Kardeşlerim dizisi Dora Kimdir? Bilgileri (Nazlı Çetin)

18.08.2021
53

Bu konumuzda sizler için Kardeşlerim dizisine yeni katılan Dora karakterini yakından tanıtacağız. NGM Medya yapım imzalı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin senaryosunu ise Gül Abus Sermenci kaleme almaktadır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisine 2. sezon da dahil olan Dora karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Atv’nin reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisine 2. sezonda katılan Dora karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Dora kimdir? Kardeşlerimiz dizisi Dora karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Dora Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda yeni oyuncuları ile kendinden söz ettirecektir. Kardeşlerim dizisi yeni sezon oyuncularından olan Dora güzelliği ve karakteri ile yeni sezona damgasını vuracak. Dora rolünü canlandıran oyuncu Nazlı Çetin kimdir, bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Kardeşlerim dizisi Dora KimdirAtv’nin sevilen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisine 2. sezonda katılan Dora karakteri, Harika’nın halası Berna’nın kızı olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak Kardeşlerim dizisine Harika’nın kuzeni olarak katılan Dora karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Dora karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Dora Kimdir?

Kardeşlerim dizisine Harika’nın kuzeni olarak katılan Dora karakterine güzel oyuncumuz Nazlı Çetin hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Dora karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Nazlı Çetin de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisine Fora karakteriyle dahil olan oyuncumuz Nazlı Çetin’i daha yakından tanıtacağız ve Nazlı Çetin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Nazlı Çetin Kardeşlerim dizisinde Dora rolünde

Nazlı Çelik Kimdir?

21 yaşındaki güzel oyuncumuz, 19 yaşındayken yani 2019 yılında Miss Turkey  yarışmasına katılmıştır. Tam adı Nazlı Can Çelik olan güzel oyuncumuz, 2019 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında finale kalmış ve adını bu şekilde duyurmuştur. 1.76 boyunda olan Nazlı Çelik, Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisidir. Tuba Taçan menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan güzel oyuncumuz Nazlı Çelik, Miss Turkey yarışmasında finale kaldıktan sonra çeşitli oyunculuk teklifleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Hintli bir şarkıcının klibinde oynayarak geçen güzel oyuncumuz aynı yıl Star TV’de yayınlanan ve Alp Kırşan’ın sunuculuğunu üstlendiği Kapanmadan Kazan isimli yarışma programında yer almıştır. Güzel oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi ise 2020 yılında yayınlanan Şeref Sözü dizisidir. Şeref Sözü dizisinde Hicran karakterine hayat veren oyuncumuz Nazlı Çelik önümüzdeki günlerde Dora karakteri ile Kardeşlerim dizisinde yer alacaktır.

Nazlı Çelik Daha Önce Yer Aldığı Diziler

Profesyonel oyunculuğa geçtiğimiz yıl Şeref Sözü dizisiyle adım atan Nazlı Çelik, Şeref Sözü dizisinde hayat verdiği Hicran karakteri ile büyük beğeni toplamış ve güzel oyuncumuz bu sezon için Kardeşlerim dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Bizler Kardeşlerim dizisinde Dora karakterine hayat vermeye hazırlanan güzel oyuncumuz Nazlı Çelik’in önümüzdeki yıllarda birçok başarılı projede yer alacağını tahmin etmekteyiz.Kardeşlerim dizisi Dora Bilgileri (Nazlı Çetin)

Nazlı Çelik Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kardeşlerim dizisiyle ekranlarla göreceğimiz güzel oyuncumuz Nazlı Çelik’in instagram hesabı da merak edilmiştir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Nazlı Çelik’in instagram da 45 gönderisi ve yaklaşık olarak 13 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Nazlı Çelik’in resmi ınstagram hesabı: @nazcetnn

Nazlı Çelik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Nazlı Çetin evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Nazlı Çelik sektör de yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Güzel oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmadığı için hayatında birinin olup olmadığını hakkında net bir bilgi yoktur. nazli cetin kardeslerim dora kimdir

Kardeşlerim Dizisi Dora – Nazlı Çelik Kıyafetleri

2019 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında finale kalan Nazlı Çelik, güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biridir. Miss Turkey yarışmasından sonra adını herkese duyuran oyuncumuz 1.76 metre boyundadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Nazlı Çelik tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Nazlı Çelik’in özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, tişört, ceket, kazak, gömlek, kaban, hırka, yelek, mont, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için her Cumartesi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisine yeni katılan Dora karakterini ve Dora karakterine hayat veren oyuncumuz Nazlı Çelik’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Salih dedi ki:

    Kızı çok sevdim aq lan bu ne güzellik