Kazanan Restoran Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Yaptı?

28.08.2022
916

Fox TV ekranlarında yayınlanan kazanan restoran isimli program bitti mi final mi oldu merak ettik. Daha önce hafta sonu yayınlanan kazanan restoran artık pazartesi günleri yayınlanacak. İzleyiciler ise kazanan restoran neden yok bitti mi merak etti. Çünkü program gün ve saatinde yayınlanmadı. Bu yüzden kazanan restoran neden yok, bitti mi yayından kaldırıldı mı erken final mi yaptı sorularına yanıt burada.

Kazanan Restoran neden yok bitti mi?

Yapımcılığını Pervasız yapımın üstlendiği ve sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı Kazanan Restoran gün değiştirdi. Beklenen reytinglerin çok altında sonuçlar alan ve izlenme oranları çok kötü gelen program erken final yapacak görünüyor. Çünkü beklentilerin altında gelen izlenme oranları tüm ekibi üzdü. Fox TV kanalı daha fazla zarar etmemek için Kazanan Restoran programını pazartesi gece kuşağına aldı. Kazanan Restoran artık pazartesi günleri saat 22.45’te ekrana gelecek.Kazanan Restoran Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Yaptı

Kazanan Restoran neden izlenmedi erken final yaptı?

Aslında birçok dizi film ve programın başına gelen kazanan restoranın da başına geldi. Yaz aylarında daha eğlenceli ve komik dizi film veya program bekleyen izleyici kazanan restoran programını beğenmedi. Zaten İlker Ayrık daha önce sunduğu programların çok altında performans gösterdi. Buna bir de Kazanan Restoran programının formatı eklenince izleyiciden ilgi görmedi. Bu nedenle yeterli reyting alamayan program erken final kararı aldı. İlker Ayrık kazanan restoran programıyla kariyerine olumsuz bir nokta koymuş oldu.

Sizce Kazanan Restoran programı neden izlenmedi niçin düşük reytingler aldı? Devam etmesini ister misiniz yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz. İlker Ayrık için neler düşünüyorsunuz sizce bu program ile kariyerini olumsuz etkiledi mi görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Bu konuda Kazanan Restoran neden yok, bitti mi final mi oldu erken final mi yapacak sorularına cevap verdik.

YORUMLAR

  1. Ozzy dedi ki:

    Türkiye güzel yapımları maalesef sevmiyor.İlker beyde format da çok başarılıydı.Türk izleyicisine mafya ihanet yalan aldatma ve zengin hayatları özendirme dizilerini yapın yapın izlesinler.

  2. Anonim dedi ki:

    Aslinda cok guzel bir programdi yazik oldu okadar sacmaligin arasinda bu programn final yapmasi cok uzucu