Kardeşlerim Süsen Öldü mü Diziden Neden Çıktı?

04.06.2021
119

Kardeşlerim Süsen Öldü mü Diziden Neden Çıktı? Sorusuna yanıt vereceğiz. 9 Nisan cumartesi günü yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 47. bölümünde Süsen karakteri ile Kaan ölerek diziden ayrıldılar. Dizinin başından beri göstermiş olduğu performans ile dikkat çeken Süsen karakteri kardeşlerim dizisinin sevilen oyuncularındandı.

Kardeşlerim Süsen Öldü mü Diziden Neden Çıktı?

Kardeşlerim dizisinde senaryo gereği bazı oyuncuların yaşamına son veriyor. Kardeşlerim dizisinde yayın hayatına başladığı günden beri çok fazla oyuncu diziden çıktı. Senaryoyu bu şekilde canlı tutmak isteyen senaristler yeni bölümde de Kaan ve Süsen karakterini diziden çıkarıyor. Kardeşlerim dizisinin sevilen oyuncuları Kaan ve Süsen aynı anda 47. bölümde diziden ayrılıyor. 9 Nisan Kardeşlerim dizisi Kaan ve Süsen’in ayrılmasından sonra senaryodaki boşluk nasıl dolacak yeni karakterler dair olacak mı göreceğiz.

Kardeşlerim dizisi 16 Nisan 48. bölümde Kaan ve Süsen neden yok diye merak edenleri bu bilgiyi paylaşmış olalım. Kaan ve Süsen Kardeşlerim dizisinden ölerek ayrıldılar..

Bu kısımdan sonraki bilgiler Süsen’in sevgilisi konusu bilgileridir. Bu konumuz Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Süsen’in Sevgilisi Kimdir? konusu hakkında olacak. Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğeni, diziye yeni gelen yakışıklı oyuncu hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in sevgilisi kimdir Atakan Hoşgören

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir?

Kardeşlerim Dizisine yeni gelen ve Süsen’in Sevgilisi olan oyuncunun gerçek adı Atakan Hoşgören‘dir. Atakan Hoşgören aynı zamanda Kardeşlerim Dizisinde Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğenidir. Oldukça yakışıklı olan ve dizide canlandıracağı karakter ile ilgi odağı olması beklenen Atakan Hoşgören diziye renk katacak. Atakan Hoşgören dizide Süsen’in sevgilisi olarak rol alacak.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in Sevgilisi kim

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Atakan Hoşgören Kimdir?

Kardeşlerim dizisi genç güzel ve yakışıklı oyuncuları ile gündemde. Hem genç yetenekli oyuncuları hem de başarılı kadrosu ile Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da çok başarılı olacak. Kardeşlerim dizisine sonradan dahil olan ve Süsen’in sevgilisi rolünü canlandıran oyuncu Atahan Hoşgören bilgilerini sizlerle paylaşmıştık.

5 ağustos 1999 tarihinde İstanbul’da doğan Atakan Hoşgören Doğuş Üniversitesi’nde işletme bölümünde eğitim görüyor. Daha çocuk yaşlarda iken oyunculuğa başlayan Atakan Hoşgören birçok reklam filminde ve tiyatroda oynamış ilk olarak ise yıldızlar şahidim isimli dizide rol almıştır. Daha sonra at 4N1K at dizisinde Ali Tekelioğlu karakteriyle izlediğimiz Atakan Hoşgören 2018 yılında FOX TV’de yayınlanan 4N1K dizisinde de rol almıştır. Atakan Hoşgören 2020 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisinin kadrosunda Murat karakteri ile yer almıştı. Akıncı dizisinin final yapmasının hemen ardından Kardeşlerim dizisine transfer olan Atakan Hoşgören kardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi olarak yer alacak.

Atakan Hoşgören Kardeşlerim Dizisinde Süsen'in sevgilisiKardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi karakteriyle yer alacak olan Atakan Hoşgören bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Kardeşlerim dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza baktınız mı?

YORUMLAR

 1. Natanys gyz dedi ki:

  Atakan Hoşgören seni çok sewiýorum ❤️❤️❤️❤️

  1. Säher dedi ki:

   Çok tatlysyn

 2. Akjagul dedi ki:

  Aybike olejek mi ?yerine kim gelejek?

 3. Jemile babayewa. dedi ki:

  Çok iyi neden Omer gidiyor da yerine bir baskasi geliyor ne oldu Omere ne zaman gelcek yeni oyuncu ona rolunde basariler diliyorum!

 4. Gul🌹🌹⚘⚘🌺🌺🌷🌷🌼🌼🌻🌻 dedi ki:

  Susenin sevgilisi Ömer degilmiydi

 5. BURJU CİCEK dedi ki:

  ALLAH ASKYNA ATAKAN HOSGOREN KARDESLERİM DİZİSİNE NE ZAMAN GELEJEK BİLAN WARSA YAZSYN

 6. Leyla Yolamanowa dedi ki:

  Çok sewindim izlemeyi merakla bekliyorum

 7. nisanur dedi ki:

  Yaw kardeşlerimde Atakan hoşgören in adı ne olacak?

  1. Elif dedi ki:

   Atakan Hosgoren kardeşlerim dizisinde rol aldı mı cidden ben görmedim hangi bölümdeydi?

   1. Natanys gyz dedi ki:

    Seni cok sewiýorum Atakan Hoşgören