Kazara Aşk Dizisi Yeni 2. Sezonda Devam Edecek mi?

Koliba Film imzalı Kazara Aşk dizisi 24 Haziran Perşembe akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştır. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Kazara Aşk dizisinin başrolünde ise Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer almaktadır. Romantik komedi türündeki Kazara Aşk dizisinin izleyicileri, dizinin önümüzdeki sezon ekranlarda olup olmayacağını da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Kazara Aşk dizisinin yeni sezonda da devam edip etmeyeceğini ve bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağını sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Kazara Aşk Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek miSenaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı Kazara Aşk dizisi 24 Haziran Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkmıştır. Star Tv’de yayınlanmaya başlayan dizinin ilk bölüm reytingleri beklenenin altında gelmiş ve Kazara Aşk dizisi aldığı reytinglerle totalde ilk 10’a bile girmeyi başaramamıştır. Ancak yapımcılar dizinin ilerleyen bölümlerinde reytinglerin artacağını tahmin etmektedir. Bundan dolayı Kazara Aşk dizisinin 2. sezon olup olmayacağı kesinleşmemiştir. Bizler bu konu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Çekimleri Sinop’ta başlayan ancak daha sonra İstanbul’da devam eden Kazara Aşk dizisinin başrolünü Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşmaktadır. Bir kaza sonucu tanışan ve daha sonra hayatlarında yeni bir sayfa açılan iki gencin başından geçen olayları ekranlara taşıyan Kazara Aşk dizisinin ilk bölüm reytingleri beklenenin altında gelmiştir. Bundan dolayı dizinin yeni sezonda olup olmayacağı kesin olarak belli değildir. Kazara Aşk dizisi önümüzdeki günlerde kendini izleyiciye sevdirmeyi başarırsa eğer yeni sezonda ekranlarda olacaktır. Fakat dizinin reytinglerinde herhangi bir yükselme olmazsa ilerleyen günlerde final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kazara Aşk Dizisi Bitecek Mi?

Oyuncu kadrosunda Uğur Çavuşoğlu, Ümit Kantarcılar, Sadi Celil Cengiz, Selin Işık, Gökçe Ayyıldız, Servet Pandur, Deniz Altan, Burak Tamdoğan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kazara Aşk dizisi 24 Haziran akşamı Star Tv de izleyici karşısına çıkmıştır. Dizinin ilk bölüm reytingleri beklenenin oldukça altında gelmiş ve dizi aldığı reytinglerle total de ilk 10’a bile girememiştir. Dizi bu şekilde ilerlerse eğer önümüzdeki günlerde final yapmak zorunda kalacaktır. Ancak yapımcılar dizinin reytinglerinin ilerleyen günlerde yükseleceğini tahmin etmektedir. Bundan dolayı Kazara Aşk dizisinin ne zaman biteceği hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Kazara Aşk Dizisi Final Mi Yoksa Sezon Finali Mi Yapacak?

Yapımını Koliba Film’in yapımcılığını ise Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Kazara Aşk dizisinin ilk bölüm reytingleri beklenenin oldukça altında gelmiştir. Dizi yayınlanmadan önce büyük ilgi görmüştü ancak yayın hayatına başladıktan sonra dizi tahmin ettiği ilgiyi görmedi ve reyting sıralamasında ilk 10’a bile girmeyi başaramadı. Bundan dolayı Kazara Aşk dizisinin final yapması beklenmektedir. Ancak daha dizinin ilk bölüm reytingleri belli olduğu için, yapımcılar henüz final kararı almamıştır ve önümüzde ki günlerde dizinin aldığı reytinglerle göre bu kararı alacaklardır. Yani Kazara Aşk dizisinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

Bu konumuzda Kazara Aşk dizinin 2. sezonunun olup olmayacağını, dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali yapacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler