Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya Kimdir? Ogün Kaptanoğlu

Bu haberimizde Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakterini yakından tanıtacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Binici oturmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakterini yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Resul Özkaya karakteri kimdir? Kardeşlerin dizisi Resul Özkaya karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı diziler sizlerle paylaşacağız

Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya KimdirHer cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakteri, 33. bölümde diziye dahil olmuştur. Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakteri, Berk’in babasıdır. Resul Özkaya, iş adamıdır ve Akif, Resul Özkaya ile ortak olmak istemektedir. Ancak eşi Ayla ile boşanacak olan Resul Özkaya’nın nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Resul Özkaya karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya Kimdir?

Kardeşlerim dizisine 33 bölümde katılan Resul Özkaya karakterine başarılı oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Resul Özkaya karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Ogün Kaptanoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ogün Kaptanoğlu Kimdir?

43 yaşındaki oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu, 29 Aralık 1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Resul Özkaya, bir dönem mankenlik yaptıktan sonra 1989 yılında vizyona giren Fotoğraflar isimli sinema filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Hababam Sınıfı Merhaba, Büyük Buluşma, Hababam Sınıfı Askerde, Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Amerikalılar Karadeniz’de 2, Kardan Adamlar, Taşların Sırrı, İstiklal, Tek Türkiye, Parmaklıklar Ardında, Cehennem 3D, Ay Tutulması, Keşanlı Ali Destanı, Vatan Yarası, Deli Gönül, Diriliş Ertuğrul, Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı, Karagül, Yağmurdan Sonra gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu, kamera karşısında en son 2020 yılında Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile geçmiştir.

Ogün Kaptanoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

Kardeşlerim
Uyanış Büyük Selçuklu
Mehmetçik Kut’ül Amare
Diriliş Ertuğrul
Deli Gönül
Karagül
Keşanlı Ali Destanı
Ay Tutulması
Parmaklıklar Ardında
Konak
Tek Türkiye
Taşların Sırrı
Kardan Adamlar
Büyük Buluşma

Ogün Kaptanoğlu Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Kardeşlerim dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu’nun instagram da 234 gönderisi ve 40 binden fazla takipçisi vardır. Ogün Kaptanoğlu’nun resmi ınstagram hesabı: @ogunkaptanoglu

Ogün Kaptanoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu evli değildir. Oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmadığı için hayatında birinden biri yoktur.

Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya- Ogün Kaptanoğlu Kıyafetleri

Bu sezon cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için, ilerleyen günlerde oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu’nun özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, hırka, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Kardeşlerim dizisine yeni katılan Resul Özkaya karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Ogün Kaptanoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Resul Özkaya Kimdir bilgi verdik. Kardeşlerim Dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.