Kasaba Doktoru Turgut Kimdir Oynadığı Diziler (Barış Yıldız)

Kasaba Doktoru Turgut Kimdir, Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Turgut karakterini yakından tanıtacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kasaba Doktoru dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan kaleme almaktadır. Sizler için ARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisinde yar alan Turgut karakterini yakından tanıtacağız ve Kasaba Doktoru dizisi Turgut karakteri kimdir? Kasaba Doktoru dizisi Turgut karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Turgut Karakteri Kimdir?

Barış Yıldız Kasaba Doktoru dizisi Turgut KarakteriYönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Turgut karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Turgut karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Turgut Kimdir?

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Turgut karakterine oyuncumuz Barış Yıldız hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Barış Yıldız’ı yakından tanıtacağız ve Barış Yıldız kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kasaba Doktoru Turgut Kimdir Oynadığı Diziler

Barış Yıldız Kimdir?

39 yaşının içinde olan oyuncumuz Barış Yıldız, 17 Eylül 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Barış Yıldız kamera karşısına ilk defa 2003 yılında vizyona giren Okul isimli sinema filmi ile geçmiştir. Özellikle İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerindeki performanıyla tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında vizyona giren Sen Ben Lenin isimi sinema filmiyle geçmiştir ve oyuncumuz bu sezon Kasaba Doktoru dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Barış Yıldız Yer Aldığı Diziler

2022: Kasaba Doktoru – Turgut
2021: Şeref Bey – Berkecan
2020: Tutunamayanlar – Şair Lütfü
2016: Familya – Vedat
2014-2015: Kardeş Payı – Barış
2012-2013: İşler Güçler – Tekin
2008-2009: Benim Annem Bir Melek – Zülfikar
2006: Ah İstanbul
2004: Aliye – Alp

Barış Yıldız Resmi İnstagram Hesabı

Kasaba Doktoru dizisinde Turgut karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Barış Yıldız sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 122 gönderisi ve 13 binden fazla takipçisi vardır. Barış Yıldız’ın resmi İnstagram hesabı: @baris.yildiz

Barış Yıldız Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Barış Yıldız’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Barış Yıldız’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Kasaba Doktoru Dizisi Turgut – Barış Yıldız Kıyafetleri

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan oyuncumuz Barış Yıldız’ın giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Biz de sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Barış Yıldız’ın Kasaba Doktoru dizisinde giydiği tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, yelek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Turgut karakterini ve Turgut karakterine hayat veren oyuncumuz Barış Yıldız’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kasaba Doktoru Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.