Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı)

04.04.2021
1.577

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir karakterini yakından tanıtacağız. Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Kadir karakterinin gerçek adı bilgileri konumuzda olacak. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Daha ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir karakterin daha yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Kadir kimdir? Kardeşlerim dizisi Kadir karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

NOT: Kardeşlerim dizisinin 29. bölümünde fragmanında Kadir ölmüş görünüyor. Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisinden ölerek ayrılacak. Kadir gerçekten öldü mü yoksa ölen Arif mi ölecek merak edilen bu sorunun cevabını 29. bölümde 20 Kasım cumartesi günü göreceğiz. Kardeşlerim Kadir Öldü mü? Akif ile hesaplaşan Kadir öldü mü? Kardeşlerim dizisi 29. bölüm 20 Kasım cumartesi Atv de.

Kardeşlerim Dizisi Kadir Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Kadir hakkında bilgilerHer Cumartesi Atv ekranlarında izleyicilerle buluşan Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir Karakteri, evin en büyüğüdür. Annesi ve babası öldükten sonra kardeşlerine babalık yapan Kadir, onların her derdine koşmakta ve evi geçindirmektedir. Aynı zamanda kardeşlerinin okuduğu okulun kantininde çalışan Kadir, kardeşi Ömer gibi Melisa’dan hoşlanmaktadır. Ancak kardeşi üzülmesin diye, Melisa’nın aşkına karşılık vermemektedir. Kısacası Kadir karakteri, kardeşlerine bakan ve hayattaki tek önceliği kardeşleri olan biridir.

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir?

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda Kadir de diziye adını veren kardeşlerden birisi. Kardeşlerim dizisinde Kadir rolünü canlandıran oyuncu Halit Özgür Sarı bilgileri konumuzun devamında sizlerle. Kadir’in kardeşlerine sahip çıkması, kendi ruh halinde yaşadığı travmalar ve aşkları yeni sezonda da devam edecektir.

Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden biri olan Kadir karakterine genç oyuncumuz Halit Özgür Sarı hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Kadir karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kadir karakterine hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı’yı daha yakından tanıtacağız.Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir

Halit Özgür Sarı

27 yaşındaki oyuncumuz 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk teklifleri alan Halit Özgür Sarı, bu şekilde sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile geçen oyuncumuz, dizide hayat verdi Süleyman karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Diriliş Ertuğrul dizisi ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Hakan Muhafız ve Şampiyon dizilerinde boy göstermiştir. Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi alan Halit Özgür Sarı, 178 cm boyundadır. Yakışıklı oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle Atv ekranlarında olacaktır.

Halit Özgür Sarı Yer Aldığı Diziler

2018 – Diriliş Ertuğrul (Süleyman)
2019 – Hakan Muhafız (Arif)
2020 – Şampiyon (Kerem)
2020 – Kırmızı Oda (Murat)
2021 – Kardeşlerim (Kadir)Halit Özgür Sarı Kardeşlerim Dizisinde Kadir rolünde

Halit Özgür Sarı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Kadir karakteriyle ekranlarda gördüğümüz yakışıklı oyuncumuz sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 36 gönderisi ve 213 bin takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncumuz Halit Özgür Sarı’nın resmi Instagram hesabı: @halitozgursari

Halit Özgür Sarı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Halit Özgür Sarı henüz evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Şuan işlerine odaklanan oyuncumuz Halit Özgür Sarı, ilerleyen günlerde hayatına birini aldığı zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Kadir – Halit Özgür Sarı Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı) hakkında yorum ve bilgileri yazdık. Kardeşlerim Dizisinin oyuncuları karakterleri konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.