Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Atakan Hoşgören

Bu konumuz Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Süsen’in Sevgilisi Kimdir? konusu hakkında olacak. Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğeni, diziye yeni gelen yakışıklı oyuncu hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in sevgilisi kimdir Atakan Hoşgören

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Kimdir?

Kardeşlerim Dizisine yeni gelen ve Süsen’in Sevgilisi olan oyuncunun gerçek adı Atakan Hoşgören‘dir. Atakan Hoşgören aynı zamanda Kardeşlerim Dizisinde Şengül’ün (Fadik Atasoy) yeğenidir. Oldukça yakışıklı olan ve dizide canlandıracağı karakter ile ilgi odağı olması beklenen Atakan Hoşgören diziye renk katacak. Atakan Hoşgören dizide Süsen’in sevgilisi olarak rol alacak.Kardeşlerim Dizisi Süsen'in Sevgilisi kim

Kardeşlerim Dizisi Süsen’in Sevgilisi Atakan Hoşgören Kimdir?

Kardeşlerim dizisi genç güzel ve yakışıklı oyuncuları ile gündemde. Hem genç yetenekli oyuncuları hem de başarılı kadrosu ile Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da çok başarılı olacak. Kardeşlerim dizisine sonradan dahil olan ve Süsen’in sevgilisi rolünü canlandıran oyuncu Atahan Hoşgören bilgilerini sizlerle paylaşmıştık.

5 ağustos 1999 tarihinde İstanbul’da doğan Atakan Hoşgören Doğuş Üniversitesi’nde işletme bölümünde eğitim görüyor. Daha çocuk yaşlarda iken oyunculuğa başlayan Atakan Hoşgören birçok reklam filminde ve tiyatroda oynamış ilk olarak ise yıldızlar şahidim isimli dizide rol almıştır. Daha sonra at 4N1K at dizisinde Ali Tekelioğlu karakteriyle izlediğimiz Atakan Hoşgören 2018 yılında FOX TV’de yayınlanan 4N1K dizisinde de rol almıştır. Atakan Hoşgören 2020 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisinin kadrosunda Murat karakteri ile yer almıştı. Akıncı dizisinin final yapmasının hemen ardından Kardeşlerim dizisine transfer olan Atakan Hoşgören kardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi olarak yer alacak.

Atakan Hoşgören Kardeşlerim Dizisinde Süsen'in sevgilisiKardeşlerim dizisinde Süsen’in sevgilisi karakteriyle yer alacak olan Atakan Hoşgören bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Kardeşlerim dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza baktınız mı?

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler