Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir? Bilgileri (Selin Işık)

Yakında Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kazara Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Ceren oturmaktadır. Koliba Film imzalı Kazara Aşk dizisinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu birlikte kaleme almıştır. Şüphesiz yaza damgasını vuran dizilerden biri olmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisinde merak edilen isimlerden biri de Nazlı olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kazara Aşk dizisinde yer alan Nazlı karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kazara Aşk dizisi Nazlı kimdir? Kazara Aşk dizisi Nazlı karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Karakteri Kimdir?

Selin Işık Kazara Aşk Dizisinde Nazlı rolündeİlerleyen günlerde Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kazara Aşk dizisinde yer alan Nazlı karakteri, dizinin önemli karakterlerinden biridir. Nazlı sadece güzelliğiyle değil başarısıyla da dikkatleri üzerine çeken bir reklamcıdır. Güzel ve başarılı bir reklamcı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Nazlı karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler bu konu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir?

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra hayatlarına yeni bir sayfa açan iki insanın başından geçen olayları eğlenceli bir dille ekrana getirecek olan romantik komedi türündeki Kazara Aşk dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Nazlı karakterine güzel oyuncumuz Selin Işık hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Nazlı karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Selin Işık’ta merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kazara Aşk dizisinde yer alan güzel oyuncumuz Selin Işık’ı daha yakından tanıtacağız.

Selin Işık

Kazara Aşk Nazlı kimdir23 yaşındaki güzel oyuncumuz 26 Eylül 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak voleybol oynayan Selin Işık, 169 cm boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Üniversite eğitimini radyo ve televizyon bölümü üzerine alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2014 yılında vizyona giren Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ile geçmiştir. Bir süre sonra Esaretim Sensin dizisinin oyuncu kadrosuna katılan güzel oyuncumuz bu dizi sayesinde tanınmıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geçen güzel oyuncumuz Getir markasının reklam filminde de oynamaktadır. Genç yaşına rağmen bugüne kadar oldukça başarılı işlere imza atan oyuncumuz bu sezon ise Kazara Aşk dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Selin Işık Yer Aldığı Diziler

2021 – Kazara Aşk (Nazlı)
2018/2020 – Eşkıya Edho (Özlem Çakırbeyli)
2018 – Tam Kafadan (Gizem)
2017/2018 – Siyah İnci (Irmak)
2017 – Esaretim Sensin (İpek)

Selin Işık Resmi İnstagram Hesabı

Kazara Aşk dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Nazlı karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Selin Işık sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun instagram da 67 gönderisi ve yaklaşık olarak 55 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Selin Işık’ın resmi instagram hesabı: @selinisofficialKazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir (Selin Işık)

Selin Işık Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Selin Işık henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun hayatında da bilinen biri yoktur.

Kazara Aşk Dizisi Nazlı – Selin Işık Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de ilgi odağı olan oyuncumuz Selin Işık, tarzıyla da dikkat çeken isimlerden biridir. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Selin Işık’ın özel hayatımda ve Kazara Aşk dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, hırka, kaban, tişört, gömlek, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Nazlı karakterini ve Nazlı karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Selin Işık’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kazara Aşk Dizisi Nazlı Kimdir (Selin Işık) hakkında bilgiler verdik. Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler burada.

Etiketler