Kazara Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi Hangi İl İlçe?

Yorum Yap 69 kez izlendi

Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan dizilerden birisi de Kazara Aşk. Bizde bu sayfada Kazara Aşk dizisi nerede çekiliyor, Kazara Aşk çekim mekanları seti nerede, Kazara Aşk dizisinin çekildiği il ilçe köy nerede neresi gibi merak edilen sorulara yanıt vermek için bu sayfada detaylı paylaşımlar yapacağız. Ayrıca sizler de merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kazara Aşk dizisi Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak. Oyuncu kadrosu sır gibi saklanmasını rağmen Gökçe Akyıldız ile çekimlere başlayan yapım çok özel mekanlarda ve ülkemizin sıradışı güzelliklerin de ilk çekimlerini gerçekleştirdi. Ağustos ayında bayram sonrası başlayan Kazara Aşk dizisinin çekimleri ilk olarak ülkemizin en kuzeyinde bulunan Sinop ilimizin Ayancık sahilinde başladı.Kazara Ask Dizisi cekim yerleri

Kazara Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız yapmış olduğu paylaşımda Ayancık sahili etiketiyle çekimlerin çok güzel gittiğini duyurdu. Ülkemizin güney sahilleri oldukça yoğun olduğu için ve koronavirüs ile uğraşmak istemeyen yapım ekibi ülkemizin en kuzeyinde hem serin hem de nispeten daha sakin olan Sinop ilini tercih etti. Manzarası ile eşsiz bir güzellik sergileyen Ayancık sahili Kazara Aşk dizisinin izleyenleri tarafından çok merak edilecek görünüyor.

Kazara Aşk Dizisinin Çekim Mekanlar Neresi Hangi İl İlçe?

Gökçe Akyıldız’ın paylaşımı sonrasında Kazara Aşk dizisinin çekildiği mekanların Sinop ilimizin Ayancık sahili olduğunu öğrendik. Ancak çekimler sürekli burada yapılmayacak elbette. Hem maliyetin yüksek olması  hemde birçok oyuncunun İstanbul merkezli olması nedeniyle Kazara Aşk dizisinin sonraki bölüm çekimleri İstanbul ilimizde devam edecek. Aynı zamanda kendisi de Sinoplu olan Gökçe Akyıldız hem bayram tatilini hem de dizi ile ilgili ilk çekimleri memleketindeki Ayancık sahilinde tamamladıktan sonra İstanbul’a dönecek.

Kazara Ask Dizisi Nerede CekiliyorKazara Aşk Dizisi İstanbul’da Nerede Çekiliyor?

İstanbul ilimizde Kazara Aşk dizisinin çekim merkezi ise Beykoz ilçesi olacak. Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası olarak bilinen şimdi ise dizi ve filmlerin çekim platosu olarak kullanılan geniş mekanda Kazara Aşk dizisinin yeni bölüm çekimleri yapılacak. Güçlü bir oyuncu kadrosu ile Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kazara Aşk dizisinin yeni çekim mekanları mahalle ve semt olarak detaylı bilgilerle tanıtım fragmanı çıktıktan hemen sonra sizlere sunacağız.

Sizlerde Kazara Aşk dizisinin çekimleri ile ilgili merak ettiklerinizi ve oyuncuların çekim günleri nerede ve nasıl bulunacağına detaylı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Kazara Aşk dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri için sayfamıza bekliyoruz.

Etiketler