Kardeşlerim Dizisi Erhan Kimdir? Sabahattin Yakut

NGM yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Yakında Atv ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin senaryosunu ise, Gül Abus Semerci kaleme almıştır. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un yer aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için Kardeşlerim dizisine yeni katılan oyuncumuz Sabahattin Yakut’u ve dizide hayat vereceği Erhan karelerini yakından tanıtacağız.

Kardeşlerim Dizisi Erhan Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Erhan KimdirYakında Atv ekranlarında bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanan diziye yeni katılan Erhan Karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. İlerleyen günlerde Erhan karakterinin özellikleri belli olacaktır. Bizde Erhan karakterinin özellikleri belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Erhan Kimdir?

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinde Erhan karakterine başarılı oyuncumuz Sabahattin Yakut hayat verecektir. Diziyi merakla bekleyen izleyiciler tarafından Erhan karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncumuz Sabahattin Yakut’u daha yakından tanıtacağız ve Sabahattin Yakut kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sabahattin Yakut Kimdir?

40 yaşında ki oyuncumuz 7 Haziran 1981 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir ve aslen Ağrı’lıdır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında gösterime giren Jin isimli sinema filmiyle geçmiştir ve dizide hayat verdiği Kayra karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Daha önce Can Feda, Arapsaçı, Dört Köşe, Yav He He gibi sinema filmlerinde yer alan oyuncumuzun yer aldığı ilk dizi ise 2017 yılında yayınlanan 7 Yüz dizisidir. En son 2020 yılında Trt ekranlarında yayınlanan Kuşlarla Yolculuk dizisiyle bizlerin karışısında olan oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sabahattin Yakut Yer Aldığı Diziler

– Kardeşlerim (Erhan, 2021)
– Kuşlarla Yolculuk (Derviş Fazıl, 2020)
– Muhteşem İkili (Volkan Önder, 2018)
– 7 Yüz (Alihan, 2017)

Sabahattin Yakut Resmi İnstagram Hesabı

Sabahattin Yakut Kardeşlerim Dizisinde Erhan rolündeKardeşlerim dizisinde Erhan karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Sabahattin Yakut’un instagramda 234 gönderisi ve yaklaşık 3 bin takipçisi vardır. Sabahattin Yakut’un resmi instagram hesabı: @sabahattinyakut

Sabahattin Yakut Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Sabahattin Yakut henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sabahattin Yakut Kıyafetleri

Bugüne kadar birçok projede yer alan başarılı oyuncumuz 2021 yılında Kardeşlerim dizisinde yer alacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde sevilen oyuncumuz Sabahattin Yakut’un Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, kaban, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere, yakında Atv ekranlarında başlayacak olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılan başarılı oyuncumuz Sabahattin Yakut’u ve dizide hayat vereceği Erhan karelerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Erhan Kimdir? Sabahattin Yakut hakkında bilgiler şimdilik bu kadar. Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu için buraya bakabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.