Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir? Simgesu Uysal

Bu konumuzda Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir, Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakterini yakından tanıtacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakterini yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Lara karakteri kimdir? Kardeşlerim dizisi Lara karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir?

Simgesu Uysal Kardeşlerim Dizisinde Lara rolündeHer cumartesi Atv ekranlarında izleyici karışısına çıkan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakteri diziye 33. bölümde katılmıştır. Ataman Kolejinde okuyan Lara, Doruk’tan hoşlanmaktadır. Annesinin doğum günü partisi için Doruk ve Asiye’den şarkı söylemelerini isteyen Lara açık bir şekilde Doruk’a yazılmaktadır ve bundan dolayı Asiye Lara’dan hiç hoşlanmamıştır.

Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir?

Kardeşlerim dizisine 33. bölümde dahil olan Lara karakterine güzel oyuncumuz Simgesu Uysal hayat vermektedir. Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Simgesu Uysal’da merak edilmiştir. Bizde sizler için, Kardeşlerim dizisinde Lara karakterine hayat veren oyuncumuz Simgesu Uysal’ı yakından tanıtacağız.Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir

Simgesu Uysal

Kardeşlerim dizisine Lara karakteriyle dahil olan oyuncumuz Simgesu Uysal, aslen Eskişehir’lidir ve memleketinde dünyaya gelmiştir. Akdeniz Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünden mezun olan Simgesu Uysal, AG Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Simgesu Uysal aynı zamanda modellik yapmaktadır. Daha önce birçok markanın dergi kapağında model olarak yer alan Simgesu Uysal, geçtiğimiz günlerde Mahkum dizisinde yer almış ve hayat verdiği Melike karakteriyle oyunculuğa adım atmıştır.

Simgesu Uysal Yer Aldığı Diziler

2021 Kardeşlerim (Lara)
2021 Mahkum (Melike)

Simgesu Uysal Resmi İnstagram Hesabı

Kardeşlerim dizisinde Lara karakterini canlandıran Simgesu Uysal sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 48 gönderisi ve 3 binden fazla takipçisi bulunan Simgesu Uysal’ın resmi instagram hesabı: @simlivetehlikeli

Simgesu Uysal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Simgesu Uysal’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Simgesu Uysal henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Simgesu Uysal’ın hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Kardeşlerim Dizisi Lara- Simgesu Uysal Kıyafetleri

Oyunculuğun yanı sıra modellik yapan oyuncumuz Simgesu Uysal, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusurusuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Simgesu Uysal’ın özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, tişört, gömlek, mont, kaban, ceket, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda Kardeşlerim dizisine yeni katılan Lara karakterini ve Lara karakterine hayat veren oyuncumuz Simgesu Uysal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir sizlere yazdık yorumlarınızı bekliyoruz. Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.