Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir Başvuru İletişim? (tv100)

30.06.2020
17

Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir? (tv100) tv100 ekranlarında yer alan Kayıtdışı programı nasıl bir formatta? Bilgilerini sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açtık. Kayıtdışı programı geçtiğimiz ay birinci yılını kutlayan tv100 kanalında yayınlanacak. tv100 kanalı yeni bir kanal olmasına rağmen oldukça iddialı programlar ile kendini tanıtmayı başardı. Kayıtdışı programı da kanalı iddialı projeleri arasında.

Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir?

Ertan Özyiğit 1962 Ankara doğumlu. Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Babasını genç yaşta kaybetti. 4 kardeşi ve annesi ile hayat mücadelesi verdi. Bir dönem kafe işletmeciliği yaptı. Arkadaş tavsiyesi ile reklamcılık sektörüne girdi. Bu sektörde oldukça iyi gitti işleri ve İstanbul’a geldi. WBR İstanbul Reklam Ajansını kurdu ve yıllardır başarılı bir şekilde ekonomi de yer almaktadır. kayitdisi programi sunucusu ertan ozyigit bilgileri_1 (1)

Ertan Özyiğit’in çıkardığı kitaplar mevcut. 2014’te çıkan Batı Trakya Türk Cumhuriyeti kirabında sadece 60 gün var olan bir Türk Devleti’nin hikâyesini anlatmaktadır. 2016’da çıkan Big Mac kirabında Balkan ve Rumeli’nin eski sahipleri arasındaki çekişmeyi anlattı. 2017’de çıkan Musul kitabıysa, Türk Milleti ve Devleti’yle, Musul Vilayeti’nin bağlantılarını açıkladı. Sadece reklam ajansı olarak değil Uluslararası Stratejik İletişim Ajansı’nın da başkanıdır. Kayıtdışı programı sunucusu olan Ertan Özyiğit  uluslararası yönetim ve iletişim stratejisti olarak aktif role sahiptir.  tv100 kayitdisi programi sunucusu (1)

Ertan Özyiğit kendisini ”Görünmeyeni gösteren, duyulmayanı söyleyen, bilinmeyeni öğreten videolar hazırlıyorum.” diyerek tanımlıyor. Koronavirüs salgınını da önceden tahmin ederek dünya sisteminin değişeceğini öngörüyor. Ertan Özyiğit’in instagram hesabı https://www.instagram.com/ertan_ozyigit/

ertan ozyigit kayitdisi programi tv100 Kayıtdışı Programı Formatı Nasıl?

Yapımcılığı Buhara Produksiyon Yüksel Aman’ın yaptığı Kayıtdışı programı  24 TV de yayınlanıyordı. Ancak yeni bölümleri 3 temmuz 2020 cuma akşamından itibaren tv100 ekranlarında yayınlanacak. Kayıtdışı programında pandemiden ekonomiye, uydu savaşlarından yeni dünya düzenine kadar pek çok ilgi çekici konuda uzman konuklar ile birlikte konunun bilirkişisi olan Ertan Özyiğit yorumlayacak. Kayıt Dışı her Cuma 21.30’da tv100’de yayınlanacak.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Muammer Badruk -Manisa dedi ki:

  Merhaba Ertan Bey
  Dünya dışa varlıkların gerçekliği konusunda %100 var olduklarına şüphesiz olarak inancım tamdır,
  ekim-1991 yılında şahit olduğum an hikayesi ; diyarbakır /silvan da askerlik görevi sırasında, 02.00 saatleriydi, Nöbet dönüşünde eğitim alayı ve koçaş dağı arasında (uzaklığı 1500mt yüksekliği 1500mt )gibi olan mesafede parlak olmayan duragan klasik ufo şeklindeki cisim yüksek ışık vermesi ile birlikte bulunduğum noktaya göre 160 derecelik açıda sesiz vaziyette yaklaşık 5000 mt mesafeyi 3 sanise gibi görülmemiş bir hızda gözden kaybolması dehşet verici bir andı .
  Dünya uyuduğu anlarda, varlıklar iş başında , insanlık varlıkların izni olmaz ise gözlemlerini yapabilecek düzeylere ulaşması imkansız , izinleri ile son 25 yıldaki bilişim teknoloji alanlarında çok üstün gelişmelere bir şekilde katkıları oldukları düşüncesindeyim ,
  Varlıklara inanmayı kabullenemeyenler
  Uykularından feragat edip izleme zahmetinde de bulunmazlar ,
  İnsanlık gözlem kontrollerine güvenmeyi tercih ederler,
  Varlıklar anlık takip izleme sistemlerini istedikleri gibi kontrol altına almışlar ise ne olacak, pişmanlıklar geri gelebilir mi?
  Neyseki varlıkların insanlığa zarar verme niyetleri yok , insanlık dünyasından ,menfaatleri mi var acaba?
  Örneğin mantar yetiştiren çifçi minnet duyma gibi.
  Kırmızı kırmızıdır , beyaz beyazdır gerçeklik şıklarına saplantılı olarak bağlı kalmadan çok geniş ihtimaller de gözardı edilmemelidir.

 2. Erdal DOĞAÇ dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben Ümraniye den Erdal Doğaç
  Ertan Bey in sosyal medyada işlediği konulardan biri dünyadışı MESAJ ile ilgili bu yorumumu okumasını isterdim.
  1983 den beri ,sirius ile ilgili bazı deneyimler yaşamış bir insanım.
  2020 de A nun naki lerin sabah 06.30 da çok gizemli MESAJI tarafıma iletilmişti..
  Gelen ses dünyada hiçbir teknolojinin verdiği sese benzemiyor.
  Mesajda konuşan kişi Türkçe konuşup çok güzel sesli bir erkekti.
  O ses bende olsa her ay 10 ton altın kazanırdım..Evet bu konuda hiç şakam yoktur.
  Mesaj balangıcı muazzam bir tekno cızıltısı ve derinden gelen hoparlör gibi bas ve tiz ayrıca boru içinden gelen gür bir metalik ses anlatımı başladı..
  Gelinen mesay AY ÜSSÜ. (SİN)
  MESAJ BAŞLANGICI ŞÖYLEDİR…

  Overni NAKİ
  Overni NAKİ

  Eski çağlardan bu yana açtığımız çağda hep İLKler göreceksiniz….
  …….
  Mesaj devam ederken ,ben “siz davud soylumusunuz “dedim
  Anlatım devam ederken cumhurbaşkanlığı ile ilgili ve bazı dünya işlerini bildiren konuşmalar aktarıldı..
  Ve çok gizemli bir cızıltı ses ile gittikçe uzaklaşıp azalan ton ile bitti..
  ..
  Şu ana kadar medyayı takip ettim.o gün 5-6 saniyelik dünyadışı bir frekans duyulmuş.
  Hala rakipteyim.Bir başkasına da iletilecekmiş.
  TUA yı bilgilendirip,ilgili kişi “bizde sinyal gönderiyoruz ama henüz cevap alamadık ‘demişti.
  Şu anda Grey leri Dünya ya çağırıp ışıkdilini kullanarak ufo (sinak)ları gösterme durumum var.
  Medyada gerçekten A NUN NAKİ leri bilen veya diyaloğa geçen hiç bir kişiyi görmedim.çoğu hayali bilgiler..Gerçek Yazılışı A NUN NAKİ imiş..NAKİ nakletmektir kargo-iletişim-mesaj aktarımıdır..
  Onların hiç şakası yoktur.
  Overni naki ,demek kapalı zarf mesajı imiş.benden başka bu kod u anlayan çıkmazmış..
  Ben 1962 malatya doğumlu reklamcılık yapan bir insanım.o tarihten mesaj içeriklerinden sonra bu işi bıraktım..
  Ertan ÖZYİĞİT kardeşim,proğramlarda saçma sapan A NUN NAKİ ler hakkında uyduruk bilgiler veren insanoğulları temizlenecekmiş.toptan…
  İlginize…
  erdaldogac56@gmail.com
  Hoşcakalın..

 3. TURHAN YAZICIOĞLU dedi ki:

  Merhaba Ertan Özyiğit ilk olarak size söylemek isterimki TV100 Kanalı Kayıt Dışı programında zannedersem 8 Ekim gününde Osman Pamukoğlu ile söyleşinizi 29 Ekimde Youtuptan dinledim
  Baştan söyleyeyim sunuculuğunuza hayranım
  YALNIZ ŞUNU HATIRLATMAK İSTERİM ÜSTÜNE BASA BASA III. DÜNYA SAVAŞI büyük bir ihtimalle Güney Çin Denizinde çıkabilir.
  Ama unutulan çok önemli bir şey var , o da Türkiyenin Kuzeybatı sınırına Dedeağaç’a Amerika neden bukadar çok yığınak yapıyor onu dikkate almamız gerekiyor.
  Anlaşılan Amerika oradan bize saldırabilir ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerekmiyormu, bunu gelecek programda sorabilirmisiniz.
  Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.
  Ben Tekirdağ’ya bağlı Ergene ilçesi Ulaş Mahallesinde oturmaktayım.
  Cevaplarsanız sevinirim.
  Görüşmek üzere hoşçakalın.

 4. hakan cerci dedi ki:

  sevgili oguz az once youtube da video izledim kurtlar vadisinin show tv ile kesin olarak anlastigini eylul ayinda basliyacagini soyledi.kesin bilgi imis.abdulheyin olacagini erhanin olacagini cahidin olacagini soyledi.memati olmayacakmis.sen ne diyorsun sende varmi bir gelisme guzel kardesim sesinde cikmadi epeydir merakla heyecanla senden haber bekliyoruz biliyorsun

  saygilar sevgiler

  1. Yönetici dedi ki:

   Hakan kardeşim bende gördüm güzel haberler gelecek çok yakında inşallah. Zaten şu koronadan sonra ciddi bir işe başlayan dizi çok iyi reyting alacak. Kurtlar vadisi kaos umarım bekletmez bizi.

 5. hakan cerci dedi ki:

  merhaba sevgili oguz nasilsin insllah iyisindir?sevgili oguz bir gelisme yokmu hala kurtlar vadisi ile ilgili?temmuz ayina girdik hala birgelisme yok senin bir duyumun varmi?birde daha oncede soylemistim kurtlar vadisi haberini yeniden koyarmisin en azindan sana oradan yazabiliyorum haberleri oradan alabiliyoruz sevgili oguz.selamlar saygilar