Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Atv ekranları için beklenen cumartesi dizisi Kardeşlerim oldukça başarılı reytingleri ile adından söz ettiriyor. Ancak sezonun bitimine doğru tüm dizilerde reytingler düşmeye başlayınca izleyiciler de haliyle soruyor: Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi? gibi merak edilen sorulara hemen yanıt verelim.

Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Devam Edecek miKardeşlerim Dizisi Atv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanıyor. İlk haftalar sonrasında reytingleri hızla artan Kardeşlerim dizisinin son aldığı 9 oranındaki total sonuçları yüzleri güldürdü. Gönül Dağı dizisi ile rakip olan ve Kuzey Yıldızı dizisinin final kararı almasına neden olan Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam edecek mi yoksa final yapıp bitecek mi sorusuna geçelim hemen..

Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? Kesinlikle devam edecek. Hatta Atv geç başlayan Kardeşlerim dizisinin Ramazan sonrasında da devam ettirmek istiyor. Çünkü böylesine güçlü reytinglere sahip bir diziyi uzun süredir cumartesi günleri için koyamamıştı. Bu nedenle dizinin hem reytinglerde çok iyi bir yer tutması hem de cumartesi günleri ciddi bir izlenme oranı ve reklam pastasından alınan yüksek gelir Atv kanalını da oldukça memnun etti.

Kardeşlerim Dizisi Final Yapar mı Biter mi?

Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek miElbette her dizi biter. Bitmeyen dizi olmaz. Ancak Kardeşlerim Dizisi iyi bir sinerji yakaladı ve izleyici kitlesini sürekli artırıyor. Bu nedenle kesin olarak Kardeşlerim dizisinin yeni sezonda devam edeceğini belirtelim. Aldığı yüksek reytingler ile 2. sezon onayını almış durumda. Dizinin Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Aylin Akpınar, Ahu Yağtu, Melis Minkari, Lizge Cömert gibi oyuncuların yer aldığı Kardeşlerim Dizisinin yeni sezon onayının ardından 2. sezon sonuna kadar devam edeceği kesinleşti.

Kardeşlerim dizisiyle ilgili detaylı bir bilgi vererek yeni 2. sezondaki durumunu ve final yapıp yapmayacağını sizlerle paylaştık. Siz de Kardeşlerim Dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi? sorusuna yanıtlarınız varsa aşağı yazabilirsiniz. Sizlerin yorumları görüşleri fikirleri bizler için ve dizi yapımcıları için çok önemli. Bu nedenle fikirlerinizi önemsiyoruz ve yorum yazmanızı rica ediyoruz.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Lütfen kardeşlerim sonsuz devam etsin hiç bitmesin başladığından beri her bölümini merakla izliyorum Turkmenistandan selamlar bu arada favori çiftimde AsDor umarım gerçek hayattada sevgili olurlar

  2. Avatar Azat ARSARIYEW

    Kardeslerim yeni sezon yaynanyjakni kacinji ay ýaýynlanyjak Turkmenistan yasyorym we cok merrak ediyorum

  3. Arka sokaklar ömrü versin Allah kardeşlerim dizisine lütfenn final yapmasın severek izliyoruz

Etiketler