Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Onur Seyit Yaran

05.04.2021
30

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinde yer alan Doruk karakterini yakından tanıtacağız. Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir?, Kardeşlerim Dizisi Doruk karakterini gerçek adı bilgileri burada. NGM Yapım imzası taşıyan Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yayınlandığı günden beri aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam devam eden Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Celil Nalçakan gibi Usta isimler yer almaktadır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizinin izleyicileri Doruk karakterini de merak etmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alan Doruk karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Doruk karakteri kimdir? Kardeşlerim dizisi Doruk karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: Kardeşlerim dizisinde Doruk diziden ayrıldı. Neden diziden çıktı konumuzu ziyaret ediniz.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Doruk Karakteri KimdirKardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden biri olan Doruk karakteri, Akif ve Nebahat’ın oğludur. Kardeşlerim Dizisi Doruk’un gerçek adı Onur Seyit Yaran. Varlıklı bir ailede yetişen Doruk’un hayatta en değer verdiği şey kardeşi Melisa’dır. Bu zamana kadar istediği her şeyi elde eden Doruk aynı zamanda babasının iş ortağının ve yasak aşk yaşadığı Suzan’ın kızı Harika ile birliktedir. Ancak daha sonra Asiye’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Doruk, Harika ile olan ilişkisini sonlandırılmıştır. Kısacası Doruk karakteri, özünde iyi biridir, ancak yetiştiği çevreden dolayı şımarık bir insan gibi davranmaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir?

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda Doruk rolünü canlandıran oyuncu Onur Seyit Yaran gündemde olacaktır. Kardeşlerim dizisinde Doruk ve Asiye yeni sezonda da popüler çift olacak. Birbirlerine bakışları, genç romantik aşıkların duygusal halleri seyircilerin beğenisini kazanıyor.

Henüz ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Kardeşlerim dizisinde yer alan Doruk karakterine yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran hayat vermektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri de Doruk karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ı daha yakından tanıtacağız.Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir

Onur Seyit Yaran

26 yaşındaki oyuncumuz 13 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi spor akademisinde tamamlayan oyuncumuz, 2016 yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra çeşitli oyunculuk teklifleri almış ve sektöre bu şekilde adım atmıştır. 2017 yılında Kalk Gidelim dizisi sayesinde oyunculukla tanışan Onur Seyit Yaran, 2017-2019 yılları arasında Kalk Gidelim dizisinde Canberk karakterine hayat vermiştir. Dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Vuslat dizisiyle ekranlarda yer almıştır. Sporla yakından ilgilenen oyuncumuz aynı zamandan milli bir satranç oyuncusudur ve yaklaşık 8 yıl lisanslı futbol oynamıştır. 1.87 cm boyundaki yakışıklı oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle ekranlardır.

Onur Seyit Yaran Yer Aldığı Diziler

2017-2019 – Kalk Gidelim (Canberk Dal)
2019-2020 – Vuslat (Enes)
2021 – Kardeşlerim (Doruk)Kardeşlerim Dizisi Doruk rolünün gerçek adı soyadı

Onur Seyit Yaran Resmi İnstagram Hesabı

Yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatı ile ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 182 gönderisi ve 1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Onur Seyit Yaran’ın resmi instagram hesabı: @onurseyityaran

Onur Seyit Yaran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Onur Seyit Yaran, geçtiğimiz yıl Nişantaşı’nda bir kadınla yakalanmıştır. Ancak bu konu hakkında açıklama yapmayan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Kardeşlerin Dizisi Doruk – Onur Seyit Yaran Kıyafetleri

2016 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan yakışıklı oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklılığını herkese kanıtlayan Onur Seyit Yaran, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleride merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ın özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, kazak, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden biri olan Doruk karakterini ve Doruk karakterine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. A dedi ki:

  Onur Sevıt Yaran Kardeslerım dızısınde en sevdıgım oyuncu

 2. Merjen Çaryýewa dedi ki:

  Onur Seyit Yaran en sevdiğim oyuncu çok çok seviyorum.

 3. selbi dedi ki:

  Bir sey soylesem jevap tax lutfen

 4. Hadise dedi ki:

  Onur Seyit yaran kardeşi yada ablası varmı