Kasaba Doktoru Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. Güney Kore yapımı olan Dr. Romantic dizisinden uyarlanan Kasaba Doktoru dizisinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturmaktadır. İzleyiciler tarafından ARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kasaba Doktoru Dizisi Tekrarı hangi gün saat kaçtaBaşrollerini Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı Kasaba Doktoru dizisinin yapımcılığını ARC Film üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kasaba Doktoru dizisinin ne zaman başlayacağı da merak edildi. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kasaba Doktoru dizisi 8 Nisan 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır ve 8 Nisan tarihinden itibaren her Cuma saat 22:00’da TRR 1’de karşımıza çıkacaktır.

Kasaba Doktoru 9 Mayıs Pazartesi Saat 01.30
Kasaba Doktoru 10 Mayıs Salı Saat 01.30
Kasaba Doktoru 11 Mayıs Çarşamba Saat 01.30
Kasaba Doktoru 13 Mayıs Cuma 20.10

Kasaba Doktoru 25 Nisan Pazartesi Saat 01.30
Kasaba Doktoru 26 Nisan Salı Saat 01.30
Kasaba Doktoru 27 Nisan Çarşamba Saat 01.30
Kasaba Doktoru 29 Nisan Cuma 20.10

Kasaba Doktoru 18 Nisan Pazartesi Saat 01.30
Kasaba Doktoru 19 Nisan Salı Saat 01.30
Kasaba Doktoru 20 Nisan Çarşamba Saat 01.30
Kasaba Doktoru 22 Nisan Cuma 20.10

Kasaba Doktoru Dizisi 8 Nisan 20:00 Yeni Bölüm
Kasaba Doktoru 8 Nisan 22.15 Tekrar Bölümü
Kasaba Doktoru 9 Nisan 00.15 Tekrar Bölümü
Kasaba Doktoru 10 Nisan 11.50 Tekrar Bölümü

Kasaba Doktoru Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı Kasaba Doktor dizisi 8 Nisan 2022 tarihinden itibaren her cuma TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. ARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da merak edildi. 8 Nisan cuma akşamı ilk bölümü bittikten hemen sonra dizinin birinci bölüm tekrarı yeniden TRT 1 ekranlarında olacaktır. Aynı zamanda dizinin yayın hayatına başladığı hafta boyunca tekrarları yayınlanmaya devam edecektir.Kasaba Doktoru Dizisi Tekrarları Ne Zaman

Kasaba Doktoru Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta Yayınlanacak?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Kasaba Doktoru dizisi Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır. 8 Nisan cuma günü dizinin ilk bölüm bittikten hemen sonra saat 22:30’da ilk bölümünün tekrarı yeniden TRT 1 ekranlarında olacaktır. Aynı zamanda, Kasaba Doktora dizisinin ilk bölümünün tekrarı dizinin yayın hayatına başladığı hafta boyunca da yayınlanmaya devam edecektir. Ancak, TRT 1 yayın akışına henüz, Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının saat kaçta yayınlayacağını eklememiştir.

Kasaba Doktoru dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kasaba Doktoru Dizisi Nerede hangi hastanede çekiliyor.

Kasaba Doktoru Dizisi 1. bölüm tekrarını izle

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.