Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker

Geçtiğimiz hafta ATV kanalında yayın hayatına başlamış olan Kardeşlerim dizisi konusunun yanı sıra oyuncuları ile de merak konusu olmaya devam ediyor. Dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Harika karakteri oldu. Biz de sizlerle bu konumuzda Kardeşlerim dizisindeki Harika karakterinden ve Harika karakterine hayat veren oyuncumuz Gözde Türker’den detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin hep beraber Kardeşlerim dizisi Harika kimdir? sorusuna yanıt bulalım.

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakteri

Kardeşlerim Dizisi Harika KarakteriATV kanalında Cumartesi akşamları yayın hayatına devam etmekte olan Kardeşlerim dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Harika karakteri oldu. Harika karakterini sizler adına detaylı bir şekilde araştırdık. Kardeşlerim dizisinde ismi Harika soyadı ise Manyaslı olan, Harika Manyaslı karakteri zengin bir hayat süren ve özel okulda okuyan havalı kız grubunun baş üyelerinden bir tanesidir. Harika Manyaslı karakteri hakkında detaylı bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşacağız. Harika’nın kardeşi Süsen

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Harika ilk bölümden beri karakteri ile kendinden söz ettiriyor. Kardeşlerim dizisinde Harika rolünü Gözde Türker canlandırıyor. Gözde Türker Kardeşlerim Harika kidmir rolü bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşılmıştır.

Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat verecek olan başarılı ve güzel oyuncumuz Gözde Türker’dir. 8 yılı aşkın bir süredir oyunculukla ilgilenen Gözde Türker’i de merak edip araştırmak isteyen pek çok kişi oldu. Biz de bu konumuzun ilerleyen kısmında da Kardeşlerim dizi izleyicileri ve okurlarımız adına Gözde Türker’in hayatından ve bilgilerinden sizlere bahsedeceğiz. Harika’nın kız kardeşi Süsen kimdir? Süsen bilgileri karakteri Lizge Cömert kimdir konumuzu ziyaret ediniz.

Gözde Türker Kimdir?

Gözde Türker KimdirBaşarılı ve güzel oyuncumuz Gözde Türker, 17 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 173 boyunda ve 54 kilogramdır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlayan Gözde Türker, eğitiminin ardından oyunculuk ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2013 yılındaki Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Safiye Sultan karakteri ile yaşayan Gözde Türker, oyunculuğu ile pek çok kişinin dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır.

Gözde Türker’in Dizileri

2021 – Kardeşlerim
2018 – İstanbullu Gelin (Ülfet)
2016 – Poyraz Karayel (Melis)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Safiye Sultan)

Gözde Türker’in İnstagram Hesabı

Gözde Türker sosyal medya hesaplarında da oldukça dikkat çekmektedir. Gözde Türker’in resmi instagram hesabında 141 gönderse bulunurken 3097 kişiyi aşkında takipçisi yer almaktadır. Yer aldığı projeleri ve günlük hayatından kareleri resmi instagram hesabını da paylaşan Gözde Türker’in instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @gozdeturker kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.

Gözde Türker’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Gözde Türker'in Sevgilisi Var Mı Sevgilisi KimGözde Türker hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Gözde Türker uzun bir süredir Anıl Güler ile birliktelik yaşamaktadırlar. Mutlu fotoğraf karelerinde sosyal medya hesaplarında paylaşan çiftimizin mutlu bir birliktelikleri vardır. Gözde Türker sevgilisi Anıl Güler ile paylaştığı son fotoğrafta ise sevgilisinin doğum gününü kutlamış ve ‘Sevgilimin doğum günü ve bahçede kar partisi’ notunu düşmüştür.

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakterinin Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakterinin KıyafetleriKardeşlerim dizisinde yer alan pek çok oyuncunun kıyafeti merak ediliyor. Dizideki kıyafetleri ile en çok dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Harika karakteri oldu. Biz de elimizden gelebildiğince Harika karakterinin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizlerin de Harika karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kardeşlerim dizisinde yer alan Harika karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Gözde Türker’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Kardeşlerim dizisinde yer alan tüm oyuncuları detaylı bir şekilde incelemek isterseniz Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker (6 Yorum)

  1. Harika 28 yaşındaymış 18 yaşında gibi gözüküyor ve çok güzel doruk’tan büyük yaşça.