Kardeşlerim Dizisi Emel Kimdir? İnstagramı Okulu Yaşı (Aylin Akpınar)

NGM yapım imzalı dizi tanıtım fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ses getirmiştir. Önümüzde ki günlerde Atv ekranlarında izleyicilerle buluşmayı planlayan dizi, yürek burkan hikayesi ve oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görmüştür. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinin oyuncuları da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için izleyiciler tarafından merak edilen karkaterlerden biri olan Emel’i ve Emel karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Aylin Akpınar’ı yakından tanıtacağız.

Kardeşlerim Dizisi Emel Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Emel KimdirEmel, ailenin en küçüğüdür ve ablası onlara annelik yapar. 6 yaşında ki Emel, saf, temiz kalpli, tatlı ve sevimli biridir. Bulundukları durumdan en çok etkilenen kişi de odur. Her çocuk gibi oyun oynamayı çok seven Emel anne ve babasını çok özler, sürekli onların özlemiyle yaşar. Sevgi dolu biri olan Emel, ablasını ve abilerini çok sever, onlara çok bağlıdır ve sözlerinden çıkmaz.

Kardeşlerim 2. sezon tüyosu; Kardeşlerim dizisi 2. sezonunda da kardeşlerin en küçüğü Emel yer alacak. Ablası Asiye ile birlikte kız yetiştirme yurdunda olan Emel kendisinin bakıcı bir aileye verileceğini duyunca çatıya çıkar kaçmaya çalışır. Ancak ayağının takılmasıyla Emel çatıdan düşme tehlikesi yaşar.

Kardeşlerim Dizisi Emel Kimdir?

Merakla beklenen dizide Emel karakterine çocuk yıldızımız Aylin Akpınar hayat vermektedir. Diziyi merakla bekleyen izleyiciler tarafından da Emel karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Emel karakterine hayat veren oyuncumuz Aylin Akpınar’ı daha yakından tanıtacağız ve Aylin Akpınar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kaçıncı sınıfa gitmektedir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Aylin Akpınar Kimdir?

Henüz 9 yaşında olan çocuk oyuncumuz 1 Ocak 2012 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Çocuk model olarak sektöre adım atan oyuncumuz daha önce, Defacto, İstikbal, Koçtaş, Pınar, Boyner gibi markaların reklamlarında da yer almıştır. 2018 yılında dahil olduğu İstanbullu Gelin sayesinde oyunculuğa adım atan Aylin Akpınar, Yusuf Güney Gün menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Henüz 3. sınıfa giden oyuncumuz, 2019 yılında yer aldığı Aşk Ağlatır dizisi sayesinde tanınmıştır. Dizinin başrol oyuncusu Ada’nın çocukluğuna hayat veren Aylin Akpınar performansıyla büyük beğeni toplamıştır ve bu sezon ise Kardeşlerim dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Aylin Akpınar Yer Aldığı Diziler

Kardeşlerim Dizisi Emel (Aylin Akpınar)2021 – Kardeşlerim (Emel)
2019 – Aşk Ağlatır (Ada’nın çocukluğu)
2018 – Keşke Hiç Büyümeseydik (Ayşe)
2018 – İstanbullu Gelin (Arya)

Aylin Akpınar Resmi İnstagram Hesabı

3. sınıf öğrencisi olan çocuk yıldızımız bu sezon Kardeşlerim dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Aylin Akpınar henüz 9 yaşında olduğu için sosyal medya hesaplarını ebeveynleri yönetmektedir. Oyuncumuzun instagramda 178 gönderisi ve yaklaşık olarak 11 bin takipçisi vardır. Çocuk yıldızımız Aylin Akpınar’ın resmi instagram hesabı: @aklinakpinarofficial

Aylin Akpınar Kıyafetleri Elbiseleri

Hâlâ giyim markalarında modellik yapan çocuk oyuncumuzun kıyafetleri özellikle ebeveynler ve çocuk izleyiciler merak etmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği elbise, etek, pantolon, kazak, hırka, gömlek, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinde dikkat çeken Emel karakterini ve bu karaktere hayat veren çocuk oyuncumuz Aylin Akpınar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Emel Kimdir? İnstagramı Okulu Yaşı (Aylin Akpınar) hakkında bilgiler yazdık. Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu için buraya bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: