Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir? Burakhan Yılmaz

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanmış olan Kazara Aşk dizisi Star TV’nin yazlık dizilerinden bir tanesi olurken, sevilmesi beklenen bir keyifli aile komedisi dizisidir. Merakla beklenen Kazara Aşk dizisindeki karakterler de merak edilmeye devam etmektedir. Kazara Aşk dizisinde merak edilen karakterlerden bir tanesi olan Dr. Kenan karakterini detaylı bir şekilde sizlere anlatıp Dr. Kenan karakterine hayat veren oyuncumuzdan sizlere bahsedeceğiz.Kazara Aşk Doktor Kenan Karakteri

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakteri

Kazara Aşk dizisinde yakışıklılığı ile dikkatlerin birçoğunun üzerine çekecek olan Dr. Kenan karakteri Şimal’in eski sevgilisidir. Dr. Kenan Aladağ mesleğinde oldukça başarılı olmasının yanı sıra çok da yakışıklı bir doktordur. Kazara Aşk dizisindeki Doktor Kenan karakteri hakkındaki bilgilerimiz bu kadardır. Dr. Kenan karakterinin karakteristik özelliklerini analiz edip güncel olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kazara Aşk Doktor Kenan Kimdir?

Kazara Aşk dizisinde Dr. Kenan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz’dır. Dizide yer alacağı için oldukça mutlu olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz mutluluğunu ‘Kazara Aşk’ta oynamak üstelik bir doktoru canlandırmak benim için büyük mutluluk. Dizimiz çok sevilecek, keyifli aile komedi sevenler Star TV ekranlarında buluşacak.’ sözleriyle ifade etmiştir.

Burakhan Yılmaz Kimdir?

Burakhan Yılmaz KimdirBurakhan Yılmaz, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü üzerine tamamlamıştır. Pek çok markanın da reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Oyunculuğun yanı sıra profesyonel bir şekilde gitarda çalmaktadır. Spora, müziğe ve oyunculuğa oldukça ilgili olan oyuncumuz Burakhan Yılmaz, ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında yer almış olduğu İblisin Oğlu filmindeki Berk karakteri ile yaşamıştır.

Burakhan Yılmaz’ın Yer Aldığı Diziler

2020 – Kazara Aşk
2019 – İncir Ağacı
2018 – Kocaman Ailem

 Burakhan Yılmaz’ın Resmi Instagram Hesabı

 Burakhan Yılmaz'ın Resmi Instagram HesabıSosyal medyada da yakışıklılığı ile pek çok kişinin dikkatini çeken Burakhan Yılmaz, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Burakhan Yılmaz’ın resmi instagram hesabında 19 gönderisi bulunurken 13 bine yakın da takipçisi yer almaktadır. Yer almış olduğu projeleri ve gündelik hayatından kareleri sık sık takipçileri ile paylaşmaktadır. Burakhan Yılmaz’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @burakhanyilmz

Burakhan Yılmaz’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Burakhan Yılmaz’ın şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Burakhan Yılmaz’ın yeni bir ilişkiye başladığı haberini öğrendiğimiz zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk Doktor Kenan Karakterinin KıyafetleriStar TV’de yayınlanacak olan Kazara Aşk dizisinde kıyafetleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesine Dr. Kenan karakteri oldu. Yakışıklılığı ile ön planda yer alan Doktor Kenan karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, ayakkabı, kemer, saat gibi kıyafet ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizlerin de Dr. Kenan karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kazara Aşk dizisindeki Doktor Kenan karakterinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Kazara Aşk dizisi Doktor Kenan karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncuların tümü için:  Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Etiketler