruz. Kef Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça buraya yazmaya ve Kef dizisinin oyuncuları hakkında sizlere her türlü bilgiyi yazacağımızı hatırlatırız. Bu arada Kef dizisi ne ile ilgili ne anlatacak diye merak edenlere hemen yazalım: Kef isimli dizinin bir gençlik dizisi olduğu ve TRT veya Star TV’de yayınlanacağı konuşuluyor. Bakalım zaman ne gösterecek, kef dizisiyle ilgili gelişmeler geldikçe haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

2020 yılında başlayacak olan diziler için Tıklayın >> 2020 yılında başlayacak olan diziler

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Bartu Güven dedi ki:

    Bence Can Şuoruç Olsun Mafya Dizisine Yakışır Güzel Olur

  2. Bakanay dedi ki:

    Biri , çukurdan Kemal

  3. Hülya sıla dedi ki:

    Lütfen oyuncular oynasın . Oyunculuk görmek istiyoruz.