Kazara Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak?

Bu konumuz Kazara Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak? hakkında olacak. Star TV ekranlarında perşembe akşamı başlayan Kazara Aşk isimli dizi ilk bölüm reyting sonuçları ile izleyicileri adeta şok etti. Diziyi seyredenler Kazara Aşk dizisi erken final yapar mı, ne zaman bitecek final olacak sorularına merak etmeye başladı. Biz de bu konumuzda kazara Aşk dizisinin kaç bölüm süreceğini, ne zaman final yapacağını, kaçıncı bölümde biteceğini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kazara Aşk dizisi ne zaman bitecek final yapacak?

Kazara Aşk Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecekKazara Aşk isimli Star TV dizisinin başrollerinde İbrahim Kantarcılar ve Sude Zülal Güler oynuyor. Dizi ilk bölümüyle 1.8 oranında Total reyting aldı. Perşembe akşamı yayınlanan dizinin almış olduğu oldukça düşük reyting oranı yaz dizileri içinde en az reyting oranına ulaşan dizi olması ile dikkat çekti. 2021 yılında yayınlanan yaz dizileri içinde en düşük reyting alan Kazara Aşk dizisi ne zaman bitecek final yapacak sorusu elbette izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Çünkü gerçekten de alınan düşük reyting oranı hem kanalda hem de yapımcı ve oyuncular da hayal kırıklığına neden oldu. Kazara Aşk dizisi yapımcı Koliba Film ile Star Tv 12 bölüm olarak ön sözleşme imzalanmıştı. Ancak düşük reytinglerde ne kadar devam eder onu bilemiyoruz. Şimdi hep birlikte kazara Aşk dizisinin neden izlenmediğini birlikte yazalım;

Kazara Aşk dizisi neden izlenmedi tutmadı?

1- Öncelikle Kazara Aşk dizisinin ilk bölümü bir zamanlar Çukurova dizisinin sezon finaline, Fransa Portekiz maçının yayınlandığı güne denk geldi. Yani dizinin yayınlandığı gün televizyonda izlenecek daha başka diziler ve futbol programı olduğu için dizi iyi başlayamadı. 2- Ayrıca Kazara Aşk dizisinin başrollerinde oynayan Sude Zülal Güler ve İbrahim Kantarcılar her ne kadar birbirine yakışsa da diğer oyuncuların alakasız tipler olması izleyicinin gözünden kaçmadı. 3- Kazara Aşk dizisinin düşük reyting almasına bir diğer neden olarak da senaryonun oldukça basit komediden uzak bir hali olmasıdır. Artık izleyiciler daha kaliteli ince düşünülmüş, gerçekten insanları güldüren dizi ve yapımlara öncelik veriyor. Kazara Aşk dizisi bu anlamda biraz basit kalmış görünüyor.

Kazara Aşk dizisi erken final yapar mı?

Kazara Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final miKazara Aşk dizisinin erken final yapıp yapmayacağına alacağı reyting oranlarına göre yorumlayabiliriz. İlk bölüm almış olduğu 1.8 Total reyting oranı ile Kazara Aşk iyi bir başlangıç yapamadı. Ancak ileriki haftalarda perşembe günleri izlenecek başka bir dizi veya program olmayınca ve dizinin izleyicileri yavaş yavaş senaryoya alışınca dizinin izlenme oranlarında bir artış oluşabilir. Bu nedenle Kazara Aşk dizisi erken final yapacak mı bitecek mi sorularına önümüzdeki haftalarda alacağı reyting sonuçlarına bakarak karar verilecek diyebiliriz.

Kazara Aşk Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek?

Kazara Aşk Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek şimdilik sadece 12 bölümlük ön sözleşme devam ediyor. Star TV ve Koliba film Kazara Aşk dizisinin erken finalinde karar verirse buradan duyuracağız. Sizler de Kazara Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak? konusunda yorum ve görüşe sahipseniz lütfen aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi yazınız. Yorumlarınız bizim için değerli, bekliyoruz..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler