Kardeşlerim Dizisi Tolga Kimdir? Berk Ali Çatal

23.04.2021
35

Her Cumartesi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle zirvede yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve senaryosu Gül Abus Semerci’ nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisine yeni katılan Tolga karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Tolga kimdir? Kardeşlerim dizisi Tolga karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Tolga Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim dizisine yeni gelen oyuncu Tolga

Kardeşlerim dizisindeki her oyuncunun karakteri özel birbirinden farklı. Ama performansları ile başrol gibi performans sergiliyorlar. Kardeşlerim dizisi bu yüzden de çok seviliyor. Yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisine yeni katılan Tolga karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Tolga, yarın akşam yayınlacak olan 10. bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Yani Tolga karakterini 24 Nisan akşamı hep beraber izleyip göreceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Tolga Kimdir?

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Tolga karakterine genç oyuncumuz Berk Ali Çatal hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Berk Ali Çatal’ı daha yakından tanıtacağız ve Berk Ali Çatal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kardeşlerim Dizisi Tolga Kimdir Berk Ali Çatal

Berk Ali Çatal Kimdir?

25 yaşındaki genç oyuncumuz, 4 Mart 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olan Berk Ali Çatal, daha sonra ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Berk Ali Çatal, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Aile Reisi dizisiyle geçmiştir. Ekranlara bir süre ara veren oyuncumuz 2014 yılında Beni Böyle Sev dizisi için tekrar kamera karşına geçmiştir. Özellikle 2017 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Musa Çelebi karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Vatanım Sensin, Söz, Çukur, Umutsuz Ev Kadınları gibi başarılı dizilerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon kardeşlerim dizisinde hayat vereceği Tolga karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Berk Ali Çatal Yer Aldığı Diziler

2021 Kardeşlerim – Tolga
2020 Kırmızı Oda – Bayram
2020 Çukur – Sercan
2018 Söz – Çolağın Oğlu
2018 Vatanım Sensin – Yasin
2017 Umutsuz Ev kadınları
2017 Muteşem Yüzyıl Kösem – Musa Çelebi
2016 Güneşin Kızları
2014 Beni Böyle Sev
2009 Aile ReisiKardeşlerim Dizisi Tolga kırmızı odada rol aldı Berk Ali Çatal

Berk Ali Çatal Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kardeşlerim dizisinde hayat vereceği Tolga karakteriyle ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncumuz Berk Ali Çatal, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 45 gönderisi ve yaklaşık olarak 7 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Berk Ali Çatal’ın resmi instagram hesabı: @berkalicatal

Kardeşlerim Dizisi Tolga – Berk Ali Çatal Kıyafetleri

1.84 boyunda ki genç oyuncumuz sadece yeteneğiyle değil yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Berk Ali Çatal’ın özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, gömlek, kaban, mont, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Atv’nin sevilen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Tolga karakterini ve Tolga karakterine hayat veren oyuncumuz Berk Ali Çatal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Tolga Kimdir? Berk Ali Çatal hakkında bilgiler verdik. Kardeşlerim Dizisine yeni gelen oyuncular için buraya bakınız.

YORUMLAR

  1. Reyyan melis karav dedi ki:

    Doruku kıskandırmak olsa daha iyi mesela tolga asiyeye aşık olsa
    Sonra doruk bunu duysa tolga biz güzel dövse kırgın çiçeklerle
    Gibi güney ve mertin songül için kavga etmesi gibi keşke kardeşlerimdede olsa çok güzel