Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezonda Nerede Çekiliyor, Yeni Mekanlar Neresi?

01.09.2019
310

Star tv de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor, hangi semtte mahallede 2. sezon çekimleri yapılıyor merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. Star TV ekranlarında sevilerek izlenen Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda da ekrana gelmeye devam edecek. Kardeş Çocukları dizisi geçtiğimiz sezon pazar günleri yayınlanırken ikinci sezonunda salı günleri yayınlanmaya devam edecek.

Kardeş Çocukları yeni 2. sezon çekildiği yerler mekanlar neresiKardeş Çocukları dizisinin yeni sezonda nerelerde çekildiğini, Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanının hemen ardından sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü Kardeş Çocukları dizisi geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni sezonda da merak konusu olacak dizilerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezonun finalinde Kardeş Çocuklarında Umay ve Yıldırım öldü mü ölecek mi gibi sorular izleyiciyi merak içinde bırakmıştı. Kardeş Çocukları dizisi en çok hastane çekimlerinde merak konusu oluyor çünkü hem Umay hem de Yıldırım yeni sezonun ilk bölümünde hastane çekimleri ile izleyiciyi karşılayacak. Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezon çekimleri hangi hastanede hangi mekanlarda oluyor merak edenler için detaylı yazmak istiyoruz.

Kardeş Çocukları yeni sezon tanıtım fragmanından aldığımız resimlerle bu hafta nerelerde çekildi görebiliriz. Umay eşi ile mahkemelik oluyor. Umay adliye koridorlarından yürüyor. Adliye koridorlarında yürüdükten sonra mahkeme salonuna giriyor. Sonrasında da diziye yeni katılan Adnan karakteri de yeni bölümde bir toplantı salonunda görülüyor. Adnan bir toplantıda gergin bir şekilde görülüyor. Bu resimleri de sizler için görüntüledik.

Kardeş çocukları nerede çekiliyor yeni sezonda diye meraklı sorular çok geliyor. Dizinin yeni sezondaki ilk bölümünde gece sahneleri neresi tarihi yerler yapılar diye merak edenlere hemen yazalım. Kardeş çocukları 2. sezon nerede çekiliyor: İstanbul’da Fatih semtinde bulunan Nuri Osmaniye Caddesinde çekimleri süren Kardeş çocukları dizisinde ekran güzel tarihi yerler yansıdı. İşte Nuri Osmaniye Cadde çekimleri:Kardeş çocukları nerede çekiliyor yeni sezon

Kardeş Çocukları dizisi ikinci yeni sezon çekim mekanları nereler?

Öncelikle geçtiğimiz sezon Kardeş Çocukları dizisinin nerelerde çekildiğinden hangi mekanları kullandığından kısaca bahsetmek istiyoruz. Kardeş Çocukları dizisi İstanbul’da çeşitli mekanlarda çekiliyor. Özellikle deniz kıyısı olarak gördüğümüz ve köprü ayağının neresi olduğunu merak edenler için Kardeş Çocukları dizisinin bazı sahnelerinin yeni yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yakınlarında çekildiğini hemen söyleyelim.Kardeş Çocukları yeni sezon çekimleri nerelerde yapılıyor

Ayrıca Geçtiğimiz sezon Kardeş Çocukları dizisi Ümran’ın yaşamış olduğu köyde başlamış ve bu köyün neresi olduğu oldukça merak edilmiştir. Dizinin ilk bölümlerinde kadına şiddetin da sıkça istendiği ve köy sahnelerinde oldukça zorlu bölümlerinde sahnelerin çekildiğini düşünecek olursak Kardeş Çocukları dizisinin köyü çekimleri de izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Geçtiğimiz sezonun ilk bölümlerinde dizideki köy sahnelerinin çekildiği ve dizide Karalılar Köyü olarak geçen köy gerçekte İstanbul ilimizde, Şile Ağva’da bulunan Çataklı köyüdür. İşte harita üzerinden Çataklı köyünün nerede olduğu:

Çataklı köyü oldukça meşhur olmaya başladı bu sıralar hem dizi ve film çeken yapımcı ve yönetmenleri hem de doğa tutkunlarına Şile’de bulunan Çataklı köyü sürekli misafir ediyor. Dolayısıyla Kardeş Çocukları dizisinin çekildiği hangi kullandığı ve köy sahneleri neresi olduğunu merak edenlere dizinin çekildiği köyün İstanbul ilimizin Şile ilçesinde bulunan Ağva’da ki Çataklı köyü olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Ümran’ın hayatının geçtiği ve kızı Hayat’a bu köyde sahip çıkıp nasıl mücadeleler verdiğini geçtiğimiz sezon izlemiştik. Yeni sezonda da Ümran ve Umay arasındaki çekişme devam edecek görünüyor.

Kardeş Çocukları 2. sezon hangi hastanede çekiliyorYeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinin çekildiği hastane neresi?

Kardeş Çocukları Dizisi nerede çekiliyor sorusuna diğer merak edilen bir hastane mekanı yine devam edelim. Gold film’in yapımcılığını üstlendiği Kardeş Çocukları dizisinin yönetmeni Faruk Teber Kardeş Çocukları dizisini hangi hastanede çekiyor özellikle Yıldırım ve Umay’ın gittiği hastane neresi hangi hastanede tedavi oluyor gibi meraklı sorulara hızlıca yanıt verelim. Dizide geçen hastane İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy’de bulunan Acıbadem Hastanesinde çekiliyor.. Acıbadem Hastanesi bildiğiniz üzere ülkemizdeki en ünlü hastanelerden birisi. Kardeş Çocukları dizisi için özel olarak hazırlanan sette çekimlerin yapıldığını ve Acıbadem Hastanesi’nin yetkililerinin dizi için özel bir izin vererek çekimlerin hastaların az olduğu saatlerde yapıldığını dizi ekibinin de buna dikkat etmesini istediğini hatırlatalım. Acıbadem Hastanesi’ndeki çekimler yeni sezonda devam edecek. Yıldırım ve Umay hangi hastaneye gitti yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinin çekildiği hastane neresi sorusuna İstanbul Zekeriyaköy’de bulunan Acıbadem Hastanesi diyoruz.

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon çekildiği hastane neredeBildiğiniz üzere Kardeş Çocukları dizisinde Ayça Bingöl Nur Fettahoğlu gibi isimler yer alıyor. Ayça Bingöl Ümran karakterini canlandırırken Nur Fettahoğlu ise kız Kardeşi olan Umayı canlandırıyor. Yıldırım ise ikisinin ortak noktası. Ümran kızı ile birlikte köyde yoksulluk içerisinde uzun bir yaşantı sürmüş Umay ise köyden kaçarak İstanbul’a yerleşip burada zenginlik ve lüks içerisinde bir yaşantı kurmuştur kendisine. Umay ve Ümran’ın rekabeti Yıldırım ile birlikte çok farklı bir detaya ulaşmış ve dizinin ilerleyen zamanlarında çok daha detaylı ve bilinmeyen yönlerin ortaya çıkacağına ve yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinin çok daha hareketli olacağını şimdiden söyleyelim.

Kardeş Çocukları dizisi yeni 2. sezonda hangi mekanlarda çekimler yapacak?

Kardeş Çocukları dizisinin İstanbul’un Şile yakınlarında bulunan Çataklı köyünde çekimlerini geçtiğimiz yıl tamamladığı Ancak bu sezon da zaman zaman Çataklı köyünde mahallesinde çekimlerin yapılacağını söyleyelim. Kardeş Çocukları dizisi aynı zamanda İstanbul üçüncü köprü manzaralı yerlerde de çekimler yapıyor yeni sezonda da hem Boğaz Köprüsü’nde hem de yeni yapılan ikinci köprüde dizinin bazı sahneleri çekilmeye devam edecek. Aynı zamanda dizide geçen hastane sahneleri de İstanbul’da Zekeriyaköy’de bulunan Acıbadem Hastanesinde çekilmeye devam ediyor. Yıldırım ve Umay in tedavi gördüğü ve dizide sıkça geçen lüks hastane Sarıyer’de bulunan Acıbadem Hastanesidir. Kardeş Çocukları dizisi için özel olarak hazırlanmış sette çekimlerin devam ettiğini ve Acıbadem Hastanesi’nin sürekli ekrana geldiğini izleyiciler görüyordu, yeni sezonda da Acıbadem Hastanesi’nin görmeye devam edecekler. Kardeş Çocukları dizisinde geçtiğimiz sezon Karalılar Köyü diye geçen ama gerçekte Karalılar değil Çataklı olan köy adını da bir kez daha hatırlatalım.

Kardeş Çocukları dizisinin çekildiği hastane yeni sezonYeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinin nasıl gidilir?

Diziyi seven oyuncuları merak eden izleyiciler Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon setine nasıl gidilir dizinin çekim yapılan setine ne zaman ve nasıl gidilir diye merak ediyorlar. Öncelikle dizide Karalılar Köyü olarak geçen ama gerçekten Çataklı olan köye gitmek için İstanbul Ağva’dan Çataklı Mahallesi’ne doğru giden dolmuşlar kullanılabilir. Bunun dışında Eğer özel aracınızda Çatak köyüne gitmek istiyorsanız cep telefonlarınızdan Çataklı Mahallesi veya Şile Çataklı köyü diye yazarsanız çok rahat bir şekilde harita karşınıza çıkacak. Bu navigasyon yardımıyla Şile’de bulunan Ağva – Çataklı köyüne ulaşabilirsiniz. Haritayı yukarıda paylaştık.

Kardeş Çocukları dizisinde bir kardiyoloji profesörü olan Yıldırım Bey dizideki en önemli karakterlerden birisini canlandırıyor. Geçtiğimiz sezon Kurşun yağmuruna tutulan Yıldırım yeni sezonda ölecek mi yaşayacak mı diye oldukça merak ediliyordu. Hemen söyleyelim ki Yıldırım Bey taş gibi, kısa bir yoğun bakımdan sonra yeniden diziye dönecek ve rolüne devam edecek. Yani Kardeş Çocukları dizisindeki Yıldırım Bey ölmedi diziye devam ediyor. Yıldırım beyin tedavi olacağı hastaneyi merak edenler Zekeriyaköy’deki Acıbadem Hastanesi olduğunu yukarıda söylemiştik. Yıldırım Saner Türkiye’nin en ünlü kardiyoloji profesörlerinden birisidir. Ancak kendisinin zengin ve lüks içerisinde yaşaması hayatının da düzenli olduğu anlamına gelmiyor. gördüğünüz gibi kurşun yağmuruna tutulan yıldırım bey ölmekten kurtulsa da yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinde yine başı beladan kurtulmayacak. Diğer yandan Yıldırım Saner hem özel araçları lüks yatları ve kendisine ait jetleri ile dizinin en havalı en karizmatik ismidir. Yıldırım Saner’in bindiği aracın markası nedir, Yıldırım Saner hangi havalimanında özel jetine biniyor gibi sorulara da cevabınız varsa lütfen aşağıya yazınız.

Kardeş Çocukları yeni sezon iç dış çekimleri nerede yapılıyorKardeş Çocukları dizisi yeni sezonda Ümran ve Umay arasındaki geçmişte yaşanan tüm gerçekleri bir bir ortaya çıkarırken Ümran’ın gençlik yıllarında aşık olduğu Yıldırım Saneri adeta elinden alıp onunla bir hayat Umay’ın umursamaz tavırlarıyla sadece sevdiği adama değil çocuğuna da sahip çıkmasına karşı mücadele etmek zorunda kalan bir daha bakalım ikinci sezonda Kardeş Çocukları dizisinin yeni gününde reytinglerini yüksek tutmaya devam edecek mi, çekim yerleri merak edilen Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezondaki başarısı devam edecek mi izleyip göreceğiz. Sadece Umay ve Ümran değil çocukları Hayal ve Hayat isimli genç kızlar annelerine hayatlarının kalanında nasıl bir sorgulama yapıp onları yaşamlarıyla yüzleştirecekler yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinde izleyip göreceğiz.

Bu arada Kardeş Çocukları dizisinde yeni sezonda dahil olan yeni gelen oyuncular olduğu gibi diziden çıkan ayrılan bazı oyuncular da bulunuyor. Kardeş Çocukları dizisi ne yeni ikinci sezonda gelen giden oyuncular sizler için yeni bir sayfada topladık ve oyuncu bilgilerini de buraya yazdık. Kardeş Çocukları dizisinde yeni sezon gelen veya diziden ayrılan oyuncuları merak edenler lütfen Tıklasın >> Kardeş Çocukları dizisi ne yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular

Kardeş çocukları yeni sezonda nerede çekiliyor nasıl gidilirKardeş Çocukları dizisinin yeni sezonda çekildiği ev Konak nerede nasıl gidilir Kardeş Çocukları dizisinin oyuncuları ile ne zaman görüşülür gibi merak edilen sorulara daha yanıt vermek istiyorum. Kardeş Çocukları dizisinin setini pazar günü hariç her gün ziyaret edebilirsiniz. ancak dizinin çekim sırasında oyuncuların meşgul olduğu zamanlarda kameralar açıkken oyuncular ile görüşülmesini izin verilmiyor. Bu konuda anlayışlı olacağınızı tahmin ediyoruz. Gold film yapım şirketi ile görüşerek Kardeş Çocukları dizisinin çekimlerine gitmek istediğinizi oyuncularla görüşmek istediğinizi belirtirseniz sizlere yardımcı olacaklar ve oyuncular ile görüşmemize imkan tanıyacaklardır.

Kardeş Çocukları 2. sezon çekilen konak ev neredeKardeş Çocukları dizisinde oyuncu olmak figüran olmak istiyorum:

Bu soruyla çok karşılaşıyoruz Kardeş Çocukları dizisinde yeni sezonda sizde rol alabilir kısa bir bölümde yer alabilirsiniz. Kardeş Çocukları dizisi ne yeni sezon oyuncu başvuru için lütfen Gold film ile irtibata geçin. Kardeş Çocukları dizisi ne zaman zaman yardımcı oyuncular ve figüran oyuncular gerekiyor. Çok yüksek ücretler talep etmemek şartıyla Kardeş Çocukları dizisinde oyuncu olabilir kısa rollerde yer bulabilirsiniz. Bu konuda yapımcı ve yönetmen ile görüşmeniz size fayda sağlayacaktır. Kardeş Çocukları 2. sezon oyuncu kadrosuna dahil olmak yan rollerde veya figüran olarak görev almak için lütfen aşağıya yorumunuzu yazınız.

Kardeş Çocukları 2. sezon hangi il ilçe köyde çekiliyorKardeş Çocukları yeni sezon Abı hayat hastanesi nerede?

Dizide en çok geçen mekanlardan birisi olan Hastane İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy’de Acıbadem Hastanesinde çekiliyor.. Dizide geçtiğimiz sezon başında sürekli çekimlerin yapıldığı daha sonra da zaman zaman gösterilen köy nerede diye merak edenlere de dizide geçen Karalılar Köyü gerçekte İstanbul ilimizde, Şile Ağva Çataklı köyüdür diyoruz. Bunların dışında yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisi hangi mekanlarda hangi mahallede çekiliyor Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonundaki çekim yerleri neresi sorularına yeni tanıtımlar ve yeni bölümler geldikçe aşağı yazmaya devam edeceğiz. Yeni oyunculardan Mert kimdir merak ediyorsanız >> Kardeş Çocukları Mert Kimdir? Tıklayın 

Kardeş Çocukları dizisi 2.Sezon nerede hangi mahallede çekiliyor sete nasıl gidilir gibi sorulara da sizlerden gelecek cevapları bekliyoruz. Lütfen sizlerde bildiğiniz mekanları yerleri aşağı yazarak tüm merak eden izleyicilerimizin öğrenmesine katkı sağlayın. Şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  1. Meral dedi ki:

    Dizideki yıldırım karekterinin yalısı hakkında Bilgi rica ediyorum

    1. Oğuz dedi ki:

      Meral hanım dizi bitti siz merak etmeye başladınız biraz geç kalmadınız mı?