Kazanan Restoran Başvurusu Sunucusu İletişim Bilgileri

28.06.2022
595

FOX TV ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor. Kazanan restoran isimli yarışma programı seyircilerin dikkatini çekecek, çünkü daha önce böyle bir yarışma yapılmamıştı. Kazanan restoran yarışması yarışmacıları kimler olacak hangi restoranlar yarışacak formatı nasıl olacak yarışmaya nasıl katılabilirsiniz bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.

Kazanan Restoran yarışması başvurusu

Kazanan Restoran Başvuru Formu katılımKazanan restoran yarışması Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Kazanan restoran yarışmasına başvurmak için Fox TV resmi sitesine girebilirsiniz ya da internet tarayıcınızdan kazanan restoran diye arattığınızda başvuru formu çıkacaktır bizler de sizlere başvuru formunun linkini paylaşacağız. Kazanan Restoran Başvuru Formu

Kazanan restoran yarışması formatı nasıl bilgileri

Kazanan restaurant yarışmasında 10 restaurant en iyi yemeklerini ve menülerini hazırlayacak hem takım hem de bireysel olarak yarışabilecekler. Kazanan restoran yarışmasında büyük patronlardan en yüksek puanı alarak yarışmada birinci olmaya çalışacaklar. İşte Kazanan restoran yarışmacılara sorulan sorular:

Adınız Soyadınız:
Doğum tarihiniz:
Medeni durumunuz:
Mesleğiniz:
Memleketiniz:
Yaşadığınız şehir:
Cep telefonu numaranız:
Email Adresiniz:
Eğitim durumunuz:
Yarışmaya katılım sağlamanızı veya yarışmanızı etkileyecek herhangi bir durumunuz söz konusu mu?
Mutfakta uzmanlık alanlarınız nelerdir?
En iyi yaptığınız yemek nedir?
Bir yeteneğiniz var mı?

Kazanan Restoran yarışması iletişim bilgileri

Fox Kazanan Restoran yarışmacıları kimler sunucusuKazanan restoran yarışmasına başvurmak için yukarıda vereceğimiz linke tıklayabilirsiniz. Telefon numarası sosyal medya ve resmi sitesinden kazanan restoran yarışmasına katılabilirsiniz yarışma ile ilgili bilgi almak için telefon numaraları verilecektir.

Kazanan Restoran yarışması sunucusu İlker Ayrık kimdir

Başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın sunumu ile ekrana gelmeye hazırlanan ‘Kazanan Restoran‘ adlı yarışma programında; 10 restoran hünerlerini gösterip, hem takım hem de bireysel olarak yarışacak ve büyük patronların gözdesi olmaya çalışacak. Sizde Kazanan Restoran yarışmacıları ve hatta kıyafetleri hakkında merak ettiğiniz herşeyi bize yazabilirsiniz.

Başvuruları devam eden Kazanan Restoran yarışması, çok yakında FOX’ta başlıyor. Kazanan Restoran hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Zumret REFUKAITI dedi ki:

    Program ile ilgili daha