Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir Başvuru İletişim? (tv100)

3 Yorum 14 kez izlendi

Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir? (tv100) tv100 ekranlarında yer alan Kayıtdışı programı nasıl bir formatta? Bilgilerini sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açtık. Kayıtdışı programı geçtiğimiz ay birinci yılını kutlayan tv100 kanalında yayınlanacak. tv100 kanalı yeni bir kanal olmasına rağmen oldukça iddialı programlar ile kendini tanıtmayı başardı. Kayıtdışı programı da kanalı iddialı projeleri arasında.

Kayıtdışı Programı Sunucusu Ertan Özyiğit Kimdir?

Ertan Özyiğit 1962 Ankara doğumlu. Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Babasını genç yaşta kaybetti. 4 kardeşi ve annesi ile hayat mücadelesi verdi. Bir dönem kafe işletmeciliği yaptı. Arkadaş tavsiyesi ile reklamcılık sektörüne girdi. Bu sektörde oldukça iyi gitti işleri ve İstanbul’a geldi. WBR İstanbul Reklam Ajansını kurdu ve yıllardır başarılı bir şekilde ekonomi de yer almaktadır. kayitdisi programi sunucusu ertan ozyigit bilgileri_1 (1)

Ertan Özyiğit’in çıkardığı kitaplar mevcut. 2014’te çıkan Batı Trakya Türk Cumhuriyeti kirabında sadece 60 gün var olan bir Türk Devleti’nin hikâyesini anlatmaktadır. 2016’da çıkan Big Mac kirabında Balkan ve Rumeli’nin eski sahipleri arasındaki çekişmeyi anlattı. 2017’de çıkan Musul kitabıysa, Türk Milleti ve Devleti’yle, Musul Vilayeti’nin bağlantılarını açıkladı. Sadece reklam ajansı olarak değil Uluslararası Stratejik İletişim Ajansı’nın da başkanıdır. Kayıtdışı programı sunucusu olan Ertan Özyiğit  uluslararası yönetim ve iletişim stratejisti olarak aktif role sahiptir.  tv100 kayitdisi programi sunucusu (1)

Ertan Özyiğit kendisini ”Görünmeyeni gösteren, duyulmayanı söyleyen, bilinmeyeni öğreten videolar hazırlıyorum.” diyerek tanımlıyor. Koronavirüs salgınını da önceden tahmin ederek dünya sisteminin değişeceğini öngörüyor. Ertan Özyiğit’in instagram hesabı https://www.instagram.com/ertan_ozyigit/

ertan ozyigit kayitdisi programi tv100 Kayıtdışı Programı Formatı Nasıl?

Yapımcılığı Buhara Produksiyon Yüksel Aman’ın yaptığı Kayıtdışı programı  24 TV de yayınlanıyordı. Ancak yeni bölümleri 3 temmuz 2020 cuma akşamından itibaren tv100 ekranlarında yayınlanacak. Kayıtdışı programında pandemiden ekonomiye, uydu savaşlarından yeni dünya düzenine kadar pek çok ilgi çekici konuda uzman konuklar ile birlikte konunun bilirkişisi olan Ertan Özyiğit yorumlayacak. Kayıt Dışı her Cuma 21.30’da tv100’de yayınlanacak.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar hakan cerci

    sevgili oguz az once youtube da video izledim kurtlar vadisinin show tv ile kesin olarak anlastigini eylul ayinda basliyacagini soyledi.kesin bilgi imis.abdulheyin olacagini erhanin olacagini cahidin olacagini soyledi.memati olmayacakmis.sen ne diyorsun sende varmi bir gelisme guzel kardesim sesinde cikmadi epeydir merakla heyecanla senden haber bekliyoruz biliyorsun

    saygilar sevgiler

    • Hakan kardeşim bende gördüm güzel haberler gelecek çok yakında inşallah. Zaten şu koronadan sonra ciddi bir işe başlayan dizi çok iyi reyting alacak. Kurtlar vadisi kaos umarım bekletmez bizi.

  2. Avatar hakan cerci

    merhaba sevgili oguz nasilsin insllah iyisindir?sevgili oguz bir gelisme yokmu hala kurtlar vadisi ile ilgili?temmuz ayina girdik hala birgelisme yok senin bir duyumun varmi?birde daha oncede soylemistim kurtlar vadisi haberini yeniden koyarmisin en azindan sana oradan yazabiliyorum haberleri oradan alabiliyoruz sevgili oguz.selamlar saygilar

Etiketler