Kardeşlerim Dizisi Leyla Öldü mü Neden Ayrıldı Diziden Çıktı?

08.01.2023
6.206

Kardeşlerim dizisi Leyla öldü mü, neden ayrıldı, diziden çıktı? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. İzleyiciler Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisi Leyla’nın ölüp ölmediğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Kardeşlerim dizisi Leyla öldü mü, neden ayrıldı, diziden çıktı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kardeşlerim Dizisi Leyla Öldü Mü?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim Leyla Barçın karakteri, diziye sonradan dahil olmuştur. Tolga’nın kardeşi Leyla dizide ki önemli karakterlerden biridir. Oğulcan, annesinin eski telefonunu Afra’ya verir. Afra’da bu telefonu Leyla’ya verir ve telefonda Melisa ile Süsen’in Kadir’e çarptığı video vardır. Leyla bu videoyu izler ve Süsen’le tartıştırlar. Ömer’in doğum günü partisinde, Süsen ile Leyla tartışırken Leyla merdivenlerden düşmüş ve ölmüştür.Kardeşlerim Dizisi Leyla Ayrıldı mı Çıktı mı

Kardeşlerim Leyla Diziden Çıktı Mı?

NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinde yer alan Leyla diziye sonradan dahil olmuştur. Tolga’nın ikiz kardeşi olan Leyla karakteri, Songül’ün eski telefonunda olan, Melisa ile Süsen’in Kadir’e çarptığı videoyu izlemiştir. Leyla, bu videoda gördüklerini Ömer’e söyleyecektir. Bundan dolayı da Süsen ve Leyla tartışmıştır. Tartışma sırasında Leyla merdivenden düştmüş ve yoğun bakıma kaldırılmıştır. Leyla karakteri, 74. bölümde ölmüş ve diziden çıkmıştır.
Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular:

Kardeşlerim Dizisi Leyla Neden Ayrıldı?

Kardeşlerim Dizisi Leyla Öldü mü Neden Ayrıldı ÇıktıDizinin sevenleri Süsen ile tartışırken merdivenlerden düşerek ölen Leyla’nın diziden ayrılma sebebini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Leyla karakterine hayat veren genç oyuncumuz Nazlı Çetin, resmi İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla diziden hikayesi bittiği için ayrıldığını duyurmuştur. Yani, merdivenlerden düşerken başını çarpan ve hastanede ölen Leyla karakteri, Kardeşlerim dizisinden senaryo gereği ayrılmıştır.

Kardeşlerim Dizisi Leyla Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve Cumartesi gününün en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kardeşlerim Leyla karakteri, Tolga’nın ikiz kardeşidir. İzmir’den İstanbul’a gelerek diziye katılan Leyla, Ömer’e platonik aşıktır. Ama bu aşkını kardeşinden başka kimseye söylememiştir. Kardeşlerim dizisini sevilen karakterlerden biri olan Leyla, oldukça tatlı ve sempatik biridir. Leyla karakterini ise genç oyuncumuz Nazlı Çetin canlandırmaktaydı.

Kardeşlerim dizisi Leyla öldü mü, diziden neden ayrılmıştır? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Leyla kılıç dedi ki:

  Leyla hamilemiydi yoksa işten atıldımı
  Veya neden çıktı.

 2. Melek dedi ki:

  Cok uzuldum

 3. Jeren dedi ki:

  Leyla cok Iydi neden çykardyñyz

 4. ARMY dedi ki:

  Yaa benim en sevdiğim karekterdi kendisi param parça oldum resmen ağladım yaaa neden böyle yaptınız ya çok güzel bi kızdı uff kahroldum😭😭

 5. Lena dedi ki:

  Yaa benim en sevdiğim karekterdi kendisi param parça oldum resmen ağladım yaaa neden böyle yaptınız ya çok güzel bi kızdı uff kahroldum😭😭

 6. Mesude dedi ki:

  Keşke süsençıksaydı diziden Leyla’nın oyunculuğu ondan çok iyiydi

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen bende katılıyorum

 7. elif dedi ki:

  yaa çok üzüldüm keşke diziden ayrılmasaydı

 8. Mahri dedi ki:

  Evet ya cok kotu olmus. Cok guzel kizdi

  1. Anonim dedi ki:

   Cok guzel kalbi iylikle dolu bir kizdi leyla ama bu sahnede olmesi beni cok yikti keske olmeseydi

   1. Anonim dedi ki:

    leyla iyi oyuncu niye çıkarıldı

  2. Melek dedi ki:

   Merhabalar bende çok üzüldüm onun ýerine süsän çiksaýdi içi güzel olurdu by arada ben ýeni katiliýorum

 9. Enejan dedi ki:

  Cok kötü oldu

  1. Anonim dedi ki:

   Ay oyleni canim

 10. Kifa Tahini dedi ki:

  Neden ayrıldı çok güzel bir karakteri vardı. Çıkmasıyla bizi bitirdi

  1. Ayjemal dedi ki:

   Neden ayrildi cok gozel karakteri vardi