Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir? İnstagramı Sevgilisi (Sude Zülal Güler)

Yapımını Koliba filmin üstlenmiş olduğu yapımcılığını ise Ata Türkoğlu’nun yapacağı Kazara Aşk dizisi geçtiğimiz günlerde çekimlerine başladı. İlerleyen haftalarda Star TV’de ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Kazara Aşk dizisinde başrol karakter olan Şimal karakteri dizi severler tarafından oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Kazara Aşk dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz ve dizi severlerimiz adına Şimal karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakteri

Şimal karakteri, Kazara Aşk dizisinde en ön planda yer alan kadın karakterlerden bir tanesidir. Civan ile talihsiz bir kaza sonucunda tanışmışlardır. Bu tanışmanın ardından hem Şimal hem de Civan karakterinin hayatında yeni bir sayfa açılmıştır ve bu yeni sayfayı Kazara Aşk dizisi mizahi bir dille izleyicilere aktaracaktır. Şimal karakteri bunun dışında ise saf, temiz, iyi niyetli ve güzel bir kızdır.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Kimdir?

Yönetmenliğini Sadullah Ceren’in yapacağı senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme almış olduğu Kazara Aşk dizisindeki Şimal karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edildi. Kazara Aşk dizisinde Şimal karakterine Sude Zülal Güler hayat verecektir. Genç ve güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanımak isterseniz haberimizin devamını okuyarak oyuncumuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Sude Zülal Güler Kimdir

Sude Zülal Güler Kimdir?

Sude Zülal Güler, 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Makedonyalı’dır. Güzelliği ve oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sude Zülal Güler, kısa bir süre içerisinde seyirciye kendisini beğendirmeyi başarmıştır. Keşif, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mayıs Kraliçesi, Çınar ve İsimsizler gibi dizilerde boy göstererek oyunculuğunu en iyi şekilde sergilemiştir.

Sude Zülal Güler’in Yer Aldığı Diziler

Keşif
İsimsizler
Muhteşem Yüzyıl Kösem
Mayıs Kraliçesi
Çınar

Sude Zülal Güler’in Instagram Hesabı

Sude Zülal Güler'in Instagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da oldukça dikkat çeken Sude Zülal Güler’in resmi instagram hesabında 97 gönderisi bulunurken 72 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Sude Zülal Güler takipçileri ile yer almış olduğu projeleri ve gündelik hayatından fotoğraf karelerini sık sık sevenlerinin beğenisine sunmaktadır. Sude Zülal Güler’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @zulalsudeguler kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Sude Zülal Güler’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Güzelliği ve oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sude Zülal Güler hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Sude Zülal Güler bir süredir Doğukan Güngör ile birliktelik yaşamaktadır. Sosyal medyada da oldukça sevilen bir çift olan Doğukan Güngör ve Sude Zülal Güler çifti ilişkileri ile ilgili bir video çekip YouTube’da sevenleri ile paylaşmışlardır.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk dizisinde başrol kadın karakterlerden bir tanesi olan Şimal karakteri giymiş olduğu kıyafetleri kusursuz fiziğiyle mükemmel bir şekilde seyirciye aktarmaktadır. Durum böyle olunca Kazara Aşk dizisindeki Şimal karakterinin de kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler de oldukça merak edildi. Kazara Aşk dizisi Star TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Şimal karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin Kıyafetleri

Bu konumuzda da sizlerle Kazara Aşk dizisindeki Şimal karakterini ve Şimal karakterine hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler’i paylaşmak istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını detaylı bir şekilde incelemek isterseniz: Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Kim Kimdir)

Etiketler