Kardeşlerim Bu Hayat Böylemi Olur (Düşen Hep Yerdemi Kalır) Şarkısı

Kardeşlerim dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 3 Nisan cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Selda Bağcan çok güzel bir şarkıyla diziye eşlik ediyor. Kardeşlerim Bu Hayat Böylemi Olur (Düşen Hep Yerde mi Kalır) Şarkısı sözleri ile sayfamızda merak edenler için detaylarıyla paylaşılacak.Kardeşlerim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur Şarkısı

Kardeşlerim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur Şarkısı

ATV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan kardeşlerim dizisi oldukça yüksek bir beğeni topladı ve reytinglerde adeta tavan yaptı. Geçtiğimiz hafta 9 oranında Total reyting alarak Gönül Dağı dizisinden sonra en çok izlenen dizilerden olan kardeşlerim dizisi 7. Bölüm fragmanı ile de olay oldu. Kardeşlerim dizisinin 7. Bölüm fragmanında çalan Selda Bağcan şarkısı çok sevildi ve sözleri de merak edildi. Bazı izleyicilerimiz şarkıyı kim söylüyor kardeşlerim 7. bölüm fragmanındaki şarkı türkü hangi sanatçının diye meraklı sorular yönetmeye başladı.

Öncelikle kardeşlerim dizisinin 7. bölümünde çalan şarkıyı Selda Bağcan okuyor. Oldukça güçlü bir sesi olan Selda Bağcan kardeşlerim dizisinin 7. bölümüne şarkısı ile damga vuracak ve bu hayat böylemi olur düşen hep yerde mi kalır şarkısıyla izleyenlerin gönlünde taht kuracak. Gönüllere dokunan şarkıları ile bilinen Selda Bağcan kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde de bu hayat böylemi olur düşen hep yerde mi kalır şarkısı ve sözleri ile kardeşlerim dizisinin seyircilerini mest edecek. İşte kardeşlerim dizisinin 7. Bölüm fragmanı ve fragmanda çalan Selda Bağcan’ın bu hayat böylemi olur şarkısının sözlerini sizler için sunuyoruz.

Kardeşlerim dizisi bu hayat böylemi olur düşen hep yerde mi kalır gün olur belin doğrulur

Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim n’olacak belli mi olur oy.
Hayat denen sonsuzluğun,
Karşısında bir çocuğuz.
Düşe kalka büyürken,
Kalkamayız bir çoğumuz.

Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim n’olacak belli mi olur oy.
Ama bitmez yolculuklar,
Belki biraz canın yanar.
Düştüğün yerde doğrulup,
Başlar yine ilk adımlar.
Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim no’lacak belli mi olur oy.

Etiketler