Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile karşımıza çıkmış olan ve Star TV’de ilerleyen günlerde yayın hayatına başlaması beklenen Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer vermektedir. Konusu ve oyuncuları ile beğenilmesi beklenen Kazara Aşk dizisinde oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetler de oldukça merak edildi. Biz de bu konumuzda sizlerle Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafetleri detaylı bir şekilde paylaşacağız.Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Kazara Ask dizisi Simal'in elbisesiKazara Aşk isimli dizide Şimal karakterine hayat veren Sude Zülal Güler’in giydiği renkli uzun elbisenin markası Jacqueline, fiyatı 1300 lira.

Star TV’de yayın hayatına başlayacak olan Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler, Sadi Celil Cengiz, Burak Tamdoğan, Selin Işık, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Deniz Altan, Aycan Koptur, Ali Haydar Çataltepe, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Oyunculukları ile de oldukça sevilen ve beğenilen kişilerin dizinin oyuncu kadrosunda yer alması dizi severlerin dikkatini çekti. Bu oyuncularımızın Kazara Aşk dizisinde giymiş olduğu kıyafetlerde izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizde konumuzun ilerleyen kısmında Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafetlerden marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere bahsedeceğiz.

Kazara Aşk Dizisi Şimal’in Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Şimal'in KıyafetleriKazara Aşk dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Şimal karakterine başarılı oyuncumuz Sude Zülal Güler hayat verecektir. Sude Zülal Güler kusursuz fiziğiyle Şimal karakterini canlandırırken giymiş olduğu kıyafet ve elbiseler ile dikkatlerin tamamını üzerine çekmektedir. Kazara Aşk dizisi Star TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Şimal karakterinin dizide giymiş olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, tişört, ayakkabı ve takıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisi Civan’ın Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Civan'ın KıyafetleriKazara Aşk dizisinin erkek başrol karakteri ise Civan olmuştur. Civan karakterine başarılı oyuncumuz Ümit Kantarcılar hayat verecektir. Ümit Kantarcılar’ın Kazara Aşk dizisinde Civan karakteri ile giymiş olduğu kıyafetler özellikle erkek izleyiciler tarafından oldukça dikkat çekti. Kazara Aşk dizisindeki Civan karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, ceket, tişört, kazak, takım elbise, ayakkabı ve aksesuarları detaylı bir şekilde sizlerin beğenisine sunacağız.

Kazara Aşk Dizisi Aslı ve Vildan’ın Kıyafetleri

Kazara Aşk dizisinde Aslı karakterine Deniz Altan hayat verirken, Vildan karakterine de Aycan Koptur’un hayat vermesi beklenmektedir. Kazara Aşk dizisinde ön planda yer alan karakterlerden diğerleri ise Aslı ve Vildan karakterleri olmuştur. Kazara Aşk dizisindeki Aslı karakteri ve Vildan karakterinin kıyafetlerini de marka, model, fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerden bahsetmek istedik. Sizlerin de Kazara Aşk dizisinde kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm sahne ve oyuncu bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Kazara Aşk dizisinin oyuncularını yakından tanımak isterseniz de Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler