Kef Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Çekim Mekanları Hangi İl İlçe

Kef Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Çekim Mekanları Hangi İl İlçe.. Kef Dizisi hazırlıkları tamamlanırken dizi hakkında internete çok fazla bilgi verilmiyor. Kef dizisinin adı uzun süredir kulislerde yer alırken dizinin oyuncuları hakkında bir açıklama hala yok. Kef dizisi nerede çekiliyor bu da çok merak edilen sorular arasında yerini alıyor.

Kef dizisi Es film imzası taşıyor. Es Film Türkiye’de önemli projelere imza atmış önemli bir yapım şirketi. Es Film daha önce Filinta, Aslan Ailem, İsimsizler, Halka ve Payitaht Abdülhamid gibi başarılı dizilere imza atmıştır. Es Film yayınlanan dizilerin kanalından anlaşılacağı üzere genel olarak TRT1 de yayınlanıyor dizileri. Yeni başlayacak olan Kef dizisi de Trt1 de mi yayınlanacak? Es Film Trt1’e dizi yapıyor olabilir genellikle. Kef dizisi

Kef Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kef dizisi başrol kadın ve erkek oyuncuları hakkında bir açıklama bulunmuyor.  Kef dizisi senaristliğini Toprak Karaoğlu yaparken yapımcılığını Yusuf Esenkal yapıyor. Kef dizisi nerede çekimleri yapılıyor? Kef dizisi çekimlerine henüz başlanmadı. Bu yüzden çekim adresini bilgilerini sizlerle paylaşamıyoruz. Kef dizisi çekimlerine başlanınca sizlerle çekim mekanlarını adreslerini paylaşacağız. Kef dizisi çekimleri İstanbul başta olmak üzere başka şehirlerde de geçebilir.

Kef dizisinin nerede yayınlandığı belli değil şimdilik. Es Film genel olarak Trt1 de dizi yayınlasa da  Kef dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı belli değil şimdilik. Kef dizisi için her hazırlık ince elenip sık dokunuyor. Kef dizisi hazırlıkları tamamlanınca ekranda yerini alacak. Ancak kanalı belli değil ve belki de internette yayınlanabilir. Kef dizisi Blu TV, Netflix veya Puhu Tv’de de yayınlanabilir.Kef dizisi oyuncuları kimler

Kef Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri

Kef dizisi ile ilgili şuan bir açıklama yapılmıyor. Kef dizisi oyuncu kadrosu belli değil. Kef dizisi 2020-2021 sezonunda yayınlanacak. Ancak dizi ile ilgili sosyal medyada bilgi paylaşılmıyor. Kef dizisi hazırlıkları tamamlanmaya çalışırken başrol kadrosu ile anlaşma sağlanınca internette paylaşılacaktır. Bizlerde sizlerle oyuncu kadrosunu paylaşacağız.

Kef dizisi senaryo yazım aşaması tamamlanınca oyuncular ile anlaşma yapılacak. Sonrasında ise çekimlere başlanacak. Kef dizisinin hazırlıkları tamamlanmak için çabalansa da oyuncular ve çekim mekanları belli olmadığı için maalesef ki sizlere fazla bilgi veremiyoruz. Sizler de Kef dizisi ile ilgili bildiklerini yoruma yazabilirsiniz. Kef dizisi bilgileri netleştikçe konumuza devam edeceğiz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Arkadaşlara katılıyorum tiyatro yapmış oyunculuk okumuş oyuncular istiyoruz lütfen benimde kızım oyunculuk okumuş ama iş bekliyor iki yıldır hep aynı insanlarla çalışıyorlar yapımcılarımız ve yönetmenlerimiz bunu degerlendirin artık diziler tutmuyor çünkü insanlar bıktı artık aynı insanlari görmekten

  2. Ben dizilerde tiyatro kökenli ve okullu oyuncuları görmek istiyorum… Bu gençleri desteklemek yapımcıların görevi olmalı..

Etiketler