Kasaba Doktoru Leyla Kimdir, Sevgilisi Kim (Hazal Subaşı)

Kasaba Doktoru Leyla Kimdir, Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini yakından tanıtacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kasaba Doktoru dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan kaleme almaktadır. Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Leyla karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini yakından tanıtacağız ve Kasaba Doktoru dizisi Leyla karakteri kimdir? Kasaba Doktoru dizisi asistan doktor Leyla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Leyla Karakteri Kimdir?

Kasaba Doktoru Leyla Hazal SubaşıARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan doktor Leyla karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kasaba Doktoru dizisinin başrol oyuncusu Leyla karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Leyla Kimdir?

Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan doktor Leyla karakterine güzel oyuncumuz Hazal Subaşı hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan doktor Leyla karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Hazal Subaşı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için, Kasaba Doktoru dizinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Hazal Subaşı’nı yakından tanıtacağız.Hazal Subaşı Kasaba Doktoru dizisi Doktor Leyla

Hazal Subaşı

26 yaşındaki oyuncumuz Hazal Subaşı 2 Nisan 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olan Hazal Subaşı, 2015 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. Daha sonra oyunculuk yapmaya başlayan Hazal Subaşı kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Adını Sen Koy dizisi ile geçmiş ve ilk dizisi olmasına rağmen başrol olarak yer almıştır. Oyuncumuz daha önce Bir Umut Yeter, Çukur, Ölüm Kime Yakışır, Halka, Sıcak Kafa, Bizi Ayıran Çizgi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Hazal Subaşı Yer Aldığı Diziler

2016-2018 Adını Sen Koy – Zehra Kaya Kervancıoğlu
2018 Bir Umut Yeter – Elif Özkan Karabey
2019 Halka – Bahar Berkes
2019-2021 Çukur – Nehir Bursalı
2021 Bizi Ayıran Çizgi – Sinem Eğilmez
2022 Kasaba Doktoru – LeylaKasaba Doktoru Leyla Kimdir

Hazal Subaşı Resmi İnstagram Hesabı

Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Hazal Subaşı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Hazal Subaşı’nın instagram da 258 gönderisi ve 1 milyon takipçisi vardır. Hazal Subaşı’nın resmi İnstagram hesabı: @hazalsubasii

Hazal Subaşı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Hazal Subaşı Kasaba Doktoru dizisinde Doktor Leyla rolündeGüzel oyuncumuz Hazal Subaşı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 26 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Hazal Subaşı evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Hazal Subaşı, Çukur dizisinin setinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Rıza Kocaoğlu ile bir dönem birlikteydi. Ancak ünlü çift daha sonra anlaşamamış ve yolların ayırmıştır. Oyuncumuz Hazal Subaşının şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Kasaba Doktoru Dizisi Leyla – Hazal Subaşı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hazal Subaşı’nın giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Biz de sizler için Kasaba Doktoru dizisinin başrol oyuncusu Hazal Subaşı’nın özel hayatında ve Kasaba Doktoru dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kasaba Doktoru dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini ve Leyla karakterini canlandıran oyuncumuz Hazal Subaşı’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Hazal Subaşı Kasaba Doktoru dizisi oyuncu kadrosunda.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.