Kasaba Doktoru Berk Kimdir? Oynadığı Diziler (Özgün Karaman)

Kasaba Doktoru Bora Kimdir? Oynadığı Diziler (Özgün Karaman) hakkında detaylı bilgileri sizler için hazırladık. Dizioyuncu.com farkıyla Kasaba Doktoru Bora Kimdir? sorusuna cevap..

09.03.2022
2.147

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterini yakından tanıtacağız. ARC Yapım imzalı Kasaba Doktoru dizinin senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan kaleme almaktadır. Bizde sizler için yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterini yakından tanıtacağız ve Kasaba Doktoru dizisi Berk karakteri kimdir? Kasaba Doktoru dizisi Berk karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Berk Karakteri Kimdir?

Kasaba Doktoru Bora Kimdir (Özgün Karaman)TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi Berk Kimdir?

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterine yakışıklı oyuncumuz Özgün Karaman hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Özgün Karaman’ı yakından tanıtacağız ve Özgün Karaman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Özgün Karaman Kimdir?

34 yaşının içinde olan oyuncumuz Özgün Karaman, 15 Ocak 1988 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgün Karaman, üniversitesi yıllarında oyuncu olmaya karar vermiştir ve daha sonra 7. Sanat Akademi’de Kamera Önü ve Sahne Eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Çakıl Taşları isimli diziyle geçen oyuncumuz dizide canlandırdığı Canker karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Elde Var Hayat dizisinde yer almıştır. Başarılı oyuncumuz önümüzdeki günlerde Kasaba Doktoru dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Özgün Karaman Yer Aldığı Dizilerkasaba doktoru berk kim

Kasaba Doktoru (Berk, 2022)
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Ömer, 2019-2020)
Darısı Başımıza (Cem, 2018)
Baba Candır (Emrecan, 2015-2016)
Mihrap Yerinde (Ali, 2014)
Umutsuz Ev Kadınları (Arda, 2011-2013)
Elde Var Hayat (Caner, 2010-2011)
Çakıl Taşları (Cenker, 2010)

Özgün Karaman Resmi İnstagram Hesabı

Kasaba Doktoru dizisiyle anlaşma sağlayan yakışıklı oyuncumuz Özgün Karaman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Özgün Karaman’ın İnstagram da 133 gönderisi ve 288 bin takipçisi vardır. Özgün Karaman’ın resmi İnstagram hesabı: @ozgunkaraman ozgun karaman kasaba doktoru berk kimdir

Özgün Karaman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Özgün Karaman’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Özgün Karaman 2016 yılında uzun yıllar birlikte olduğu sevgilisi Pınar Kaya ile dünya evine girmiştir.

Kasaba Doktoru Dizisi Berk- Özgün Karaman Kıyafetleri

Bu sezon Kasaba Doktoru dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Özgün Karaman yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncumuz Özgün Karaman’ın özel hayatında ve Kasaba Doktoru dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Berk karakterini ve Berk karakterini canlandıran oyuncumuz Özgün Karaman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?