Kardeşlerim Dizisi Doruk Neden Diziden Çıktı? Onur Seyit Yaran Yeni Dizisi Ne?

16.08.2023
46

Kardeşlerim dizisi yeni sezon reklamında dikkat çeken bir ayrıntı göze çarptı. Dizinin yeni sezon resimlerinde başrol oyuncusu Onur Seyit Yaran yer almadı. Kardeşlerim dizisi başrol karakteri Doruk’un olmaması da seyirciyi merak ettirdi. Doruk rolündeki Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinden çıktı mı? Bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Neden Diziden Çıktı?

NG Medya imzalı Kardeşlerim dizisi ilk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde ekrandaydı. Kardeşlerim dizisi yönetmenliğini Serkan Birinci yaparken senaryosunu Gül Abus Semerci yazıyor. Kardeşlerim dizisi başrollerini Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ve Onur Seyit Yaran yer alıyordu. Ancak son gelen bilgilere göre Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinden çıktı. Yeni sezon tanıtımlarında yer almayan oyuncunun Kardeşlerim dizisinden neden çıktığı ile ilgili bir açıklama yok.  kardeslerim dizisi doruk olmesin

Dizide Su Burcu Yazgı Coşkun ile iyi bir uyum yakalayan ve izleyicinin kalbine yerleşen iki başrol son olarak dondurma reklamında buluşmuştu. Asiye ve Doruk olarak akıllarda yer eden iki oyuncudan Doruk rolündeki Onur Seyit Yaran’ın diziden ayrılmış olması seyirciyi üzdü.

Onur Seyit Yaran Yeni Dizisi Ne?

Kardeşlerim dizisinde Doruk rolünde izlediğimiz Onur Seyit Yaran diziden ayrıldı. Henüz kendisi de açıklama yapmadı. Ancak Kardeşlerim dizisi yeni sezon resimlerinde tanıtımlarında Onur Seyit Yaran yer almadı. Oyuncunun sosyal medya resimlerinde de sakal bırakmış olması dikkat çekti. Çünkü Kardeşlerim dizisinde lise öğrencisi rolündeydi. Sakal bırakmış olması diziden çıktığı ya da yeni bir dizide yer alacağı mesajı veriyor olabilir.  kardeslerim dizisi doruk onur seyit yaran neden diziden cikti

Onur Seyit Yaran Kardeşlerim Dizisinden Çıkmasın!

Kardeşlerim dizisi başrol oyuncusu Onur Seyit Yaran’ın yeni sezonda olmaması haberi bile seyirciyi şaşırttı. Yeni sezona başrol olmadan başlamak bitmesini kabul etmek gibi bir şey çünkü. Ama senaristin yapımcının mutlaka bir planı vardır. Yine de seyirciler olarak Kardeşlerim dizisinde Doruk ve Asiye sahnelerini izlemek çok keyifliydi. Bu yüzden Doruk diziden ayrılmasın diyoruz. Doruk ve Asiye çifti yeni sezonda da Kardeşlerim dizisinde olsun istiyoruz. Sizler ne düşünüyorsunuz? Kardeşlerim dizisinde Doruk’un ölüm haberini görünce ne düşündünüz? Yorumlarınızı düşüncelerini yazınız.

Onur Seyit Yaran’ın Kardeşlerim dizisinden ayrılmış olması sizce reytingleri etkiler mi? Doruk olmadan Asiye nasıl olur sizce? Asiye ve Doruk çiftini izlemeyi seviyor muydunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Arzu dedi ki:

  Cifttimizi çok seviyorum ama dorugun cikmasi dizi izlenmez hale gekdi eskiden keyifle izliyordum ama şimdi dizinin keyfi kalmadı asiye ise hala doruğu arıyor buda apaçık ortada bir an önce dönsün diziyeinsalah bı sürpriz yaparlar

 2. Beyhan dedi ki:

  Ben doruk un diziden ayrılmasını istemiyorum. Dizinin en güçlü karakterlerinden di. Onun geri dönmesini istiyorum. Senaristimizin mutlaka biz izleyicilere bir sürpriz yapacağını umut ediyorum. Tesekkurederim.

 3. My prensess dedi ki:

  peki simdi Asiye yalnyzmy kalacak eywah Dorukda gitdi iyce heycanym kacmaya baslady ama neyse

 4. jessi dedi ki:

  doruk diziden gitdi bile

 5. Asdot dedi ki:

  Doruk giderse asiyeye ne olur Cook saçma bu olmamaly

 6. Anonim dedi ki:

  Duruk diziden aÿrlarak iÿi yapdy kendisini farkly dizilerde denemeli yetenekli oÿunjy

  1. Zeynep dedi ki:

   Ben de katylyyorum hem guzel hem yetenekli bır oyucu onır seyıt yaren

   1. Anonim dedi ki:

    peki simdi Asiye yalnyzmy kalacak Biraz Asiyeyide dusunurmusiniz

 7. Sona dedi ki:

  Doruk diziden gitmez Asiye Doruk cook gozeller cook begenyorus yeni ayy heyjanla merakla bekleyorus

 8. Anonim dedi ki:

  Hiç begenmÿordum bir birlerine yaksmÿorlar yaş farkyndan