Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Ücretleri Kullandığı Telefon Markaları

15.05.2021
102

Star Tv’de ilerleyen haftalarda yayın hayatına başlayacak olan Kazara Aşk dizisi hakkında merak edilen pek çok konu olmuştur. Kazara Aşk dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncuların aldığı maaşlar ve dizide kullanılan telefon markaları olmuştur. Sizlerin merakını giderebilmek adına Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın almış oldukları maaşları ve oyuncularımızın kullanmış oldukları telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Ücretleri

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Ücretleri

Baş rol oyunculuğunu Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in üstleneceği Kazara Aşk dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncuların aldığı ücretler oldu. Dizi severler adına bu Kazara Aşk dizisinde önemli karakterlerden olan Civan, Şimal, Nazlı, Kenan ve Aslı karakterlerinin bölüm başına aldıkları ücretlerden sizlere bahsedeceğiz. Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncular bölüm başına ne kadar ücret alıyor? sorusunun yanıtı için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisi Civan (Ümit Kantarcılar) ve Şimal’in (Sude Zülal Güler) Maaşı Ne Kadar?

Kazara Aşk Dizisi Civan (Ümit Kantarcılar) ve Şimal'in (Sude Zülal Güler) Maaşı Ne KadarKazara Aşk dizisinin erkek baş rol karakteri Civan karakteri olurken, Civan karakterine yakışıklı oyuncumuz Ümit Kantarcılar hayat vermektedir. Dizinin kadın baş rol karakteri ise Şimal karakteridir ve karaktere güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler hayat vermektedir. Kazara Aşk dizisinin baş rol oyuncularının aldıkları ücretler oldukça merak konusu olmaya devam ederken size oyuncuların bölüm başına aldıkları ücretten bahsedeceğiz. Kazara Aşk dizisinin baş rol oyuncuları olan Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler bölüm başına 35.000-40.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kazara Aşk Nazlı, Kenan ve Aslı Karakterinin Maaşları

Kazara Aşk dizisinde baş rol karakterlerden sonra en önemli rollere sahip olan Nazlı, Kenan ve Aslı karakterlerinin de kıyafetleri oldukça merak edilmiştir. Nazlı karakterine Selin Işık, Kenan karakterine Burakhan Yılmaz ve Aslı karakterine ise Deniz Altan hayat vermektedir. Dizide Selin Işık, Burakhan Yılmaz ve Deniz Altan ise bölüm başına yaklaşık olarak 25.000-30.000 arası ücret almaktadır. Ücretler karaktere göre değişiklik gösterebilmektedir.Kazara Aşk Nazlı, Kenan ve Aslı Karakterinin Maaşları

Kazara Aşk Dizisinde Oyuncuların Kullandıkları Telefon Markaları

Kazara Aşk dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizide kullanılan telefon markaları olmuştur. Dizinin yayınlanan fragmanlarında  dizide kullanılan telefonlara olan merak daha da artmıştır. Kazara Aşk dizisinde kullanılan telefon markalarını ise net bir şekilde ifade edilmemekle beraber günümüzde çok popüler olan Oppo ya da Iphone olduğunu düşünmekteyiz. Dizi yayın hayatına başladığı zaman bu konu hakkında kesin bilgiyi size sunacağız.

Kazara Aşk dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan olan oyuncu ücretlerini ve telefon markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerin de konu hakkındaki soru ve görüşlerinizi beklemekteyiz. Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosunun tamamı için Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Kim Kimdir) isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.